TUreality s.r.o.

Trnava

Sladovnícka 13 917 01 506745

54 inzerátov v ponuke

RD s veľkorysým pozemkom 2 618 m² – priestor, ktorý dnes už len tak nenájdete

Reality Horná Potôň

Rodinný dom | 125 m²

Ak hľadáte dom s charakterom a zároveň obrovský pozemok, ktorý vám dáva skutočné možnosti do bu

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Horná Potôň

194,990 € 1560 €/m²

Ticho, priestor a pohoda – 3-izbový byt po čiastočnej rekonštrukcii (2025)-NOVÁ ZNÍŽENÁ CENA

Reality Senica

3 izbový byt | 64 m²

Hľadáte byt, kde si po náročnom dni naozaj oddýchnete? Miesto, kde vás ráno zobudí ticho a veče

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Senica

110,000 € 1719 €/m²

Pôvodný domček vhodný na rekonštrukciu

Reality Šintava

Rodinný dom | 96 m²

TUreality ponúka na predaj: Poctivý dom z kvalitných materiálov s obrovským potenciálom – 96 m²

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Šintava

119,999 € 1250 €/m²

POZEMOK V HRUBEJ BORŠI – LEN 30 MINÚT OD BRATISLAVY A PÁR MINÚT OD SENCA - REZERVOVANÉ

Reality Hrubá Borša

Pozemok pre bytovú výstavbu | 436 m²

Hľadáte ideálne miesto pre svoj nový domov – pokojné, moderné a s výbornou dostupnosťou? Tento

Publikované: 31.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Hrubá Borša

Cena na vyžiadanie

Video prehliadka
Video prehliadka

POZEMOK PRI JAZERE, KDE KAŽDÝ DEŇ VYZERÁ AKO DOVOLENKA – HRUBÁ BORŠA

Reality Senec

Pozemok pre bytovú výstavbu | 650 m²

Predstavte si, že deň začnete rannou kávou na terase s výhľadom na vodu a zakončíte ho západom

Publikované: 31.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Senec

155,990 € 240 €/m²

Na predaj veľká murovaná garáž v Trnave – Prednádražie (Staničný park)

Reality Trnava

Garáž | 28,000 m²

Ponúkame na predaj priestrannú murovanú garáž o výmere 28 m², ktorá sa nachádza v Staničnom par

Publikované: 06.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Trnava

17,500 € 1 €/m²

Predaj 2izbových domov v krásnom prostredí Malých Karpát

Reality Buková

Rodinný dom | 52 m²

TUreality ponúka na predaj projekt KAIZEN 40 PRO – Smart modulárny dom od RS-HOME & KUS. Projek

Publikované: 06.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Buková

115,000 € 2212 €/m²

Stavebný pozemok o výmere 500m2 v obci Opoj.

Reality Opoj

Pozemok pre bytovú výstavbu | 500 m²

Na predaj stavebný pozemok o výmere 500 m2 v obci Opoj. Pozemok: - výmera 500m2 - rovinatý, sl

Publikované: 11.10.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Opoj

89,990 € 180 €/m²

Priestranný 4i dom, ktorý vám dáva slobodu. 116 m² pohodlia pre vašu rodinu

Reality Hrubá Borša

Rodinný dom | 116 m²

Ak hľadáte dom, ktorý nie je len strechou nad hlavou, ale miestom, kde sa každý člen rodiny cít

Publikované: 05.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Hrubá Borša

139,990 € 1207 €/m²

Veľký rovinatý pozemok v Uníne – 4877 m² priestoru pre váš sen!

Reality Unín

Pozemok pre bytovú výstavbu | 4,877 m²

Chcete si postaviť dom, kde budete mať súkromie, priestor a pokoj? Alebo snívate o podnikaní na

Publikované: 28.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Unín

179,990 € 37 €/m²

Stavebný pozemok Tepličky

Reality Tepličky

Pozemok pre bytovú výstavbu | 887 m²

Na predaj stavebný pozemok o výmere 887m2 v obci Tepličky. Pozemok: - výmera 887m2

Publikované: 04.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Tepličky

55,000 € 62 €/m²

Stavený pozemok obec Dlhá

Reality Dlhá

Pozemok pre bytovú výstavbu | 1,511 m²

Tureality ponúka na predaj stavebný pozemok v pokojnej obci Dlhá. Ideálne mieste na stavbu svoj

Publikované: 27.11.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Dlhá

153 €/m2 153 €/m2

Praktický 3-i RD za cenu, ktorú si zamilujete!

Reality Hrubá Borša

Rodinný dom | 61 m²

Hľadáte cenovo dostupné bývanie v obľúbenej lokalite blízko Bratislavy? Tento kompaktný a moder

Publikované: 16.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Hrubá Borša

89,990 € 1475 €/m²

RD so záhradou a garážou v tichej lokalite Drahovce pri Piešťanoch, 152 m2

Reality Drahovce

Rodinný dom | 152 m²

TUreality ponúka Rodinný dom so záhradou a garážou v tichej lokalite Drahovce pri Piešťanoch! _

Publikované: 12.12.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Drahovce

136,500 € 898 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Pozemok s projektom 4i domu – okamžite môžete stavať!

Reality Senica

Pozemok pre bytovú výstavbu | 589 m²

Senica – Košútovec | 589 m² | inžinierske siete | projekt v cene | pripravený na výstavbu _____

Publikované: 25.03.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Senica

Cena na vyžiadanie

Video prehliadka
Video prehliadka

Predáme 4-i RD za skvelú cenu – moderný projekt s prestrešenou terasou a premysleným priestorom!

Reality Senec

Rodinný dom | 96 m²

Chcete bývať vo vlastnom rodinnom dome, ktorý bude presne podľa vašich predstáv? Ponúkame vám m

Publikované: 03.05.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Senec

129,990 € 1354 €/m²

Na predaj stavebný pozemok 896m2 v obci Bojničky

Reality Bojničky

Pozemok pre bytovú výstavbu | 0 m²

TUreality ponúka na predaj stavebný pozemok 896 m2 v obci Bojničky. Všetky IS sú v dosahu. Poze

Publikované: 10.02.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Bojničky

65,000 €

Pripravujeme predaj pozemoku na mobilny dom alebo chatu

Reality Horné Orešany

Pozemok pre bytovú výstavbu | 800 m²

Pripravujeme na predaj stavebný pozemok v Horných Orešanoch. Dobrá lokalita a občianska vybaven

Publikované: 11.10.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Horné Orešany

36,500 € 46 €/m²

Výrobný areál s technológiou a zariadením,3540 m2 pozemok 17 600m2, Vrbové, okr.Piešťany

Reality Piešťany

Priestor pre výrobu | 3,540 m²

TUreality ponúka na predaj výrobný a zároveň skladovací areál spolu s technológiou a zariadením

Publikované: 28.02.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na predaj Piešťany

Cena na vyžiadanie

Postavte si svoj vlastný 4i RD s terasou – 100 m² komfortu, ktorý si doladíte podľa seba!

Reality Senec

Rodinný dom | 100 m²

Hľadáte novostavbu, ktorá vám dá slobodu rozhodnúť o každom detaile? Tento moderný 4-izbový bun

Publikované: 03.05.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Senec

129,990 € 1300 €/m²

Šikovný 3-izbový dom za cenu bytu – bývajte vo vlastnom už čoskoro!

Reality Senec

Rodinný dom | 61 m²

Predstavte si, bývanie vo vlastnom dome s vlastnou záhradkou, bez kompromisov. Tento šikovný 3-

Publikované: 28.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Senec

89,990 € 1475 €/m²

PREDÁME 4i RD v tvare L – 121 m² priestoru, terasa 17 m² a maximálne súkromie pre vašu rodinu!

Reality Senec

Rodinný dom | 121 m²

Chcete bývať v dome, ktorý spája moderný vzhľad, premyslený pôdorys a dostatok miesta pre každé

Publikované: 03.05.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Senec

159,990 € 1322 €/m²

Moderný 4i RD s rovnou strechou – čistý dizajn, komfortné bývanie s terasou

Reality Hrubá Borša

Rodinný dom | 94 m²

Ak máte radi jednoduchosť, funkčnosť a moderný vzhľad, tento 4-izbový dom je presne pre vás. Po

Publikované: 03.05.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Hrubá Borša

129,990 € 1383 €/m²

Pozemok s vlastným potokom, 8527m2, Prašník, okr.Piešťany

Reality Prašník

Pozemok pre rodinné domy | 8,527 m²

TUreality ponúka na predaj pozemok s vlastným potokom v obci Prašník, okr.Piešťany. VÝHODY NE

Publikované: 18.03.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Prašník

Cena na vyžiadanie