2 izbový byt, Kukučínova / Školská ul. Sereď

Reality Sereď

2 izbový byt | Kukučínova | 58 m²

Vo výhradnom zastúpení Vám ponúkame na predaj 2 izbový byt na križovatke ulíc Kukučínova a Škol

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Sereď

115,000 € 1983 €/m²

Novinka
Novinka

PREDAJ 2-i byt v pôvodnom stave v tehlovej bytovke

Reality Sereď

2 izbový byt | 52 m²

DAJAreality Slnečný 2-izbový byt ideálny na rekonštrukciu podľa vašich predstáv len u nás. Byt

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Sereď

115,000 € 2212 €/m²

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Byty na predaj v Bratislave (8511)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality v Martine (772)
Rodinné domy na predaj (23081)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30314)
Upresniť hľadanie