Štýlový trojizbový byt na predaj, Trnava

Reality Trnava

3 izbový byt | Ulica Jána Bottu | 62.69 m²

Hľadáte moderný trojizbák v Trnave? Tak tento štýlový byt musíte vidieť. Moderná dispozícia sko

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Trnava

Cena dohodou

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

predaj veľký, slnečný 3-izbový byt na A. Kubinu v Trnave

Reality Trnava

3 izbový byt | Andreja Kubinu | 82.34 m²

Ponúkame Vám na predaj veľký, slnečný 3-izbový byt s výmerou 82,34 m2, s tromi balkónmi, situo

Publikované: 24.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Trnava

199,990 € 2429 €/m²

Novinka
Novinka

CreeX reality - EXKLUZÍVNE IBA U NÁS – 3-izbový byt s lodžiou, Gejza Dusíka, Trnava

Reality Trnava

3 izbový byt | Ulica Gejzu Dusíka | 66 m²

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS – 3-izbový byt s lodžiou, Gejza Dusíka, Trnava Realitná kancelária CreeX

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 26.03.2026
Byty na predaj Trnava

185,000 € 2803 €/m²

CreeX Reality - ///REZERVOVANÉ/// - Svetlý 3-izbový byt s výhľadom na Kamenáč – Beethovenova, Trnava

Reality Trnava

3 izbový byt | Ulica Ludvika van Beethovena | 70.33 m²

CreeX Reality a Štefan Rupčík vo výhradnom zastúpení ponúkajú na predaj 3-izbový byt typu bauri

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Trnava

190,000 € 2702 €/m²

3 izbový svetlý byt 80,8 m2, 3 balkóny, špajza v byte Trnava A.Kubinu

Reality Trnava

3 izbový byt | Andreja Kubinu | 80.87 m²

SaleA- Váš partner v realitách Vám ponúka na predaj 3 izbový byt o výmere 80,87 m2 s 3 balkónmi

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Trnava

199,999 € 2473 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Na predaj 3 izbový byt s lodžiou Trnava Okružná

Reality Trnava

3 izbový byt | Okružná | 67 m²

Na predaj 3-izbový byt s lodžiou v obľúbenej lokalite Vodáreň– Trnava Ponúkame na predaj pries

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Trnava

183,600 € 2740 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj čiastočne zrekonštruovaný 3-izbový byt s loggiou v Trnave

Reality Trnava

3 izbový byt | Jiráskova | 66.82 m²

Moderný maklér ponúka na predaj čiastočne zrekonštruovaný 3-izbový byt s loggiou v Trnave. Byt

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Trnava

175,000 € 2619 €/m²

VIVAREAL* REZERVOVANÉ! VEĽKÝ 3 izb. byt, zariadený, rekonštrukcia, uzatvorená loggia, výmera až 71 m2, Trnava

Reality Trnava

3 izbový byt | Ulica gen. Goliána | 74 m²

Vo výhradnom zastúpení ponúkame na predaj veľký zrekonštruovaný 3-izb. byt na ulici Gen. Golian

Publikované: 14.10.2025 Aktualizované: 30.04.2026
Byty na predaj Trnava

175,000 € 2365 €/m²

NEO | priestranný 3-izbový byt s výbornou dispozíciou – Na Hlinách, Trnava

Reality Trnava

3 izbový byt | Na Hlinách | 72 m²

Byt disponuje zaujímavou a prakticky riešenou dispozíciou, ktorá ponúka dostatok priestoru pre

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Trnava

179,900 € 2499 €/m²

Čiastočne zrekonštruovaný 3-izbový byt na Bottovej (93m2)

Reality Trnava

3 izbový byt | J.Bottu | 93 m²

INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ: 3i byt (93 m²) s 3 vstupmi a možnosťou mezonetu POPIS NEHNUTEĽNOSTI:

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Trnava

249,000 € 2677 €/m²

Priestranný 3-izbový byt po rekonštrukcii v Trnave

Reality Trnava

3 izbový byt | Markovičova | 84 m²

Tento priestranný 3-izbový byt na Markovičovej ulici v Trnave je ideálnym miestom pre tých, kto

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 17.02.2026
Byty na predaj Trnava

210,000 € 2500 €/m²

Predaj - priestranný 3-izbový byt na Mozartovej ulici

Reality Trnava

3 izbový byt | Mozartova | 1 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt vo výmere 65,99m2 vrátane pivnice v meste Trnava, n

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Trnava

175,000 € 175000 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PREDAJ | Priestranný 3-izbový byt TOP lokalita

Reality Trnava

3 izbový byt | 82 m²

REZERVOVANÝ Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt s tromi balkónmi vo vyhľadávanej lokal

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Trnava

209,000 € 2549 €/m²

REZERVOVANÉ - Bezbariérový 3i byt o veľkorysej rozlohe 81m2, Špačinská cesta, Trnava

Reality Trnava

3 izbový byt | 81 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3 izbový byt v tehlovom bytovom dome s bezbariérovým vstupom ul.

Publikované: 28.09.2025 Aktualizované: 04.03.2026
Byty na predaj Trnava

Info v RK

3D prehliadka
3D prehliadka

REZERVOVANÉ - Novinka na predaj 3 izb. byt na Prednádraží

Reality Trnava

3 izbový byt | Prednádražie | 67 m²

ZÁKLADNÉ ÚDAJE: * dispozícia: 3 izbový byt * čiastočná rekonštrukcia * podlažie: 4 z 13 * úžit

Publikované: 24.11.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Trnava

159,999 € 2388 €/m²

Trnava ponúkame na predaj 3 izbový byt s balkónom na ulici Zelenečská, Exkluzívne iba v Kaldoreal !!!

Reality Trnava

3 izbový byt | Zelenečská ulica | 61 m²

Vo výhradnom zastúpení klienta ponúkame na predaj prakticky riešený a útulný 2-izbový byt prero

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Trnava

165,000 € 2705 €/m²

3-izbový byt s veľkým potenciálom | 92 m² | širšie centrum Trnavy

Reality Trnava

3 izbový byt | 92 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt na ul. J Bottu v Trnave s výmerou 92 m² vo vyhľadáv

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Trnava

249,000 € 2707 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

ZNÍŽENÁ CENA! Na predaj 3 izbový byt na Prednádraží

Reality Trnava

3 izbový byt | Bedřicha Smetanu | 65.15 m²

3-IZBOVÝ BYT VO VYHĽADÁVANEJ LOKALITE – PREDNÁDRAŽIE, TRNAVA IDEÁLNE BÝVANIE AJ ISTÁ INVESTÍCI

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Trnava

175,990 € 2701 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

3-IZBOVÝ BYT NA HLBOKEJ – TOP LOKALITA PRI CENTRE TRNAVY

Reality Trnava

3 izbový byt | Hlboká | 78 m²

Predstavujeme vám ideálne bývanie pre rodinu, ktoré spája priestor, lokalitu a príjemnú atmosfé

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Trnava

229,900 € 2947 €/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23061)
Byty na predaj v Bratislave (8521)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Reality v Martine (768)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30300)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty v Banskej Bystrici (1414)
Upresniť hľadanie