HALO reality - Kúpa štvorizbový byt Levice

Reality Levice

4 izbový byt | 90 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 4 izbový byt v pôvodnom stave v meste Levice vhodný na re

Publikované: 10.11.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na kúpa Levice

100,000 € 1111 €/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8523)
Reality v Martine (773)
Byty v Banskej Bystrici (1418)
Rodinné domy na predaj (23065)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30316)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Upresniť hľadanie