Štýlový 2-izbový byt po rekonštrukcii s balkónom v centre Malaciek

Reality Malacky

2 izbový byt | Pribinova | 60 m²

Ponúkame na predaj krásny, kompletne zrekonštruovaný 2-izbový byt s balkónom vo vyhľadávanej lo

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Malacky

163,000 € 2717 €/m²

Novinka
Novinka

2 izbový byt s parkovaním v obľúbenej časti mesta Malacky, Cesta mládeže

Reality Malacky

2 izbový byt | Cesta Mládeže | 48.24 m²

Ponúkame Vám na predaj 2i byt v zabývanom bytovom dome v blízkosti centra mesta Malacky. Byt

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Malacky

165,000 € 3420 €/m²

ZNÍŽENÁ CENA! BÝVAJTE V CENTRE: PREDAJ 2-IZB.BYT V MALACKÁCH

Reality Malacky

2 izbový byt | Pribinova | 55 m²

JKV REAL so súhlasom majiteľa ponúka na predaj útulný 2-izbový byt v TOP lokalite Malaciek, kto

Publikované: 15.01.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Malacky

144,900 € 2635 €/m²

Predané JKVREAL predaj priestranný 2-izbový byt v centre Malaciek

Reality Malacky

2 izbový byt | 65 m²

Rezervované JKVREAL predaj priestranný 2-izbový byt v centre Malaciek Hľadáte domov, do kt

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Malacky

153,000 € 2354 €/m²

JKVREAL ponúka na predaj 2-izbový byt v centre Malaciek

Reality Malacky

2 izbový byt | 62.1 m²

JKVREAL ponúka na predaj 2-izbový byt v centre Malaciek Hľadáte domov, do ktorého sa môžet

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Malacky

184,990 € 2979 €/m²

JKV Real ponúka na predaj krásny 2izbový byt Malacky

Reality Malacky

2 izbový byt | Malacky | 50 m²

JKV Real ponúka na predaj krásny 2izbový byt po rekonštrukcii v Malackách Parametre: -úžitková

Publikované: 19.08.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Malacky

152,000 € 3040 €/m²

JKVREAL predaj skvelý 2-izbový byt v centre Malaciek

Reality Malacky

2 izbový byt | 60 m²

JKVREAL predaj priestranný, skvelý 2-izbový byt v centre Malaciek Hľadáte domov, do ktoréh

Publikované: 29.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Malacky

163,000 € 2717 €/m²

2-izbový byt s veľkou terasou v projekte Corvus Atrium – nová etapa

Reality Malacky

2 izbový byt | Na Majeri | 46.41 m²

Po úspešne zrealizovanej a dnes už obývanej prvej etape projektu Corvus prichádza jeho pokračov

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 23.02.2026
Byty na predaj Malacky

159,500 € 3437 €/m²

Na predaj 2. izbový byt v centre Malaciek.

Reality Malacky

2 izbový byt | Pribinova | 60 m²

Na predaj Vám ponúkame 2. izbový byt v centre mesta Malacky na Pribinovej ulici. Byt o výmere

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 12.03.2026
Byty na predaj Malacky

163,000 € 2717 €/m²

2. izbový byt s veľkou terasou v Malackách na predaj.

Reality Malacky

2 izbový byt | Pezinská | 83.86 m²

Premeňte byt na domov a využite možnosť dokončiť si ho podľa svojich predstáv. Predstavujeme

Publikované: 26.04.2023 Aktualizované: 29.01.2026
Byty na predaj Malacky

172,800 € 2006 €/m²

SortieReal - KOSTOLIŠTE * 2 izbový byt* záhrada 96 m2*terasa*záhrada*parkovacie státie*pivničná kobka

Reality Malacky

2 izbový byt | 60 m²

Realitná kancelária SortieReal Vám ponúka novovybudované moderné byty, ktoré sú postavené v ti

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 10.04.2026
Byty na predaj Malacky

163,990 € 2733 €/m²

REZERVOVANÉ - Štýlový 2-izbový byt s terasou, parkovaním a dizajnovým zariadením v rezidencii v Malackách+terasa

Reality Malacky

2 izbový byt | Javorová | 52 m²

Ak hľadáte bývanie, ktoré má štýl, komfort aj výbornú polohu, tento dvojizbový byt na 5. poscho

Publikované: 19.10.2025 Aktualizované: 23.02.2026
Byty na predaj Malacky

179,900 € 3460 €/m²

Rezervované Svetlý 2,5-izbový byt s balkónom, výťahom- ideálny pre rodinu aj investíciu

Reality Malacky

2 izbový byt | Štúrova | 60 m²

Realitná kancelária SortieReal ponúka na predaj 2,5 izbový byt v Malackách. Je to funkčné bývan

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Malacky

144,000 € 2400 €/m²

REZERVOVANÉ 1,5 izbový BYT - PO REKONŠTRUKCII * INVESTIČNÝ POTENCIÁL* -kompletne zariadený *výťah*

Reality Malacky

2 izbový byt | Štúrova | 36 m²

Realitná kancelária SortieReal ponúka na predaj v exkluzívnom zastúpení 1,5-izbový zariadený b

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Malacky

119,000 € 3306 €/m²

Rezervované - SortieReal - zariadený klimatizovaný 2 izbový byt s parkovacím státím *ihneď voľný*

Reality Malacky

2 izbový byt | 63 m²

Realitná kancelária SortieReal Vám exkluzívne ponúka na predaj priestranný, slnečný, zariadený

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 09.03.2026
Byty na predaj Malacky

162,000 € 2571 €/m²

NA PREDAJ! priestranný 2-izbový byt s veľkometrážnou terasou

Reality Malacky

2 izbový byt | Pezinská | 58 m²

Predstavujeme moderný projekt v meste Malacky , navrhnutý dôrazom na kvalitu , energetickú efek

Publikované: 23.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Malacky

172,800 € 2979 €/m²

NA PREDAJ! Nový, moderný 2-izbový byt s terasou v Malackách

Reality Malacky

2 izbový byt | Pezinská | 58 m²

Predstavujeme moderný projekt v meste Malacky, navrhnutý dôrazom na kvalitu, energetickú efektí

Publikované: 23.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Malacky

162,750 € 2806 €/m²

Napredaj 2 izbový byt, Malacky

Reality Malacky

2 izbový byt | Pribinova | 65 m²

Zvažujete predaj svojho bytu? Nemusíte mať žiadne obavy, kupujúceho máte už teraz. Stačí jeden

Publikované: 12.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Malacky

Cena dohodou

REZERVOVANÉ - 2-izbový byt, Malacky, Záhorácka

Reality Malacky

2 izbový byt | Záhorácka | 49 m²

Výnimočný 2-izbový byt v centre mesta s loggiou – Malacky, Záhorácka ulica. Vo výhradnom zast

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Malacky

Cena dohodou

Rezervované-Moderný 2-izbový byt s terasou v centre Malaciek

Reality Malacky

2 izbový byt | Pribinova | 53.7 m²

Ponúkame na predaj kompletne zariadený 2-izbový byt s rozlohou 53,7 m², situovaný v úplnom cent

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Malacky

184,000 € 3426 €/m²

Hľadám pre klienta na kúpu 2 izbový byt, Malacky

Reality Malacky

2 izbový byt | 50 m²

Pre konkrétneho klienta hľadám na kúpu 2 izbový byt s týmito parametrami : • kompletná rekonštr

Publikované: 26.06.2025 Aktualizované: 18.12.2025
Byty na predaj Malacky

155,000 € 3100 €/m²

Bývajte tam, kde sa žije s ľahkou hlavou - Komfortný 2-izbový byt v tichej lokalite – Malá Hrádza, Jakubov

Reality Malacky

2 izbový byt | 59.67 m²

Projekt Malá Hrádza prináša pokojné rodinné bývanie v atraktívnej lokalite s kvalitným preveden

Publikované: 21.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Malacky

136,500 € 2288 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

*EXKLUZÍVNE* INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ * Na predaj projekt 22 kompletne zariadených bytových jednotiek v Malackách

Reality Malacky

2 izbový byt | Továrenská | 2,600 m²

DeveloX Reality ponúka exkluzívne na predaj 22 komplete zariadených, bezbariérových bytových je

Publikované: 08.01.2025 Aktualizované: 10.03.2026
Byty na predaj Malacky

Info v RK

Moderný 2-izbový byt v novostavbe: Komfortné bývanie so šatníkom v srdci Malaciek

Reality Malacky

2 izbový byt | 50 m²

DeveloX Reality vám exkluzívne ponúka na predaj moderný a priestranný 2-izbový byt, ktorý sa na

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 25.03.2026
Byty na predaj Malacky

160,000 € 3200 €/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23083)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality v Martine (769)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30323)
Byty na predaj v Bratislave (8507)
Byty v Banskej Bystrici (1413)
Upresniť hľadanie