NOVINKA: Moderne zrekonštruovaný 4i byt pár krokov od Mŕtveho ramena!

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Ševčenkova | 68.96 m²

Tento moderne a kompletne zrekonštruovaný 4-izbový byt na Ševčenkovej ulici v Petržalke ponúka

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

279,900 € 4059 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Dizajnový byt po kompletnej rekonštrukcii neďaleko centra mesta, Ševčenkova ul.

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Ševčenkova | 73 m²

SISTERS REAL Vám ponúka na predaj výnimočný 2 izbový byt, ktorý vznikol kvalitnou prestavbou z

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

279,990 € 3835 €/m²

Kompletne zariadený 3-izbový byt po rekonštrukcii, Krásnohorská – Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Krásnohorská | 69.5 m²

Ponúkame na predaj priestranný a veľmi prakticky riešený 3-izbový byt na Krásnohorskej ulici v

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

269,000 € 3871 €/m²

Na Predaj 3-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii v TOP lokalite – Mamateyova

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Mamateyova | 69 m²

Ponúkame na predaj priestranný a vkusne zrekonštruovaný 3-izbový byt na Mamateyovej ulici, ktor

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

269,000 € 3899 €/m²

NANDU - predaj 3i zrekonštruovaného bytu pri Draždiaku v Petržalke, Topoľčianska, BA

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Topoľčianska | 64 m²

NANDU ponúka na predaj výborne dispozične riešený 3izbový byt (možnosť využívať aj ako 4 izbový

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

280,000 € 4375 €/m²

Kompletne zrekonštruovaný, zariadený 3-izbový byt v Petržalke, len 7 minút z centra mesta - na predaj

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | 69 m²

Spoločnosť Broker Consulting v exkluzívnom zastúpení majiteľov ponúka na predaj vkusne zrekonš

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

287,000 € 4159 €/m²

člen NARKS

Štýlový 3-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii v srdci Petržalky

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Rovniankova | 65 m²

Hľadáte bývanie, kde stačí prísť a bývať bez ďalších investícií? Tento moderný a kvalitne zreko

Publikované: 05.04.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

270,000 € 4154 €/m²

Nanovo zrekonštruovaný 3-izbový byt s pridaným obytným priestorom, krbom, vírivkou a loggiou v Petržalke

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Kopčianska | 69.5 m²

Ponúkame na predaj kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt s dodatočným obytným priestorom, logg

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

259,900 € 3740 €/m²

Predaj: 3-izbový byt, Fedinová ulica, Bratislava-Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Fedinova | 75 m²

Ponúkame Vám na predaj 3 izbový byt Bratislava-Petržalka, Fedinová ulica Byt: 3-izbový posch

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

267,000 € 3560 €/m²

Na predaj 3-izbový byt s výbornou polohou – Rovniankova ul.

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Rovniankova | 70 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový byt s výbornou polohou – Rovniankova ul., Petržalka, 70 m², po reko

Publikované: 09.06.2025 Aktualizované: 09.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

279,000 € 3986 €/m²

REZERVOVANÝ-BE.LIVE COMPANY-PREDAJ- KRÁSNY- 3-IZBOVÝ- BYT- PETRŽALKA

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Osuského | 64 m²

REZERVOVANÝ- BE.LIVE COMPANY: Ponúkame na predaj priestranný a svetlý 3-izbový byt vo vyhľadáv

Publikované: 01.12.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

254,900 € 3983 €/m²

Ponúkame na predaj 3-izbový byt na ulici Vilová v Petržalke

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Vilová | 84.25 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový byt orientovaný na dve svetové strany s pekným výhľadom do starej P

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

315,000 € 3739 €/m²

REZERVOVANÝ - Kompletne zrekonštruovaný 3 izbový byt na ulici Fedinova

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Fedinova | 72.68 m²

Ponúkame na predaj 3 izbový byt na ulici Fedinova v Bratislave – Petržalke. Nachádza sa na 4.

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

279,000 € 3839 €/m²

DOPYT - 3 izbový byt s loggiou v Petržalke, PONÚKNITE!

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | 68 m²

Hľadáme do ponuky 3 izbový byt s loggiou v Petržalke, v databáze záujemcov máme aj hotovostných

Publikované: 22.01.2026 Aktualizované: 22.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

255,000 € 3750 €/m²

Nadštandardný 3-izbový byt v žiadanej časti Petržalky

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Pečnianska | 71 m²

Realitná kancelária Pegas real Vám ponúka na predaj prerobený, nadštandardný 3-izbový byt v naj

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

299,000 € 4211 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

| HF&HD | NA PREDAJ | 3izb. byt vo výbornej lokalite v Bratislave – Petržalke.

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | 70 m²

HF&HD realitná kancelária Vám ponúka na predaj veľmi pekný 3izb. byt vo výbornej lokalite v Bra

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

286,000 € 4086 €/m²

Na predaj 3i byt v skvelej lokalite Petržalky

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Hrobákova | 72 m²

Ponúkame na predaj veľmi príjemný, svetlý a prakticky riešený 3-izbový byt s dostatkom úložného

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

Cena dohodou

PREDAJ - 3 izbový byt so šatníkom a zasklennou loggiou, Bratislava - Petržalka, Prokofievová ulica

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Prokofievova | 67 m²

Realitná kancelária Arkádia ponúka na predaj 3 izbový byt v Bratislave, na ulici Prokofievová.

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

252,000 € 3761 €/m²

AG REALITYI REZERVOVANÝ 3izb. byt kompl. rekonštruovaný začiatok Petržalky - Gessayova ul.

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Gessayova | 68 m²

AG reality & finance, s.r.o / REZERVOVANÝ elegantný a priestranný 3 izbový byt v jednej z najo

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

267,800 € 3938 €/m²

Na predaj – 3-izbový byt v rekonštrukcii s možnosťou výberu štandardu – Vigľašská ulica, Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Vígľašská | 70 m²

Ponúkame na predaj priamo v našom vlastníctve (bez provízie) 3-izbový byt v Petržalke na Vigľaš

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 14.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

269,900 € 3856 €/m²

3 izbový byt v Petržalke, po rekonštrukcií, cca 67 m2

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | 67 m²

TUreality ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt situovaný vo vyhľadávanej časti Petržalky –

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

263,999 € 3940 €/m²

RETERVOVANÉ-Moderný, zariadený 3.izb. byt, klimatizácia, zasklená loggia – Smolenická, Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Smolenická | 66 m²

REZERVOVANÉ-Ponúkame na predaj veľmi vkusne kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt na Smolenick

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

269,900 € 4089 €/m²

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30296)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty na predaj v Bratislave (8520)
Byty v Banskej Bystrici (1413)
Reality v Martine (769)
Rodinné domy na predaj (23064)
Upresniť hľadanie