7 inzerátov v ponuke
Rodinný dom | Považské Pohradie | 175 m²
Vianema exkluzívne ponúka: Rodinný dom v Považskom Podhradí Bonus: K ponuke prikladáme vizuali
199,900 € 1142 €/m²
Záhrada | Sídlisko SNP | 358 m²
🌿 Záhradka s pivnicou v obľúbenej lokalite SNP – Považská Bystrica 🍇 oddych, pestovanie alebo v
23,990 € 67 €/m²
3 izbový byt | . | 85 m²
✨ Na predaj 3 izbový byt v Považskej Bystrici – TOP lokalita blízko centra ✨ Hľadáte ideálne b
178,999 € 2106 €/m²
Iný stavebný pozemok | Prečín | 1,000 m²
VIANEMA PONÚKA 🌄 VÄČŠÍ POZEMOK V PRÍRODE – IDEÁLNE MIESTO PRE VÁŠ DOMOV 🌿 Ak hľadáte priestor,
29,990 € 30 €/m²
3 izbový byt | Štiavnik | 85 m²
VIANEMA PREDSTAVUJE ✨ 3-izbová novostavba v objatí prírody | 85 m² | Štiavnik (okres Bytča) Hľ
165,900 € 1952 €/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu | Prečín | 578 m²
VIANEMA PONÚKA🌿 STAVEBNÝ POZEMOK S NÁDHERNÝMI VÝHĽADMI 🌄 Hľadáte miesto, kde si postavíte dom
31,990 € 55 €/m²
Rodinný dom | . | 85 m²
Prinášame vám v exkluzívnom zastúpení majiteľa – rodinný dom v obci Mojtín, ktorý ponúka ideáln
99,450 € 1170 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.