1 izbový byt | 29. augusta | 28 m²
Realitná kancelária EXPRES Vám ponúka na predaj útulný 1-izbový tehlový byt, ktorý sa nachádza
49,990 € 1785 €/m²
1 izbový byt | Lipová | 38 m²
Ponúkame na prenájom 1 izbový byt v Handlovej na Lipovej ulici. Ide o priestranný prerobený byt
340 €/mesiac 9 €/mesiac/m²
1 izbový byt | 1 m²
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme jednoizbový byt v Handlovej cena do 48.000€. Bližšie
46,000 € 46000 €/m²
1 izbový byt | 29 m²
Realitná kancelária HALO reality a Martina Makovinská, kontakt: 0949 683 756, nehnuteľnosť s ID
45,000 € 1552 €/m²
1 izbový byt | 1 m²
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme zrekonštruovaný jednoizbový byt v Handlovej. Ak plánujet
Cena dohodou
1 izbový byt | 28 m²
Realitná kancelária HALO reality a Bohuslava Záborská, kontakt: 0905 237 201, nehnuteľnosť s ID
40,000 € 1429 €/m²
1 izbový byt | 1 m²
Pre konkrétneho hotovostného klienta súrne hľadáme jednoizbový byt v Prievidzi cena podľa stavu
38,000 € 38000 €/m²
1 izbový byt | 29 m²
49,000 € 1690 €/m²
1 izbový byt | 29.Augusta | 29 m²
Realitná kancelária SPEKTRUM REALITY Vám ponúka na PRENÁJOM 1- izbový byt v osobnom vlastníctv
360 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
1 izbový byt | Mostná | 38 m²
NOVINKA! RK BÝVAJTE - SK Vám ponúka Útulný štartovací byt s lodžiou a výhľadom do zelene Handlo
45,000 € 1184 €/m²
1 izbový byt | 1 m²
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme jednoizbový byt v Handlovej. Podmienkou loggia. Ak plánuj
Cena dohodou
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.