2 izbový byt | Ulica Tamaškovičova | 56 m²
Na predaj ponúkame príjemný a kompletne zariadený 2-izbový byt na Tamaškovičovej ulici v Trnave
174,900 € 3123 €/m²
2 izbový byt | Mikovíniho | 65 m²
+++ DVOJIZBOVÝ BYT V NOVOSTAVBE S TERASOU A PARKINGOM V TRNAVE NA PREDAJ+++ Predstavujeme Vám
179,900 € 2768 €/m²
2 izbový byt | Športová | 45.34 m²
Púpava development predstavuje unikátny rezidenčný projekt Púpavy Residence, ktorý prináša do T
274,000 € 6043 €/m²
2 izbový byt | Dolné Zelenice | 45 m²
Kompletnú ponuku nájdete na www.rezidenciazelenice.sk Optima home ponúka na predaj novovznikaj
110,616 € 2458 €/m²
2 izbový byt | Generála Goliana | 65 m²
Púpavy pri Aleji - priestranné 2-izbové byty, v cene štandard a stropné kúrenie a chladenie
209,300 € 2858 €/m²
2 izbový byt | 95 m²
Vo výhradnom zastúpení klienta-RK TOPOSREAL-ponúkame na predaj veľký 2-izbový byt,nachádzajúci
105,000 € 1105 €/m²
2 izbový byt | Špačinská cesta | 51 m²
Na predaj štýlový 2-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii, nachádzajúci sa na vyhľadávanej adr
175,000 € 3431 €/m²
2 izbový byt | Včelárska ulica | 51.16 m²
Prúdy Trnava je nadštandardné bývanie na skok od centra - už aj s podlahovým kúrením v štandard
189,900 € 3712 €/m²
2 izbový byt | Divadelná | 53.76 m²
Projekt ZicherHouse sa nachádza v historickom centre mesta Trnava na prestížnej Divadelnej ulic
269,900 € 5020 €/m²
2 izbový byt | Cukrová ulica | 52.55 m²
Moderný 2-izbový byt v projekte Cukrovar – dokončený, ihneď k nasťahovaniu. Pokojné bývanie pár
230,000 € 4377 €/m²
2 izbový byt | Špačinská cesta | 34 m²
Ponúkame na predaj presvetlený a prakticky riešený 1,5-izbový byt, ktorý umožňuje okamžité býva
164,900 € 4850 €/m²
2 izbový byt | Ulica Mikovíniho | 55 m²
Hľadáte stabilnú investičnú príležitosť v podobe 2-izbového bytu v novostavbe? V mene realitnej
194,900 € 3544 €/m²
2 izbový byt | Cukrovarská | 48 m²
Projekt Cukrovar, za ktorým stojí developer UNITED Real Estate, prináša do mesta nový impulz a
196,254 € 4089 €/m²
2 izbový byt | Divadelná | 35.85 m²
219,900 € 6134 €/m²
2 izbový byt | Ulica Mikovíniho | 53.5 m²
Realitná kancelária Neoreal Vám ponúka na predaj 2-izbový byt s vlastným parkovacím garážovým m
189,000 € 3533 €/m²
2 izbový byt | Topoľová | 48 m²
Hľadáte štýlový 2-izbový byt v novostavbe v pokojnej lokalite s rýchlou dostupnosťou do mesta?
167,900 € 3498 €/m²
2 izbový byt | Gábora Steinera | 52.53 m²
Priestor, kde svetlo nie je doplnkom, ale základom bývania. V lokalite Tulipán sa nachádza 2-iz
198,000 € 3769 €/m²
2 izbový byt | Cukrovarská | 48 m²
193,683 € 4035 €/m²
2 izbový byt | Ulica Mikovíniho | 46 m²
Realitná kancelária NEOREAL Vám ponúka skvelú príležitosť získať štýlový 2-izbový byt s vlastný
185,000 € 4022 €/m²
2 izbový byt | Novomestská | 55.98 m²
REZERVOVANÉ! Ponúkame na predaj klimatizovaný, kompletne zariadený 2-izbový byt s celkovou výme
209,990 € 3751 €/m²
2 izbový byt | Jiráskova | 51 m²
Čiastočne zrekonštruovaný 2-izbový byt na Jiráskovej ulici Realitná kancelária reality BIČIAR V
166,000 € 3255 €/m²
2 izbový byt | Komplex MIKO | 47 m²
Exkluzívna ponuka: Ihneď k nasťahovaniu. Ak hľadáte bývanie alebo investičnú príležitosť, byt s
169,990 € 3617 €/m²
2 izbový byt | Jiráskova | 52 m²
Ponúkame na predaj bezbariérový 2 izbový byt po čiastočnej rekonštrukcii na Jiráskovej ulici v
160,000 € 3077 €/m²
2 izbový byt | Zochova chata | 65 m²
Ponúkame Vám jedinečnú možnosť vlastniť a užívať si apartmánový byt v jedinečnom prostredí Chrá
149,900 € 2306 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.