131847 (Jun4eDghkcM) Aktualizovaný: 21. 05. 2026 1. publikácia: 21. 05. 2026

1-izbový byt s loggiou – unikátna dispozícia, revitalizovaný vnútroblok, Brezno – MPČĽ

Májového povstania českého ľudu 2168
Brezno • Slovensko Ukázať na mape
Ukázať na mape

68,000 € 1838 €/m²

Základné informácie

Druh:
1 izbový byt

Typ:
Predaj

Úžitková plocha:
37 m²
Info
RE/MAX JOY ponúka na predaj útulný 1-izbový byt s loggiou v pokojnej časti Brezna na ulici MPČĽ.
Vďaka svojej veľkosti a dispozícii je ideálny ako štartovací byt, pre seniora aj ako investičná nehnuteľnosť na prenájom.
Dispozícia bytu je mimoriadne zaujímavá – umožňuje komfortný pohyb „do kruhu“ medzi miestnosťami.
Tento typ riešenia je v Brezne unikátny a nachádza sa iba na tejto ulici.

Dispozícia bytu:

-Vstupná chodba v tvare L
-Samostatné vstupy z chodby do obývacej izby, kuchyne, kúpeľne a samostatného WC
-Z kuchyne je prechod priamo do obývačky – priestorom sa dá prechádzať „do kruhu“, čo zvyšuje komfort užívania

Stav a základné parametre:

- Vo veľmi zachovalom stave, čistý a ihneď obývateľný
- Po čiastočnej rekonštrukcii: plastové okná, stierky
- Predáva sa zariadený tak, ako vidno na fotografiách
- Výmera: 37 m²
- Orientácia: východ
- Loggia: ideálna na oddych a posedenie

Bytový dom a okolie:

Vnútroblok na ul. MPČĽ prešiel komplexnou ekologickou a funkčnou regeneráciou – vznikol moderný, bezbariérový a zelený priestor:

- Nové lavičky, odpadkové koše a mestský mobiliár,
- Upravené plochy so sedením,
- Zrekonštruované chodníky a bezpečné hracie plochy pre deti
- Zateplený bytový dom.

Ak vás táto ponuka zaujala, zavolajte alebo napíšte – radi vám poskytneme bližšie informácie a dohodneme obhliadku.

Kúpne zmluvy sú autorizované advokátom, čo predstavuje právnu istotu a záruku bezproblémového prevodu.
Cena nehnuteľnosti je vrátane provízie, kompletného právneho servisu RE/MAX, pomoci s vybavením úveru a všetkých úkonov spojených s prepisom energií.

Prečítať viac
Charakteristika

Úžitková plocha:
37 m²

Umiestnenie:
Ďalšie nadzemné podlažie

Podlažie:
3

Počet nadzemných podlaží:
8

Stav nehnuteľnosti:
Čiastočná rekonštrukcia

Vlastníctvo:
Osobné

Rok výstavby:
1900

Počet loggí:
1

Plocha lodžie:
2 m²

Počet pivníc:
1

Cellar area:
2 m²

kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť?Nečakajte a dohodnite si termín obhliadky ešte dnes.

Žiadne výsledky Zobraziť viac Zobraziť menej

Nehnuteľnosť na mape

Kontakt na predajcu

Zuzana Matzenauerová

RE/MAX Joy

REMAX Slovakia

M.R. Štefánika 43 1 • 977 01, Brezno
Celá ponuka spoločnosti

68,000 € 1838 €/m²

Kontakt na predajcu

Zuzana Matzenauerová

RE/MAX Joy