4 izbový byt | Sedmokrásková | 86.41 m²
HERRYS - Na predaj tichý 4-izbový byt s unikátnou dispozíciou – Ružinov Trávniky, jazero Rohlík
389,000 € 4502 €/m²
4 izbový byt | Sklenárova | 79 m²
Exkluzívne predáme 4 izbový kompletne zrekonštruovaný a krásne zariadený byt, Bratislava – Ruži
346,990 € 4392 €/m²
4 izbový byt | Tomášikova | 95.8 m²
Realitná kancelária Alex-real vám ponuka na predaj 4-izbovy byt v novostavbe Omnia na Tomášikov
498,000 € 5010 €/m²
4 izbový byt | Mlynské Nivy | 84.08 m²
Realitná spoločnosť Gravitas ponúka v exkluzívnom zastúpení predaj 4-izbového bytu na ulici Ml
Cena dohodou
4 izbový byt | 160 m²
EXPAT EXPERTS |Priestranný 4-izbový mezonet, 166 m2, terasa, parkovanie Ponúkaný byt sa nachád
598,000 € 3738 €/m²
4 izbový byt | 160 m²
NA PREDAJ: Luxusný 4-izbový byt v Apollo Residence – Bratislava Staré Mesto Realitná spoločnos
799,000 € 4994 €/m²
4 izbový byt | Trnavská cesta | 78.76 m²
Predstavte si život v objatí moderného komfortu a zelene, priamo v srdci pulzujúceho Ružinova.
497,427 € 6316 €/m²
4 izbový byt | 148.22 m²
Základné informácie Ak hľadáte veľký rodinný byt v meste a ste radi, keď máte všetko poruke, t
539,000 € 3636 €/m²
4 izbový byt | - | 107.32 m²
Exkluzívne ponúkame na predaj svetlý a dispozične výborne riešený 4 izbový byt v obľúbenej čast
430,000 € 4007 €/m²
4 izbový byt | Exnárova | 70 m²
NOVINKA V PONUKE VÝLUČNE IBA U NÁS! RK MIMAREAL vám ponúka na predaj práve dokončený kompletne
289,900 € 4141 €/m²
4 izbový byt | Mesačná | 75.83 m²
Realitná kancelária NIKO-REAL, s.r.o. ponúka na predaj 3,5 izbový byt v Ružinove – časť Ostredk
302,900 € 3994 €/m²
4 izbový byt | Tomášikova | 95.8 m²
Ponúkame na predaj 4 izbový byt v novostavbe OMNIA, Tomášikova ul. Byt je momentálne výhodne p
494,000 € 4802 €/m²
4 izbový byt | Trenčianska | 67.13 m²
Realitná kancelária NIKO-REAL, s.r.o. ponúka na predaj 4 izbový byt v Ružinove – časť Nivy, TRE
324,900 € 4840 €/m²
4 izbový byt | Liptovská | 127 m²
Kontakt pre informácie a obhliadky - Mgr. Peter Beláň 0907 753 399 Ponúkame na predaj mezoneto
666,500 € 5248 €/m²
4 izbový byt | Ružová dolina | 133 m²
Priestranný 4-izbový byt s loggiou v obľúbenom rezidenčnom komplexe Rozadol vo vyhľadávanej lok
559,000 € 4203 €/m²
4 izbový byt | Mlynské Luhy | 102.36 m²
Luxusné bývanie na najvyššom podlaží s výnimočnou terasou Realitná kancelária Treef Vám exkluz
655,500 € 6404 €/m²
4 izbový byt | Prístavná | 199 m²
FEDORS GROUP Vám ponúka široké portfólio atraktívnych nehnuteľností, ktoré nájdete na webstránk
849,900 € 4271 €/m²
4 izbový byt | Prístavná | 252 m²
879,900 € 3492 €/m²
4 izbový byt | Klincová | 87 m²
EXKLUZÍVNE na predaj svetlý 4 izbový byt 87m2 + 2 loggiami v blízkosti Štrkovecké jazera na zač
419,990 € 4827 €/m²
4 izbový byt | Košická | 149.8 m²
Predáme vo výbornej lokalite širšieho centra – Nivy – Košická ul. priestranný moderný byt s veľ
539,000 € 3598 €/m²
4 izbový byt | Jégého | 120 m²
Ponúkame na predaj priestranný dobre dispozične riešený 4-izbový byt v Ružinove- Nivy Jégého ul
515,000 € 4292 €/m²
4 izbový byt | Teslova | 81 m²
DOMINANT REAL – Exkluzívne na predaj štýlový 4-izbový byt v projekte Teslová 19, Ružinov Hľadá
549,900 € 6789 €/m²
4 izbový byt | Vrútocká | 99.7 m²
Priestor, pokoj a praktická dispozícia, ktorá sa prispôsobí vášmu životnému štýlu. Tento výnimo
349,000 € 3501 €/m²
4 izbový byt | Jégého | 120 m²
515,000 € 4292 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.