TUreality s.r.o.

Liptovský Mikuláš

Moyzesova 4358 031 01 510262

85 inzerátov v ponuke

NA PREDAJ - DVA IDENTICKÉ DOMČEKY / APARTMÁNY NA LIPTOVE

Reality Partizánska Ľupča

Chalupa, rekreačný domček | 110 m²

VÝHRADNE V NAŠEJ PONUKE NA PREDAJ - DVA IDENTICKÉ DOMČEKY PO REKONŠTRUKCII SO SÚPISNÝM ČÍSLOM A

Publikované: 19.11.2024 Aktualizované: 20.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Partizánska Ľupča

49,000 € 445 €/m²

Dva STAVEBNÉ POZEMKY na LIPTOVE s pripojenim na elektrinu a vodovod !

Reality Ižipovce

Pozemok pre rodinné domy | 0 m²

PONÚKAME NA PREDAJ STAVEBNÉ POZEMKY S PRÍPOJKOU NA ELEKTRINU A OBECNÝ VODOVOD UMIESTNENÝ UPROST

Publikované: 10.06.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Ižipovce

80,100 €

NA PREDAJ / PRENÁJOM ČERSTVO ZREKONŠTRUOVANÝ VÝROBNÝ A SKLADOVÝ OBJEKT

Reality Liptovský Hrádok

Priestor pre výrobu | 399 m²

TU REALITY PONÚKA PRÍLEŽITOSŤ PRE PODNIKATEĽOV – NOVÁ VÝROBŇA A SKLAD POTRAVÍN V LIPTOVSKOM HRÁ

Publikované: 10.06.2021 Aktualizované: 20.05.2026
Priestory na predaj Liptovský Hrádok

250,000 € 627 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

RODINNÝ DOM NA LIPTOVE V BLÍZKOSTI AQUAPARKU BEŠEŇOVÁ !

Reality Ivachnová

Rodinný dom | 664 m²

RODINNÝ DOM S DALŠÍMI TROMA SRAVBAMI - GARÁŽOU, ALTÁNKOM S LETNOU KUCHYŇOU A HUMNOM SA NACHÁDZA

Publikované: 25.06.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Ivachnová

129,000 € 239 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PERFEKTNÝ STAVEBNÝ POZEMOK NA LIPTOVE SO STAVEBNÝM POVOLENÍM NA RODINNÝ / REKREAČNÝ DOM

Reality Ižipovce

Pozemok pre bytovú výstavbu | 661 m²

PONÚKAME NA PREDAJ STAVEBNÝ POZEMOK KÚSOK OD VODNEJ NÁDRŽE LIPTOVSKÁ MARA S 360° PANORÁMOU PRÍR

Publikované: 05.10.2023 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Ižipovce

120 €/m2 120 €/m2

V PREDAJI 3 SAMOSTATNÉ CHATY / CHALETY NA LIPTOVE S PRÍSTUPOM K PRIEHRADE A PRÍSTAVOM !

Reality Liptovská Sielnica

Chalupa, rekreačný domček | 407 m²

V PONUKE HORÚCA NOVINKA - VIAC NA SAMOSTATNOM WEBE- CHATY-MARA (.SK) 3 SAMOSTATNÉ VEĽKÉ CHATY

Publikované: 06.08.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Liptovská Sielnica

238,000 € 585 €/m²

ZNÍŽENÁ CENA - EXKLUZÍVNE v TUreality ponúkam investičný pozemok s krásnymi výhľadmi na Západné a Nízke Tatry - 2893m2 - LIPTOVSKÉ BEHAROVCE

Reality Liptovský Mikuláš

Rekreačný pozemok | 2,893 m²

Skopírujte si link na videovizualizáciu investičného rekreačného pozemku s mobilným domom: ***

Publikované: 29.05.2024 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Liptovský Mikuláš

Cena na vyžiadanie

Video prehliadka
Video prehliadka

EXKLUZÍVNE iba v TUeality ponúkam investičný pozemok /2834m2/ - obec Svätý Kríž

Reality Svätý Kríž

Iný stavebný pozemok | 0 m²

Skôr ako si pozriete fotogalériu, skopírujte si link na vizualizáciu pozemku s návrhom výstavb

Publikované: 02.08.2023 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Svätý Kríž

Cena na vyžiadanie

Video prehliadka
Video prehliadka

ZNÍŽENÁ CENA - EXKLUZÍVNE v TUreality ponúkam 2 izb. apartmán / 35m2/ - AD ŠTIAVNICA - Liptovský Ján

Reality Liptovský Ján

2 izbový byt | 35 m²

ZNÍŽENÁ CENA - EXKLUZÍVNE iba v TUREALITY ponúkam zaujímavú investíciu - kompletne zariadený

Publikované: 14.03.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Liptovský Ján

115,000 € 3429 €/m²

VÝRAZNÁ ZĽAVA do 30.6.2026 !!! EXKLUZÍVNE v TUreality ponúkam 2 izb. štúdio /35m2/ v AD ŠTIAVNICA - Liptovský Ján

Reality Liptovský Mikuláš

Rodinný dom | 35 m²

EXKLUZÍVNE iba v TUreality ponúkam na predaj : Štýlové a funkčne riešené 2-izbové štúdio s rozl

Publikované: 25.04.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Liptovský Mikuláš

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

SUPER CENA - EXKLUZÍVNE iba v TUreality ponúkam 2 izb. apartmán /35m2/ na 3. posch. - AD ŠTIAVNICA - Liptovský Ján

Reality Liptovský Ján

Rodinný dom | 35 m²

EXKLUZÍVNE iba v TUreality ponúkam na predaj : Štýlový a funkčne riešený 2-izbový apartmán s ro

Publikované: 25.04.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Liptovský Ján

Cena na vyžiadanie

Video prehliadka
Video prehliadka

EXKLUZÍVNE iba v TUreality ponúkam pozemok s podielom na PC /946m2/, s krásnymi výhľadmi na Nízke TAtry - Liptovské Beharovce

Reality Liptovský Mikuláš

Pozemok pre rodinné domy | 946 m²

Pozrite si link na video *** youtu.be/ScJOv5f9o1M *** ________________________________________

Publikované: 11.10.2024 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Liptovský Mikuláš

Cena na vyžiadanie

Video prehliadka
Video prehliadka

EXKLUZÍVNE iba v TUreality pripravujem II. etapu predaja 3 izb. bytov /74m2/ vo vyhľadávanej lokalite - v Jelšave.

Reality Jelšava

3 izbový byt | 74 m²

Miesto, kde sa deň začína výhľadom… Skopírujte a pozrite si link bytu v pôvodnom a zvizualizova

Publikované: 02.07.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Jelšava

27,500 € 372 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka