4 - izbový byt Žilina - Vlčince 3

Reality Žilina

4 izbový byt | 131 m²

Rodinné bývanie s lesoparkom za domom. Ponúkame na predaj 4 izbový byt s nadštandartnou výmero

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Žilina

399,900 € 3053 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Kamence KNM: - byt 4+kk - D9.7

Reality Žilina

4 izbový byt | Sládkovičova | 77.43 m²

ETAPA 5 v predaji! Bývajte tak, ako ste vždy túžili. Kamence v Kysuckom Novom Meste ponúkajú id

Publikované: 22.07.2025 Aktualizované: 16.11.2025
Byty na predaj Žilina

224,000 € 2893 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NA PREDAJ 4-izbový byt v Žiline v najvyššej budove na BÔRIKU

Reality Žilina

4 izbový byt | Tajovského | 132 m²

EXKLUZÍVNY 4-IZBOVÝ BYT V NAJVYŠŠEJ REZIDENČNEJ BUDOVE NA BÔRIKU Luxus, súkromie a výhľad, kto

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Žilina

458,990 € 3477 €/m²

4 izbový byt Solinky, Žilina

Reality Žilina

4 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Hľadáme 4 izbový byt na Solinkách, Žilina. Môže byť aj pôvodný stav. Prízemie, nie. Ponúknite

Publikované: 29.01.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na kúpa Žilina

Cena dohodou

Na prenájom, 4 izbový byt Žilina - Vlčince

Reality Žilina

4 izbový byt | 79 m²

Priestor, ktorý dnes v prenájmoch takmer nenájdete Byt má výmeru 79 m² a nachádza sa na 5. pos

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Žilina

800 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Predaj veľkometrážného 4-izbového byt v komplexe Europalace

Reality Žilina

4 izbový byt | Vysokoškolákov | 151 m²

Realitná kancelária Dream Reality Vám exkluzívne ponúka na predaj priestranný 4-izbový byt s lo

Publikované: 05.11.2025 Aktualizované: 19.11.2025
Byty na predaj Žilina

417,000 € 2762 €/m²

člen NARKS

Prenájom 4-izbového bytu v Eurohomestar

Reality Žilina

4 izbový byt | Tajovského | 126 m²

Realitná kancelária DREAM REALITY Vám exkluzívne ponúka na prenájom priestranný a moderne zaria

Publikované: 14.11.2025 Aktualizované: 11.02.2026
Byty na prenájom Žilina

1,400 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

člen NARKS

PRENÁJOM 4-IZBOVÉHO BYTU V CENTRE

Reality Žilina

4 izbový byt | 101 m²

Dream Reality Vám exkluzívne ponúka na prenájom 4-izbový byt v novostavbe v Žiline - centrum.

Publikované: 03.04.2025 Aktualizované: 03.02.2026
Byty na prenájom Žilina

1,200 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

člen NARKS

Nadštandardný, rozľahlý 4KK byt (133 m²) v historickom srdci mesta – pešia zóna

Reality Žilina

4 izbový byt | Horný Val | 132 m²

Túžite po bývaní s neopakovateľnou atmosférou, kde sa snúbi kus histórie s moderným komfortom?

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Žilina

990 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

PRENÁJOM - 4 izbový priestranný byt, 93 m2, balkón, Vlčince, Polomská, Žilina

Reality Žilina

4 izbový byt | Polomská | 93 m²

Hľadáte priestranný a pohodlný domov v obľúbenej a tichej lokalite? Máme pre vás 4-izbový byt s

Publikované: 27.01.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Žilina

590 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

Rekonštrukcia 2026, prestížna adresa: 4 izby, 2 toalety, 2 pivnice, balkón, Žilina - centrum, Cena: 385.900€

Reality Žilina

4 izbový byt | Fándlyho | 112.59 m²

EXKLUZÍVNA PONUKA! PREČO PRÁVE TENTO BYT? 112,59 m² s premyslenou dispozíciou bytu na 2. zo 4 o

Publikované: 16.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Žilina

385,900 € 3427 €/m²

NA PRENÁJOM - Historické srdce mesta Žilina - 4 izbový byt s výhľadom

Reality Žilina

4 izbový byt | Námestie Andreja Hlinku | 164 m²

Veľkometrážny 4-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii v historickom centre Žiliny Ponúkame na

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na prenájom Žilina

999 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

Váš prémiový domov pri parku: 4-izbový byt s terasou, Žilina – Bôrik, Cena: 455 000 €

Reality Žilina

4 izbový byt | Tajovského | 155.9 m²

EXKLUZÍVNE! PREČO PRÁVE TENTO BYT? Lebo veľkometrážnych 155,9 m² s nadštandardnou terasou a piv

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Žilina

455,000 € 2919 €/m²

Veľký byt v srdci Žiliny: 4 izby, 161 m2, po rekonštrukcii, Žilina - Staré mesto, Cena: 299.000€

Reality Žilina

4 izbový byt | Dolný Val | 161.3 m²

PREČO PRÁVE TENTO BYT? 161,3 m² na 1. poschodí zrekonštruovanej budovy, kde sa história stretáv

Publikované: 05.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Žilina

299,000 € 1854 €/m²

Exluzívne priestranné 4 izbové bývanie s vlastnou garážou, vyhľadávaná lokalita Predmestská ulica

Reality Žilina

4 izbový byt | Predmestská | 86.52 m²

Ponúkame Vám na predaj 4-izbový byt s garážou, ktorý je riešený s dôrazom na bežné potreby rodi

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Žilina

339,000 € 3918 €/m²

Elegancia s nadhľadom. Viac ako 4 izbový byt, Žilina - Hliny VIII, Komenského rezidencia

Reality Žilina

4 izbový byt | 253.28 m²

PREČO PRÁVE TENTO BYT? Keď sa spojí elegancia s nadhľadom vznikne tento nadčasový 169,34 m² veľ

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Žilina

549,700 € 2170 €/m²

Pripravujeme na predaj nadštandartný slnečný 4-izbový byt Žilina-centrum o výmere 110m2 s 2 balkónmi

Reality Žilina

4 izbový byt | 110 m²

Pripravujeme na predaj priestranný a slnečný 4-izbový byt Žilina-centrum o výmere 110m2 s 2 bal

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Žilina

339,000 € 3082 €/m²

Prenajmeme veľko-metrážny staromestský 4+1 byt, Žilina - Námestie A. Hlinku, R2 SK.

Reality Žilina

4 izbový byt | Námestie Andreja Hlinku | 164 m²

Lokalita : Žilina – centrum, Námestie A. Hlinku Sekcia : prenájom Druh : byt Počet izieb : 4+1

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 23.03.2026
Byty na prenájom Žilina

990 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

Ponúkame na predaj byt 4+kk s terasou, Žilina - širšie centrum, LEN U NÁS!

Reality Žilina

4 izbový byt | 117.76 m²

Lokalita : Žilina – širšie centrum, Radlinského ul. Sekcia : predaj Druh : byt Počet izieb : 4

Publikované: 07.11.2025 Aktualizované: 07.11.2025
Byty na predaj Žilina

293,000 € 2488 €/m²

Predaj priestranného 4-izb. bytu 113 m2 | terasa 25 m2 | garáž v cene

Reality Žilina

4 izbový byt | Mikovíniho | 163 m²

Tlačíte sa vo svojom byte a hľadáte priestor, kde si každé dieťa nájde svoju izbu, kde spolu ra

Publikované: 01.02.2026 Aktualizované: 07.02.2026
Byty na predaj Žilina

349,000 € 2141 €/m²

člen NARKS

Video - krásny 4i byt - balkón - TOP DISPOZÍCIA

Reality Žilina

4 izbový byt | 110 m²

pre pozretie videa skopírujte tento youtu.be/JygSBfWhqWg YNI reality Vám v exkluzívnom zastúpe

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Žilina

Info v RK

Video prehliadka
Video prehliadka

VEĽKÝ A MODERNÝ 4-IZB. BYT NA VLČINCOCH V NOVOSTAVBE(G201)

Reality Žilina

4 izbový byt | Pražská | 127.5 m²

Kvalitná novostavba v novej bytovej štvrti v pokojnej časti obľúbeného sídliska Vlčince poskytn

Publikované: 01.08.2023 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Žilina

335,900 € 2601 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

VEĽKORYSÝ BYT V NOVOSTAVBE PRE RODINU (G701)

Reality Žilina

4 izbový byt | Pražská | 127.59 m²

Kvalitná novostavba v novobudovanej obytnej štvrti v pokojnej časti obľúbeného sídliska Vlčince

Publikované: 06.10.2023 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Žilina

376,900 € 2578 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

REZERVOVANÉ- Na predaj 4-izbový byt Žilina-Solinky

Reality Žilina

4 izbový byt | Platanová | 84 m²

REZERVOVANÉ- Ponúkame na predaj zariadený 4- izbový byt po rekonštrukcii, ktorý sa nachádza na

Publikované: 21.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Žilina

Cena dohodou

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1413)
Reality v Martine (771)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30305)
Byty na predaj v Bratislave (8507)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Rodinné domy na predaj (23083)