+++ DVOJIZBOVÝ BYT V NOVOSTAVBE S TERASOU A PARKINGOM V TRNAVE NA PREDAJ 179.900,-+++

Reality Trnava

2 izbový byt | Mikovíniho | 65 m²

+++ DVOJIZBOVÝ BYT V NOVOSTAVBE S TERASOU A PARKINGOM V TRNAVE NA PREDAJ+++ Predstavujeme Vám

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Trnava

179,900 € 2768 €/m²

Top
Top

Púpava development ponúka luxusné 2-izbové byty v centre Trnavy – Púpavy Residence

Reality Trnava

2 izbový byt | Športová | 45.34 m²

Púpava development predstavuje unikátny rezidenčný projekt Púpavy Residence, ktorý prináša do T

Publikované: 09.10.2025 Aktualizované: 09.10.2025
Byty na predaj Trnava

274,000 € 6043 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Luxusná rezidencia Zelenice s bazénom, wellness,15min od TT

Reality Trnava

2 izbový byt | Dolné Zelenice | 45 m²

Kompletnú ponuku nájdete na www.rezidenciazelenice.sk Optima home ponúka na predaj novovznikaj

Publikované: 10.09.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Trnava

110,616 € 2458 €/m²

Top
Top

Púpavy pri Aleji – nadštandardne priestranné byty v štandardnom prevedení + stropné chladenie a kúrenie v cene

Reality Trnava

2 izbový byt | Generála Goliana | 65 m²

Púpavy pri Aleji - priestranné 2-izbové byty, v cene štandard a stropné kúrenie a chladenie

Publikované: 24.04.2023 Aktualizované: 22.04.2026
Byty na predaj Trnava

209,300 € 2858 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

NEO - CUKROVAR, TRNAVA - bez čakania: 2-izbový byt pripravený na bývanie

Reality Trnava

2 izbový byt | Cukrová ulica | 52.55 m²

Moderný 2-izbový byt v projekte Cukrovar – dokončený, ihneď k nasťahovaniu. Pokojné bývanie pár

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Byty na predaj Trnava

230,000 € 4377 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

NEO - 2i byt s parkovacím miestom v projekte MIKO - skvelá investičná príležitost

Reality Trnava

2 izbový byt | Ulica Mikovíniho | 55 m²

Hľadáte stabilnú investičnú príležitosť v podobe 2-izbového bytu v novostavbe? V mene realitnej

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 04.03.2026
Byty na predaj Trnava

194,900 € 3544 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

NEO - Zariadený 2-izbový byt s garážovým parkovacím miestom v projekte MIKO – Trnava

Reality Trnava

2 izbový byt | Ulica Mikovíniho | 53.5 m²

Realitná kancelária Neoreal Vám ponúka na predaj 2-izbový byt s vlastným parkovacím garážovým m

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na predaj Trnava

189,000 € 3533 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

NEO - Štýlový 2i byt s parkovacím miestom | Trnava - Modranka

Reality Trnava

2 izbový byt | Topoľová | 48 m²

Hľadáte štýlový 2-izbový byt v novostavbe v pokojnej lokalite s rýchlou dostupnosťou do mesta?

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Trnava

167,900 € 3498 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

NEO - REZERVOVANÉ Svetlo, súkromie a premyslené detaily - 2 izbový byt s parkovaním, Tulipán

Reality Trnava

2 izbový byt | Gábora Steinera | 52.53 m²

Priestor, kde svetlo nie je doplnkom, ale základom bývania. V lokalite Tulipán sa nachádza 2-iz

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Trnava

198,000 € 3769 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

NEO - 2i byt v novostavbe MIKO

Reality Trnava

2 izbový byt | Ulica Mikovíniho | 46 m²

Realitná kancelária NEOREAL Vám ponúka skvelú príležitosť získať štýlový 2-izbový byt s vlastný

Publikované: 05.03.2025 Aktualizované: 24.04.2026
Byty na predaj Trnava

185,000 € 4022 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

REZERVOVANÉ! Klimatizovaný 2-izb. byt s veľkou lodžiou

Reality Trnava

2 izbový byt | Novomestská | 55.98 m²

REZERVOVANÉ! Ponúkame na predaj klimatizovaný, kompletne zariadený 2-izbový byt s celkovou výme

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trnava

209,990 € 3751 €/m²

Na predaj 2 izbový byt, s možnosťou pokračovať v nájme s nájomníkom

Reality Trnava

2 izbový byt | Komplex MIKO | 47 m²

Exkluzívna ponuka: Ihneď k nasťahovaniu. Ak hľadáte bývanie alebo investičnú príležitosť, byt s

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trnava

169,990 € 3617 €/m²

2 IZB. A 3 IZB. APARTMÁNY, NOVOSTAVBA S TERASOU V LESNOM PROSTREDÍ, ZOCHOVÁ CHATA, MODRA, ODPOČET DPH

Reality Trnava

2 izbový byt | Zochova chata | 65 m²

Ponúkame Vám jedinečnú možnosť vlastniť a užívať si apartmánový byt v jedinečnom prostredí Chrá

Publikované: 25.07.2025 Aktualizované: 15.03.2026
Byty na predaj Trnava

149,900 € 2306 €/m²

PRIESTRANNÝ 2IZB BYT V CENTRE TRNAVY | NOVOSTAVBA | CENTRUM TT

Reality Trnava

2 izbový byt | 77.5 m²

Ponúkame na predaj výnimočný 2-izbový byt s možnosťou na prerobenie na 3izb v projekte Rezidenc

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Trnava

339,900 € 4386 €/m²

Novinka
Novinka

VEĽKÝ 2IZB BYT V CENTRE TRNAVY | NOVOSTAVBA | CENTRUM TT

Reality Trnava

2 izbový byt | 79 m²

Ponúkame na predaj výnimočný 2-izbový byt s veľkou výmerou. Rezidencia Hviezdoslavova, situova

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Trnava

319,900 € 4049 €/m²

Novinka
Novinka

NA PREDAJ NOVOSTAVBA 2-izbový byt 62,38m2 s predzáhradkou, pivnicou a park. státím v projekte Prúdy, ul. Včelárska Trnava

Reality Trnava

2 izbový byt | Včelárska | 62.38 m²

Ponúkame Vám na predaj NOVOSTAVBU 2-izbového bytu 62,38m2 s predzáhradkou, pivnicou a park. stá

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trnava

189,900 € 3044 €/m²

Chcete predať svoju nehnuteľnosť?

Reality Trnava

2 izbový byt | 58 m²

Predaj či kúpa nehnuteľnosti patrí medzi najdôležitejšie životné rozhodnutia. Mojou úlohou je u

Publikované: 04.12.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Trnava

1 € 0 €/m²

TREEF | NOVÁ ETAPA V PREDAJI | Ceny už od 114 000€ – DVORNÍKY PRI HLOHOVCI

Reality Trnava

2 izbový byt | 47.8 m²

Realitná kancelária Treef ponúka na predaj byty v 3. etape projektu Bývanie pod Ráblom v obci D

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Trnava

114,000 € 2385 €/m²

Na PREDAJ 2-izbový byt s VEĽKOU TERASOU a PARKOVACIM MIESTOM

Reality Trnava

2 izbový byt | Novomestská | 76 m²

REALL INVEST predstavuje na predaj atraktívny 2-izbový byt s priestrannou terasou v obľúbenom r

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trnava

246,000 € 3237 €/m²

NADŠTANDARDNÝ 2 IZB. BYT NOVOSTAVBA S PARKOVANÍM A TERASOU, B.Kostol

Reality Trnava

2 izbový byt | 47 m²

Hľadáte štartovací byt, pohodlné bývanie, či investičnú príležitosť? Tak tento byt spĺňa všetky

Publikované: 21.02.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trnava

189,000 € 3362 €/m²

DOMY VIESKY II. ETAPA | PREDPREDAJ 2i DOMOV S VLASTNÝM POZEMKOM A PARKOVACÍM MIESTOM SLOVENSKÁ NOVÁ VES

Reality Trnava

2 izbový byt | 47.31 m²

Ponúkame Vám na predaj moderné bývanie v obci Slovenská Nová Ves, ktorá je vzdialená len: 9 min

Publikované: 29.10.2025 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na predaj Trnava

137,770 € 2912 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PREDAJ - 2 izbový byt v obľúbenom projekte ARBORIA PARK

Reality Trnava

2 izbový byt | Novomestká | 51.11 m²

Ponúkame na predaj moderný a prakticky riešený 2-izbový byt nachádzajúci sa v obľúbenom reziden

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Trnava

189,900 € 3716 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

BONJOUR REAL: Štýlový smart byt v novostavbe s loggiou, chladením a prémiovým komfortom | Trnava – Pekné pole

Reality Trnava

2 izbový byt | Ulica Titusa Zemana | 130 m²

Štýlový smart byt v novostavbe s loggiou, chladením a prémiovým komfortom | Trnava – Pekné pole

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Trnava

237,000 € 1823 €/m²

Krásna novostavba 2iz. bytu s loggiou v Trnave -Pekné Pole

Reality Trnava

2 izbový byt | Titusa Zemana | 0 m²

Leaders&Partners s.r.o. pobočka Trnava ponúka na predaj krásnu novostavbu 2-izobého bytu s logg

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trnava

237,000 €

Rýchly výber

Reality v Martine (763)
Byty na predaj v Bratislave (8511)
Rodinné domy na predaj (23089)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30323)
Byty v Banskej Bystrici (1409)
Upresniť hľadanie