NA PRENÁJOM ZARIADENÝ 1 IZBOVÝ BYT V KOMÁRNE

Reality Komárno

1 izbový byt | Sústružnícka ul. | 33 m²

Ponúkame Vám na prenájom 1 izbový tehlový byt v Komárne neďaleko novej predajni BILLA. Kompletn

Publikované: 01.02.2023 Aktualizované: 02.04.2026
Byty na prenájom Komárno

420 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

NA PRENÁJOM 1 IZBOVÝ BYT V KOMÁRNE - KOŠICKÁ

Reality Komárno

1 izbový byt | Košická ul. | 29 m²

Ponúkame Vám na prenájom 1 izbový byt v Komárne na Košickej ulici. Kompletne zrekonštruovaný by

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 05.03.2026
Byty na prenájom Komárno

490 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Na predaj 1 izbový byt na Košickej, Komárno

Reality Komárno

1 izbový byt | Košická ul. | 29 m²

Ponúkame na predaj zrekonštruovaný 1 izbový byt. Byt sa nachádza na Košickej ulici, blízko auto

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 16.04.2026
Byty na predaj Komárno

72,900 € 2514 €/m²

Na predaj pekný 1 izbový byt, Jazerná, Komárno

Reality Komárno

1 izbový byt | Jazerná ul. | 32 m²

Ponúkame na predaj pekný 1 izbový byt vo výbornej lokalite - na Jazernej ulic v Komárne.. Byt m

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 08.04.2026
Byty na predaj Komárno

77,500 € 2422 €/m²

Rekonštruovaný 1-izb byt v blízkosti autobusovej stanice Komárno

Reality Komárno

1 izbový byt | 29 m²

Ponúkame Vám na predaj rekonštruovaný 1-.izb byt v blízkosti autobusovej stanice v Komárne. Byt

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Komárno

72,900 € 2514 €/m²

Čiastočne rekonštruovaný 1-izb byt v blízkosti centra Komárna

Reality Komárno

1 izbový byt | 30 m²

Ponúkame Vám na predaj čiastočne rekonštruovaný 1-izb byt v blízkosti centra mesta Komárno. Byt

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Komárno

77,500 € 2583 €/m²

Na prenájom apartmán v Danubia Residence v Komárne

Reality Komárno

1 izbový byt | 29 m²

Hľadáte pohodlné, moderné a plne zariadené bývanie s výhodnou cenou a skvelou polohou? Máme pre

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Komárno

430 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Na prenájom 1 izbový meštianský byt v Komárne

Reality Komárno

1 izbový byt | 65 m²

Ponúkame na prenájom útulný 1-izbový meštiansky byt v samotnom centre Komárna, ktorý zaujme svo

Publikované: 29.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Komárno

490 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Na prenájom slnečný 1-izbový byt s balkónom v Komárne

Reality Komárno

1 izbový byt | 36 m²

Ponúkame Vám na prenájom čerstvo zrekonštruovaný, kompletne zariadený 1-izbový byt na Dunajskom

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Komárno

480 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

NOVÁ CENA! Kompletne zrenovovaný 1 izbový byt 40 m2 na Gen. Klapku ul.

Reality Komárno

1 izbový byt | Ul. gen. Klapku | 40 m²

Exkluzívne len u nás Vám ponúkame na predaj 1 izbový byt na Ul. Gen. Klapku. Byt bol kompletne

Publikované: 25.03.2025 Aktualizované: 15.04.2026
Byty na predaj Komárno

83,000 € 2075 €/m²

Ponúkam na prenájom kompletne rekonštruovaný byt v Komarne

Reality Komárno

1 izbový byt | Zváračská | 40 m²

Ponúkam na prenájom zrekonštruovaný 1 izbový byt na Zváračskej ulici v Komárne. Byt sa nachádza

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Komárno

470 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Moderný 1-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii

Reality Komárno

1 izbový byt | Družstevná | 28 m²

Ponúkame na prenájom vkusný a svetlý 1-izbový byt , ktorý prešiel čerstvou a kompletnou rekonšt

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Komárno

420 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Útulné bývanie na VII. sídlisku: Kompletne zariadený 1-izbový byt ihneď voľný!

Reality Komárno

1 izbový byt | Sídlisko 7 | 40 m²

Hľadáte moderné a bezstarostné bývanie? Ponúkam na prenájom kompletne zrekonštruovaný 1-izbový

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Komárno

390 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Praktický 1-izbový byt, v dobrej lokalite, Komárno

Reality Komárno

1 izbový byt | 36 m²

Praktický, udržiavaný a sviežy. Aj takto by sa dal opísať tento 1-izbový byt s výmerou 36 m².

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Komárno

410 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

PLUS REALITY | UVÁDZACIE CENY | Moderný jednoizbový byt v novostavbe v meste Komárno na predaj !

Reality Komárno

1 izbový byt | Eötvösa | 25.2 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj moderný jednoizbový byt v novostavbe sit

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Komárno

77,000 € 3056 €/m²

Na predaj 1 izbový byt, 35 m2, kompletná rekonštrukcia, ul. Jána Selyeho, Komárno

Reality Komárno

1 izbový byt | Selyeho | 35 m²

Predstavte si bývanie, kde sa spája moderný štýl s príjemnou a útulnou atmosférou. Ponúkame na

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Komárno

92,500 € 2643 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

1 izbový byt do PRENÁJMU - sídl. Bauring, Komárno

Reality Komárno

1 izbový byt | 28 m²

Do dlhodobého PRENÁJMU ponúkame 1 izbový byt /28 m2 /na ul. Družstevná v Komárne. V byte je čia

Publikované: 25.04.2026 Aktualizované: 25.04.2026
Byty na prenájom Komárno

370 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Ponúkame na prenájom 1 izbový tehlový byt v Komárne

Reality Komárno

1 izbový byt | . | 29 m²

Ponúkame na prenájom zrekonštruovaný zariadený 1 izbový tehlový byt v Komárne . Byt s výmerou 2

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Komárno

420 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

1-izbový byt, ktorý dáva zmysel na bývanie aj investíciu, Komárno

Reality Komárno

1 izbový byt | 32 m²

Nie každý 1-izbový byt má zmysel, tento áno. Na vyvýšenom prízemí trojposchodového bytového do

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Komárno

77,500 € 2422 €/m²

1 izbový apartmán A407 v Danubia Residence v Komárne

Reality Komárno

1 izbový byt | Parná | 29.89 m²

Hľadáte výnimočný byt na výnimočnom mieste? Ako veľmi by sa Vám páčilo bývať v novopostavenom a

Publikované: 12.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Komárno

85,342 € 2855 €/m²

1 izbový apartmán B306 v Danubia Residence v Komárne

Reality Komárno

1 izbový byt | Parná | 39.5 m²

Publikované: 12.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Komárno

86,889 € 2200 €/m²

1 izbový apartmán B407 v Danubia Residence v Komárne

Reality Komárno

1 izbový byt | Parná | 29.91 m²

Publikované: 12.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Komárno

83,815 € 2802 €/m²

Útulný 1-izbový byt, Komárno

Reality Komárno

1 izbový byt | 29 m²

Sú byty, ktoré stoja veľa a potom sú byty, ktoré dávajú zmysel. V Komárne, v pokojnej lokalite

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Komárno

72,900 € 2514 €/m²

Útulný a zrekonštruovaný 1-izbový byt 40 m², Komárno

Reality Komárno

1 izbový byt | 40 m²

Tento kompletne zrekonštruovaný 1-izbový byt s výmerou 40 m² sa nachádza na vyvýšenom prízemí,

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Komárno

470 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8506)
Reality v Martine (769)
Byty v Banskej Bystrici (1413)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Rodinné domy na predaj (23082)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30323)
Upresniť hľadanie