MODERNÝ 3-IZBOVÝ BYT PO KOMPLETNEJ REKONŠTRUKCII S LOGGIOU | Ul. Povstania Českého Ľudu

Reality Košice-Dargovských hrdinov

3 izbový byt | Povstania českého ľudu 12 | 68 m²

Martin Simko a Diamond Reality Vám ponúkajú na predaj výnimočný 3-izbový byt po kompletnej reko

Publikované: 02.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Dargovských hrdinov

239,000 € 3515 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

REZERVOVANÝ 3-izbový byt s loggiou, úžasným výhľadom, Krosnianska, Košice-Dargovských hrdinov

Reality Košice-Dargovských hrdinov

3 izbový byt | Krosnianska | 64 m²

Hľadáte 3 izbový byt s loggiou v pôvodnom stave? Jeden taký pre Vás máme. Ideálne 6./8. poscho

Publikované: 02.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Dargovských hrdinov

179,900 € 2811 €/m²

Na predaj 3-izbový byt s panoramatickým výhľadom na celé Košice

Reality Košice-Dargovských hrdinov

3 izbový byt | Bielocerkevská ulica | 64.82 m²

Moderný maklér ponúka na predaj zariadený 3-izbový byt v Košiciach, v mestskej časti Dargovskýc

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Dargovských hrdinov

189,000 € 2916 €/m²

NEPREKONATEĹNÁ CENA 3IZB BYTU TOP LOKALITA DARGOVSÝCH HRDINOV

Reality Košice-Dargovských hrdinov

3 izbový byt | Adlerova | 68 m²

Predáme veľký 3izb byt s loggiou po staršej čiastočnej rekonštrukcii v PERFEKTNEJ LOKALITE UPR

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Košice-Dargovských hrdinov

188,999 € 2779 €/m²

Na predaj 3-izbový byt Košice – Furča

Reality Košice-Dargovských hrdinov

3 izbový byt | 65.51 m²

Ponúkam na predaj 3-izbový byt na Lidickom námestí v Košiciach, v obľúbenej lokalite Furča. By

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Košice-Dargovských hrdinov

205,000 € 3129 €/m²

Na predaj 3 izbový byt pražského typu na ulici Jaltská, Košice - Dargovských hrdinov.

Reality Košice-Dargovských hrdinov

3 izbový byt | Jaltská | 67 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt pražského typu vo vyhľadávanej lokalite Košice – Da

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Dargovských hrdinov

208,000 € 3104 €/m²

3 izbový byt 105 m2, Krosnianska ul., 6 posch., balkón

Reality Košice-Dargovských hrdinov

3 izbový byt | Krosnianska | 105 m²

3 izbový byt na 6. poschodí o výmere 105 m2 na Krosnianskej ulici, sídlisko Dargovských hrdinov

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Byty na predaj Košice-Dargovských hrdinov

279,000 € 2657 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj pekný 3 izbový byt 66 m2, sídlisko Furča

Reality Košice-Dargovských hrdinov

3 izbový byt | Charkovská | 66 m²

V ponuke na predaj veľmi pekný 3 izbový byt 66m2 + balkón po čiastočnej rekonštrukcii, ktorá pr

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Dargovských hrdinov

184,000 € 2788 €/m²

Predaj 3 izbového bytu na sídlisku Dargovských hrdinov ulica Bielocerkevská

Reality Košice-Dargovských hrdinov

3 izbový byt | Bielocerkevská | 66 m²

Hľadáte 3 izbový byt , do ktorého sa môžete nasťahovať hneď a bez ďalších veľkých investícií a

Publikované: 07.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Dargovských hrdinov

199,990 € 3030 €/m²

PREDANÉ!!!NA PREDAJ VEĽKORYSÝ-3 IZBOVÝ BYT PRAŽSKÉHO TYPU VO VYHĽADÁVANEJ ⁷LOKALITE SÍDLISKO KOŠICE-FURČA

Ponúkam na predaj 3-izbový byt pražského typu na sídlisku Dargovských hrdinov Výmera: 70m2 po

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Košice-Dargovských hrdinov

189,990 € 2567 €/m²

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Rodinné domy na predaj (23083)
Byty na predaj v Bratislave (8507)
Byty v Banskej Bystrici (1408)
Reality v Martine (763)
Reality vo Vysokých Tatrách (182)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30323)
Upresniť hľadanie