HRADIŠTNÁ – 4i BYT s LOGGIOU po KOMPLETNEJ REKONŠTRUKCII v TEHLOVOM DOME

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

4 izbový byt | Hradištná | 63.22 m²

POZRITE si TENTO 4i byt s PRIESTRANNOU MUROVANOU PIVNICOU (16,92 m2) a nízkymi mesačnými náklad

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

269,900 € 4269 €/m²

Kompletne zrekonštr. 4 izb. byt, HRADIŠTNÁ ul.

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

4 izbový byt | Hradištná | 80.14 m²

Realitná kancelária NIKO-REAL, s.r.o. ponúka na predaj 4 izbový byt v Devínskej Novej Vsi, HRAD

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

269,900 € 3368 €/m²

4-IZBOVÝ BYT PO NOVEJ REKONŠTRUKCII, DNV, EISNEROVA.

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

4 izbový byt | Eisnerova | 73.6 m²

BOND Reality Vám ponúka na predaj slnečný a tichý 4-izbový byt v peknej lokalite Devínskej Nove

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

259,900 € 3531 €/m²

člen NARKS

4-izbový kompletne zrekonštruovaný byt na ulici Hradištná

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

4 izbový byt | Hradištná | 63.22 m²

Realitná kancelária Alex-real ponúka na predaj 4-izbový kompletne zrekonštruovaný byt na ulic

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 08.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

269,900 € 4269 €/m²

Rezervované - EXKLUZÍVNE na predaj – krásny 4-izbový byt vo vyhľadávanej časti Devínskej Novej Vsi

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

4 izbový byt | Milana Marečka | 78.11 m²

Realitná kancelária Angels Real Vám exkluzívne ponúka 4-izbový byt vo vyhľadávanej časti Devíns

Publikované: 16.11.2025 Aktualizované: 23.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

249,000 € 3188 €/m²

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (179)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30273)
Rodinné domy na predaj (23047)
Byty v Banskej Bystrici (1414)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Byty na predaj v Bratislave (8513)
Reality v Martine (769)
Upresniť hľadanie