AVENUE | útulný a krásne slnečný 1i byt vo vyhľadávanom pôvodnom stave, s výhľadom do parčíku.

Reality Bratislava-Vrakuňa

1 izbový byt | Bebravská | 34.4 m²

Na predaj, útulný a krásne slnečný 1i byt vo vyhľadávanom pôvodnom stave na Bebravskej ulici, V

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

145,000 € 4215 €/m²

NA PREDAJ ZAUJÍMAVÝ PRIESTOR S POZEMKOM A PARKOVANÍM BRATISLAVA VRAKUŇA

Reality Bratislava-Vrakuňa

1 izbový byt | Pod gaštanmi | 25 m²

Na predaj nebytový priestor ( sklad, mobilné bývanie, kancelária ) s pozemkom a parkovaním. Za

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

95,000 € 3800 €/m²

Súrne hľadám pre klienta 2-garzonku Bratislava- Pentagon

Reality Bratislava-Vrakuňa

1 izbový byt | Stavbárska | 35 m²

AstonReal súrne hľadá pre konkrétnych klientov 1-izbový byt v Pentagone- Bratislava. Cena závis

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Vrakuňa

94,000 € 2686 €/m²

člen NARKS

DIRECTREAL|Útulný zrekonštruovaný a zariadený bytík, stačí sa nasťahovať!

Reality Bratislava-Vrakuňa

1 izbový byt | Slatinská | 35 m²

Directreal Office - Vo výhradnom zastúpení ponúkam na predaj tento príjemný zrekonštruovaný 1

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

149,900 € 4283 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Hľadáme pre klienta 1izbový byt alebo garsónku v BA - Vrakuňa alebo Podunajské Biskupice

Reality Bratislava-Vrakuňa

1 izbový byt | Čiližská | 0 m²

Dobrý deň, Pre nášho klienta hľadáme 1 izbový byt v lokalite Bratislava - Vrakuňa alebo Poduna

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 02.04.2026
Byty na kúpa Bratislava-Vrakuňa

Cena na vyžiadanie

Na Predaj 1 izb. byt, výborná dostupnosť,

Reality Bratislava-Vrakuňa

1 izbový byt | Bebravská | 35 m²

Ponúkame na predaj pekný, útulný a slnečný 1-izbový byt nachádzajúci sa v mestskej časti Vrakuň

Publikované: 14.03.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

146,000 € 4171 €/m²

Reality Bratislava-Vrakuňa

1 izbový byt | Pod gaštanmi | 25 m²

Na predaj nebytový priestor...

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

Cena na vyžiadanie

PREDANÉ !! 1-izbový byt s loggiou – Bratislava, Vrakuňa

Reality Bratislava-Vrakuňa

1 izbový byt | Bučinová | 39.44 m²

Ponúkame na predaj praktický a čiastočne zrekonštruovaný 1-izbový byt v obľúbenej a vyhľadávane

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

Cena dohodou

hľadám súrne 1i byt Vrakuňa, Podunajské Biskupice

Reality Bratislava-Vrakuňa

1 izbový byt | 40 m²

hľadáme súrne 1i byt Vrakuňa, Podunajské Biskupice. Nie posledné poschodie a s výťahom, ak je

Publikované: 07.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

145 € 4 €/m²

Hľadáme 1-izbový byt v Bratislave – Vrakuňa

Reality Bratislava-Vrakuňa

1 izbový byt | 35 m²

Pre konkrétneho klienta aktívne hľadáme 1-izbový byt v mestskej časti Vrakuňa. Požiadavky klie

Publikované: 11.07.2025 Aktualizované: 11.07.2025
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

1 € 0 €/m²

Pre klienta hľadáme 1-izbový byt vo Vrakuni

Reality Bratislava-Vrakuňa

1 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Hľadáme pre nášho klienta 1- izbový byt vo Vrakuni. Byt by mal byť aspoň čiastočne zrekonštruov

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Vrakuňa

Cena dohodou

LUNA REALITY Šikovný 1 – izb byt Vrakuňa PRENÁJOM