Pozemok pre rodinné domy | Rakúsko
Ponúkame na predaj stavebný pozemok 799 m2 v obci Pama - Rakúsko v blízkosti slovenských hraníc
199,750 € 250 €/m²
Rodinný dom | Rakúsko
Developer Belko Immobilien GmbH ponúka na predaj 40 rodinných domov na samostatných pozemkoch v
540,000 € 3506 €/m²
Rodinný dom | Rakúsko
560,000 € 3353 €/m²
Rodinný dom | Rakúsko
499,000 € 4377 €/m²
Rodinný dom | Rakúsko
Rodinný dom s rozľahlým pozemkom o rozlohe cez 36 árov sa nachádza v pokojnej rezidenčnej štvrt
950,000 € 5864 €/m²
Rodinný dom | Rakúsko
Útulný rodinný dom s atmosférou v rakúskom Ringelsdorfe DeveloX Reality vám s radosťou predsta
158,000 € 1580 €/m²
5 a viac izbový byt | Rakúsko | Semmering | -
Ponúkame na predaj priestranný rodinný dom Stienhaus am Semmering, situovaný v prestížnej horsk
Cena dohodou
Rodinný dom | Rakúsko | Wolfsthal | -
Ponúkame na predaj rodinný dom v obľúbenom Wolfsthale, ktorý búra mýty o starších stavbách. Hoc
450,000 € 2500 €/m²
Rodinný dom | Rakúsko | Potzneusiedl | -
Predstavte si bývanie, ktoré vám dáva slobodu, priestor a nekonečné možnosti. Táto moderná novo
335,000 € 2532 €/m²
4 izbový byt | Rakúsko | Kittsee
EXPAT EXPERTS | A3TOP3 - ÚPLNE NOVÝ 4-IZBOVÝ BYT PRI JAZERE SEEPARK - slnečný byt s krásnym výh
446,900 € 5258 €/m²
4 izbový byt | Rakúsko | Kittsee
EXPAT EXPERTS | A3TOP1 - ÚPLNE NOVÝ 4-IZBOVÝ BYT PRI JAZERE SEEPARK - so záhradou, terasou a vl
493,900 € 5677 €/m²
4 izbový byt | Rakúsko | Kittsee
EXPAT EXPERTS | A3TOP4 - ÚPLNE NOVÝ 4-IZBOVÝ BYT PRI JAZERE SEEPARK - byt s oknami do parku a v
465,900 € 5235 €/m²
Rodinný dom | Rakúsko | Hainburg a. d. Donau
EXPAT EXPERTS | Prakticky riešený 5-izbový rodinný dom dokončený v štandarde (polovica dvojdomu
590,000 € 3806 €/m²
Rodinný dom | Rakúsko | Hainburg a. d. Donau
2,100 €/mesiac 14 €/mesiac/m²
4 izbový byt | Rakúsko | Kittsee
EXPAT EXPERTS | 4-izbový byt 94 m2 + 8 m2 balkón, podiel na spoločnej pláži k domu a jazere. Bý
433,000 € 4626 €/m²
3 izbový byt | Rakúsko | Hainburg a. d. Donau
EXPAT EXPERTS | PRENÁJOM | 3i byt s veľkou terasou pod hradom a pri lese, s krásnym výhľadom 8
1,370 €/mesiac 16 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Rakúsko
Krásna alpská lokalita, obľúbená medzi turistami počas celého roka, a v nej veľký zrekonštruova
290,000 € 1074 €/m²
Obchodné priestory | Rakúsko
Ponúkame na prenájom exkluzívny obchodný priestor- showroom s kancelárskou časťou v novovzniknu
1,000 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Rakúsko
Predstavujeme Vám jedinečný projekt nadštandardného nízkoenergetického rodinného domu, ktorý sp
475,000 € 2906 €/m²
Rodinný dom | Rakúsko
Ponúkame na predaj starší rodinný dom v malebnej obci Edelstal. Dom je vhodný aj ako dvojgenera
359,900 € 1487 €/m²
Rodinný dom | Rakúsko
Exkluzívne z poverenia majiteľa Vám ponúkame na predaj dvojpodlažný rodinný dom po kompletnej r
450,000 € 3198 €/m²
Rodinný dom | Rakúsko | Parndorf
Ponúkame na predaj exkluzívny rodinný dom v Parndorfe so stredomorskou atmosférou s bazénom a d
Cena dohodou
Rodinný dom | Rakúsko
Exkluzívne z poverenia majiteľa Vám ponúkame na predaj dvojpodlažný exkluzívny high-endový komp
1,200,000 € 4494 €/m²
2 izbový byt | Rakúsko
Ponúkame na predaj útulný 2- izb. byt o výmere 53,21 m2 (44,21 m2 byt + 9 m2 murovaná pivnica
164,900 € 3099 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.