Súrne hľadáme 1-izbový byt v Trstenej

Reality Trstená

1 izbový byt | Trstená | 39 m²

AstonReal hľadá pre nášho klienta 1-izbový byt v Trstenej. Balkón výhodou. Byt môže byť aj v pô

Publikované: 10.04.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na kúpa Trstená

70,000 € 1795 €/m²

člen NARKS

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1391)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Byty na predaj v Bratislave (8553)
Rodinné domy na predaj (23092)
Reality v Martine (742)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1307)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30418)
Upresniť hľadanie