ALL INCLUSIVE | Na predaj moderný 3-izbový byt v novostavbe, Topoľníky

Reality Topoľníky

3 izbový byt | Nezadaná | 63.43 m²

Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám exkluzívne ponúka na predaj moderne zariadený 3-izbo

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Topoľníky

140,000 € 2207 €/m²

Novinka
Novinka

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8513)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30317)
Rodinné domy na predaj (23054)
Reality v Martine (772)
Byty v Banskej Bystrici (1416)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Upresniť hľadanie
Ľutujeme hľadaný inzerát neexistuje