ZELENYDVORTRNAVA.SK - NOVÝ PROJEKT NA ŠPAČINSKEJ

Reality Trnava

3 izbový byt | Špačinská cesta | 91 m²

TRNAVA REALITY spúšťa predpredaj v REZIDENČNOM BYTOVOM DOME s názvom ZELENÝ DVOR blízko centra

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Trnava

255,000 € 2802 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rezervované!!! Na predaj 3izb. BYT, 66m2, park. miesto, Okružná ulica, 15r. bytový dom

Reality Trnava

3 izbový byt | Okružná | 66 m²

V exkluzívnom zastúpení klienta Vám Ponúkame na predaj krásny 3-izbový byt na Okružnej ulici v

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Trnava

217,000 € 3288 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

REZERVOVANÉ 3-IZBOVÝ BYT S VLASTNOU ZÁHRADOU NOVOSTAVBA MODRANKA

Reality Trnava

3 izbový byt | Sereďská | 70 m²

Realitná kancelária VAHOreal Vám ponúka na predaj moderný 3-izbový byt v 5-ročnej novostavbe na

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Trnava

225,000 € 3214 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

JEDINEČNÁ NOVOSTAVBA REZIDENCIA HVIEZDOSLAVOVA – Štýlový 3-izbový byt s výmerou 96,51 m² v historickom srdci Trnavy

Reality Trnava

3 izbový byt | Hviezdoslavova | 96.51 m²

Ponúkame na predaj výnimočný, novo dokončený 3-izbový podkrovný byt v exkluzívnom bytovom kompl

Publikované: 13.06.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Trnava

399,000 € 4549 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

NA PREDAJ Veľkometrážny 3-izbový byt v srdci Trnavy s parkovaním a krytou terasou

Reality Trnava

3 izbový byt | 100 m²

Hľadáte kombináciu mestského života, priestoru a pohodlia? Tento priestranný 3-izbový byt priam

Publikované: 13.06.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Trnava

399,990 € 4000 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

REZIDENCIA HVIEZDOSLAVOVA!! EXKLUZÍVNE IBA u NÁS!! BÝVAJTE V SRDCI TRNAVY

Reality Trnava

3 izbový byt | Hviezdoslavova | 74 m²

V ponuke rezidencie nájdete 1 až 4 izbové byty s balkónmi či terasou v 3 bytových krídlach na 4

Publikované: 13.06.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Trnava

Cena dohodou

3-IZBOVÝ BYT S VLASTNOU ZÁHRADOU NOVOSTAVBA MODRANKA

Reality Trnava

3 izbový byt | Sereďská | 70 m²

Publikované: 22.02.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Trnava

225,000 € 3214 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

CUKROVAR - 3-izbový byt s PIVNIČNOU KOBKOU V CENE BYTU | SŤAHOVANIE LETO 2026

Reality Trnava

3 izbový byt | Cukrová ulica | 74.22 m²

Projekt Cukrovar, za ktorým stojí developer UNITED Real Estate, prináša do mesta nový impulz a

Publikované: 29.01.2024 Aktualizované: 24.03.2026
Byty na predaj Trnava

269,120 € 3347 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

CUKROVAR - 2-izbový byt v blízkosti nového centra mesta | SŤAHOVANIE JESEŇ 2027

Reality Trnava

3 izbový byt | Cukrová ulica | 48.14 m²

Publikované: 29.01.2024 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Trnava

209,881 € 3628 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

CUKROVAR - 3-izbový byt v novom centre mesta | BÝVAJTE V LETE 2027

Reality Trnava

3 izbový byt | Cukrová ulica | 68.83 m²

Publikované: 29.01.2024 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Trnava

242,641 € 3001 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Jedinečný projekt historickom centre Trnavy! Slnečný 3izb.byt s terasou

Reality Trnava

3 izbový byt | Orolská | 101.37 m²

Hľadáte nadštandardné bývanie v absolútnom centre mesta s maximálnym komfortom a súkromím? Pred

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Trnava

379,900 € 3748 €/m²

Rezervované - EXKLUZÍVNE NA PREDAJ | 3-izb byt s loggiou v obľúbenej novostavbe Arboria

Reality Trnava

3 izbový byt | 83.88 m²

REZERVOVANÉ. Ponúkame na predaj moderný 3-izbový byt s nádherným a ničím nerušeným výhľadom

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Trnava

255,000 € 3040 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Na predaj 3-izbový byt so záhradou a garážou v Bielom Kostole

Reality Trnava

3 izbový byt | - | 67 m²

Moderný maklér ponúka na predaj 3-izbový byt na Strednej ulici v Bielom Kostole. Byt disponuje

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Trnava

229,990 € 3433 €/m²

REZERVOVANÉ| 3izb byt v projekte BOTANIKA – Trnava, Prednádražie

Reality Trnava

3 izbový byt | Botanická | 75.16 m²

Ponúkame na predaj moderný a priestranný 3-izbový byt v obľúbenom projekte Botanika na Botanick

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Trnava

229,900 € 3059 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

REZERVOVANÉ 3-izbový byt na najvyššom poschodí | Arboria Trnava | rohová terasa 34 m² | garáž

Reality Trnava

3 izbový byt | Novomestská ulica | 106 m²

Predstavte si bývanie, kde si ráno vychutnáte kávu na veľkej terase s výhľadom a večer si užije

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Trnava

277,000 € 2613 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

BÝVANIE V PARKU I 3-IZB. BYT - CÍFER

Reality Trnava

3 izbový byt | Bratislavská ulica | 64 m²

Na predaj moderné byty v pripravovanej novostavbe bytových domoch v obci Cífer, ktorá disponuje

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 20.03.2026
Byty na predaj Trnava

178,000 € 2781 €/m²

Na predaj 3 izbový byt novostavba Arboria Novomestská Trnava

Reality Trnava

3 izbový byt | Novomestská | 86 m²

Na predaj 3 izbový byt s terasou, novostavba Arboria, Novomestská, Trnava. Rozloha: 77m2 plus k

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trnava

279,000 € 3244 €/m²

🏡 REZERVOVANÉ! moderný 3-izbový byt v novostavbe - Trnava

Reality Trnava

3 izbový byt | Mikovíniho | 79.25 m²

REZERVOVANÉ! CASMAR Reality, vo výhradnom zastúpení klienta, ponúka na predaj štýlový, priest

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Trnava

259,900 € 3279 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30330)
Byty na predaj v Bratislave (8509)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Rodinné domy na predaj (23081)
Reality vo Vysokých Tatrách (182)
Reality v Martine (763)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Upresniť hľadanie