Na predaj moderne zrekonštruovaný 3-izb. byt v Revúcej

Reality Revúca

3 izbový byt | Magnezitárov | 67 m²

V ponuke je veľmi pekný 3- izb. byt v Revúcej. Nachádza sa na ul. Magnezitárov na 3. poschodí v

Publikované: 24.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Revúca

87,000 € 1299 €/m²

Novinka
Novinka

Priestranný 3-izbový byt v Revúcej – loggia aj pivnica

Reality Revúca

3 izbový byt | Generála Viesta | 73 m²

Hľadáte priestranný byt na bývanie alebo investíciu? Tento 3-izbový byt v Revúcej na ulici Gene

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Revúca

69,600 € 953 €/m²

HALO reality - Predaj, trojizbový byt Revúca, Panoramatický výhľad a LOGGIA - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Revúca

3 izbový byt | Daxnerova | 72 m²

Realitná kancelária HALO reality a Valéria Varechová, kontakt: 0918 503 834, nehnuteľnosť s ID

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Revúca

91,000 € 1264 €/m²

HALO reality - Predaj, trojizbový byt Revúca, slnečný s balkónom - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Revúca

3 izbový byt | 66 m²

Realitná kancelária HALO reality a Andrea Fábry Kubišová, kontakt: 0905 500 534, nehnuteľnosť s

Publikované: 20.08.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Revúca

69,990 € 1060 €/m²

NA PREDAJ 3 – IZBOVÝ BYT S LOGGIOU ZÁHRADKOU A GARÁŽOU V REVÚCEJ NA OKRUŽNEJ ULICI

Reality Revúca

3 izbový byt | Okružná | 75.6 m²

JOZEF SEDLIAK z realitnej kancelárie JODES+ s.r.o. Vám exkluzívne predstavuje príjemný 3 - izbo

Publikované: 23.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Revúca

75,000 € 992 €/m²

PREDAJ, 3-izbový byt, Revúca, ul. Fraňa Kráľa, presklená loggia

Reality Revúca

3 izbový byt | Fraňa Kráľa | 66 m²

Na základe poverenia majiteľa nehnuteľnosti Vám realitná kancelária RE/MAX ponúka na PREDAJ 3-

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Revúca

85,000 € 1288 €/m²

3-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii + vlastná garáž v cene | Revúca – Štúrova

Reality Revúca

3 izbový byt | 61 m²

Hľadáte byt, do ktorého sa môžete hneď nasťahovať bez ďalších investícií, s nízkymi mesačnými n

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Revúca

67,490 € 1106 €/m²

Priestranný 3-izbový byt po rekonštrukcii – ul. Ivana Krasku, Revúca

Reality Revúca

3 izbový byt | 67 m²

Hľadáte bývanie, kde máte školu pre deti doslova za rohom a pocit bezpečia v zrekonštruovanom d

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Revúca

74,990 € 1119 €/m²

NA PREDAJ v centre 3 izbový byt 72 m2 plus veľká loggia

Reality Revúca

3 izbový byt | 72 m²

Na predaj v Revúcej v centre mesta, 72 m2 / 3 izbový zrekonštruovaný byt za 105 600€. K bytu pa

Publikované: 14.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Revúca

105,600 € 1467 €/m²

ZNOVU na predaj ! Luxusný 3 izb. byt v Revúcej

Reality Revúca

3 izbový byt | Š. Maliaka | 68 m²

Na predaj je luxusný 3- izb. byt v Revúcej na ul. Š. Maliaka. Byt prešiel kompletnou rekonštruk

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Revúca

83,900 € 1234 €/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23061)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30295)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Reality v Martine (772)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Byty na predaj v Bratislave (8521)
Upresniť hľadanie