Predaj - štýlový 1,5i byt v srdci Starého Mesta - Marianska, BA

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Mariánska | 36 m²

Bývajte alebo investujte priamo v srdci Starého Mesta Bratislavy. Ponúkame na predaj štýlový 1

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

235,900 € 6553 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Skvelý tehlový byt s balkónom a parkovaním v Starom meste.

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Dunajská | 33 m²

BOND reality ponúka na predaj jeden a pol izbový obojstranný byt o výmere 33 m2 sa nachádza v t

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 22.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

269,990 € 8182 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

2-i byt na Dunajskej ulici s parkovaním

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Dunajská | 33 m²

BOND reality ponúka ne predaj jeden a pol izbový obojstranný byt o výmere 33 m2 sa nachádza v t

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

259,990 € 7878 €/m²

člen NARKS

PORUBSKY | Byt pre mestského človeka, ktorý chce mať všetko na pár krokov

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Karadžičova | 32.64 m²

Máte pocit, že život je stále akýsi náročnejší? A to ešte nehovoríme o novom bývaní… Alebo viet

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 03.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

184,900 € 5665 €/m²

ASHLAND REALITY PONÚKAJÚ EXKLUZÍVNE NA PREDAJ VEĽKÝ 1. IZBOVÝ BYT V CENTRE BRATISLAVY , V STAROM MESTE, UL. BUKUREŠŤSKÁ.

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Bukureštská | 51 m²

ASHLAND REALITY PONÚKAJÚ EXKLUZÍVNE NA PREDAJ VEĽKÝ 1. IZBOVÝ BYT V CENTRE BRATISLAVY , V STAR

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

220,000 € 4314 €/m²

Predaj nadštandartného bytu v centre

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Mickiewiczova | 83 m²

Ponúkame na predaj pekný veľký slnečný byt s veľkou terasou . Výhodná investičná nehnuteľnosť

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

335,500 € 4042 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30415)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1305)
Rodinné domy na predaj (23087)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Byty v Banskej Bystrici (1385)
Byty na predaj v Bratislave (8548)
Reality v Martine (740)
Upresniť hľadanie