HERRYS - Na predaj tichý 4-izbový byt s unikátnou dispozíciou – Ružinov Trávniky, jazero Rohlík

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Sedmokrásková | 86.41 m²

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

389,000 € 4502 €/m²

Top
Top

ZĽAVA 3000€ BA Ružinov - KRÁSNY, ZREKONŠTRUOVANÝ A ZARIADENÝ 4i BYT - Sklenárová ul., 80 M2, výborná lokalita, klimatizácia

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Sklenárova | 79 m²

Exkluzívne predáme 4 izbový kompletne zrekonštruovaný a krásne zariadený byt, Bratislava – Ruži

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 18.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

346,990 € 4392 €/m²

Top
Top

Kompletne zrekonštruovaný 4-izbovy byt v novostavbe Omnia na ulici Tomášikova

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Tomášikova | 95.8 m²

Realitná kancelária Alex-real vám ponuka na predaj 4-izbovy byt v novostavbe Omnia na Tomášikov

Publikované: 06.10.2024 Aktualizované: 30.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

498,000 € 5010 €/m²

Top
Top

GRAVITAS | 4-izbový byt s dvomi balkónmi, Brenner – Residence, Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Mlynské Nivy | 84.08 m²

Realitná spoločnosť Gravitas ponúka v exkluzívnom zastúpení predaj 4-izbového bytu na ulici Ml

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Top
Top

Priestranný 4-izbový mezonet, 166 m2, terasa, parkovanie

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | 160 m²

EXPAT EXPERTS |Priestranný 4-izbový mezonet, 166 m2, terasa, parkovanie Ponúkaný byt sa nachád

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

598,000 € 3738 €/m²

Top 3D prehliadka Video prehliadka
Top 3D prehliadka Video prehliadka

DOWNTOWN 4-izb. byt v Štandarde v Apollo Residence – Bratislava

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | 160 m²

NA PREDAJ: Luxusný 4-izbový byt v Apollo Residence – Bratislava Staré Mesto Realitná spoločnos

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

799,000 € 4994 €/m²

Top
Top

4-izbový byt v Green Atrium, Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Trnavská cesta | 78.76 m²

Predstavte si život v objatí moderného komfortu a zelene, priamo v srdci pulzujúceho Ružinova.

Publikované: 20.06.2025 Aktualizované: 24.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

497,427 € 6316 €/m²

Top
Top

NIDAL: Predaj priestranného 4-izbového bytu s loggiou – Košická ul., Bratislava (Nivy)

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | 148.22 m²

Základné informácie Ak hľadáte veľký rodinný byt v meste a ste radi, keď máte všetko poruke, t

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

539,000 € 3636 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

SLNEČNÝ 4 IZBOVÝ BYT S PRESKLENOU LOGGIOU, KLIMATIZOVANÝ, RUŽINOV, VÝBORNÁ LOKALITA, MOŽNOSŤ DOKÚPENIA GARÁŽOVÉHO STÁTIA

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | - | 107.32 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj svetlý a dispozične výborne riešený 4 izbový byt v obľúbenej čast

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

430,000 € 4007 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

NOVINKA V PONUKE VÝLUČNE IBA U NÁS! RK MIMAREAL vám ponúka na predaj práve dokončený kompletne zrekonštruovaný 4i byt na Exnárovej ul., 2posch., voľný

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Exnárova | 70 m²

NOVINKA V PONUKE VÝLUČNE IBA U NÁS! RK MIMAREAL vám ponúka na predaj práve dokončený kompletne

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

289,900 € 4141 €/m²

Novinka
Novinka

Novo zrekonštr. 3,5 izb. byt, MESAČNÁ ul.

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Mesačná | 75.83 m²

Realitná kancelária NIKO-REAL, s.r.o. ponúka na predaj 3,5 izbový byt v Ružinove – časť Ostredk

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

302,900 € 3994 €/m²

4 izb. byt, Trenčianska ul. po novej rekonštrukcii

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Trenčianska | 67.13 m²

Realitná kancelária NIKO-REAL, s.r.o. ponúka na predaj 4 izbový byt v Ružinove – časť Nivy, TRE

Publikované: 23.01.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

324,900 € 4840 €/m²

4 izb. byt v novostavbe OMNIA, Tomášikova ul.

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Tomášikova | 95.8 m²

Ponúkame na predaj 4 izbový byt v novostavbe OMNIA, Tomášikova ul. Byt je momentálne výhodne p

Publikované: 20.06.2025 Aktualizované: 24.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

494,000 € 4802 €/m²

Na prenájom 4 izb. byt, Tomášikova ul. - Omnia

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Tomášikova | 95.8 m²

Ponúkame na prenájom 4 izbový byt v novostavbe OMNIA, Tomášikova ul. Byt má výmeru 95,80 m2 +

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 24.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,350 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

na prenájom 4 izb. byt, BAJZOVA ul.

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Bajzova | 86 m²

Ponúkame na prenájom priestranný 4 izbový byt v Ružinove- časť Nivy, BAJZOVA ul. Byt má výmeru

Publikované: 29.01.2024 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,100 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

4 izb. byt na prenájom, JÉGEHO ul.

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Jégého | 112 m²

Ponúkame na prenájom 4 izbový byt v novostavbe JÉGEHO ALEJ. Byt sa nachádza v lokalite Ružinov

Publikované: 23.05.2025 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,390 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

NA PRENÁJOM VÝNIMOČNÝ 4-IZBOVÝ BYT SPÁJAJÚCI METRÁŽ RODINNÉHO DOMU A S VÝHĽADOM NA HRAD, KOMPLETNÁ REK., JÉGÉHO - BRATISLAVA

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Jégého | 180 m²

Dr. Domov ponúka na prenájom prémiový 4-izbový byt s najväčšou terasou v meste na najlepšej adr

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

2,500 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Reality & Bývanie I Rezidenčné bývanie v mezonetovom 4i byte s 2 loggiami na Nivách - Liptovská ulica

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Liptovská | 127 m²

Kontakt pre informácie a obhliadky - Mgr. Peter Beláň 0907 753 399 Ponúkame na predaj mezoneto

Publikované: 24.01.2024 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

666,500 € 5248 €/m²

SVOBODA & WILLIAMS | 113452 | Priestranný 4-izbový byt s loggiou v obľúbenom rezidenčnom komplexe Rozadol

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Ružová dolina | 133 m²

Priestranný 4-izbový byt s loggiou v obľúbenom rezidenčnom komplexe Rozadol vo vyhľadávanej lok

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

559,000 € 4203 €/m²

Novinka
Novinka

Úplne nový plne klimatizovaný 4 izbový byt v novostavbe, veľká 77m2 terasa, balkón 10m2, Bratislava II, Ružinov, Ružová dolina

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Ružová dolina | 185 m²

Z poverenia majiteľa Vám ponúkame na prenájom úplne nový klimatizovaný 4 izbový byt v novostavb

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,500 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

4 izb. byt, novostavba OMNIA, Tomášikova ul.

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Tomášikova | 96 m²

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,350 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Zrekonštruovaný 4 izb. byt, BAJZOVA ul.

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Bajzova | 86 m²

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,100 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

priestranný 4 izb. byt, JÉGEHO ul.

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Jégého | 112 m²

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,390 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

TREEF | Exkluzívny penthouse s veľkou terasou – Bratislava Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Mlynské Luhy | 102.36 m²

Luxusné bývanie na najvyššom podlaží s výnimočnou terasou Realitná kancelária Treef Vám exkluz

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

655,500 € 6404 €/m²

Novinka
Novinka

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30325)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Reality v Martine (769)
Byty na predaj v Bratislave (8506)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Rodinné domy na predaj (23083)
Upresniť hľadanie