Predaj záhrady, Termálna, Termálna, Nové Zámky

Reality Podhájska

Záhrada | Termálna | 2,000 m²

Dobré reality s.r.o. Vám ponúkajú na predaj pozemok v obci Podhájska, časť Svätuša. Jedná sa o

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Podhájska

165,000 € 83 €/m²

Novinka
Novinka

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Rodinné domy na predaj (23082)
Byty na predaj v Bratislave (8545)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Reality v Martine (739)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30410)
Byty v Banskej Bystrici (1379)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Upresniť hľadanie