TUreality s.r.o.

Liptovský Mikuláš

Moyzesova 4358 031 01 510262

85 inzerátov v ponuke

PONÚKAME NA PRENÁJOM 2-IZBOVÝ BYT PRIAMO V CENTRE LM - 60,4m2

Reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | 60 m²

TUreality PONÚKA - Prenájom dvojizbového bytu o výmere 60,4 m2 na 4. poschodí s pivnicou cca 3

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Liptovský Mikuláš

500 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

NA PREDAJ NOVÝ INVESTIČNÝ 1-IZBOVÝ APARTMÁN/ŠTÚDIO "P5" V NOVOVYBUDOVANOM REZORTE !

Reality Liptovský Hrádok

Garsónka | 19 m²

Zaujímajú vás INVESTIČNÉ NEHNUTEĽNOSTI ??? Chcete bezpečne uložiť svoje financie do nehnuteľnos

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Liptovský Hrádok

59,000 € 3105 €/m²

BÝVANIE V BYTE A ZÁROVEŇ V DOME ! 2-IZBOVÉ BYTY S POZEMKOM 327m2 a 385m2 V NOVOSTAVBE - MESTSKÁ ČASŤ LM.

Reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | 239 m²

► PRE TÝCH, KTORÍ NECHCÚ BÝVAŤ V BYTE, ALE DOM SI NEMÔŽU DOVOLIŤ ! ◄ ► ÚPLNE INÁ ALTERNATÍVA B

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

173,500 € 726 €/m²

TUreality ponúkajú na predaj krásny veľký stavebný pozemok v Pavčinej Lehote

Reality Pavčina Lehota

Pozemok pre bytovú výstavbu | 2,655 m²

TUreality ponúka na predaj priestranný stavebný pozemok o výmere 2 700 m² v malebnej obci Pavči

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Pavčina Lehota

350,000 € 132 €/m²

Rezervované TUreality predáva ikonickú chalupu Nízke Tatry, Demänová časť Bodice

Reality Demänovská Dolina

Chalupa, rekreačný domček | 400 m²

TUreality ponúka na predaj štýlovú, ikonickú chalupu vo vyhľadávanej lokalite blízkosti v Nízky

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Demänovská Dolina

174,000 € 435 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

DOKONALÝ STAVEBNÝ POZEMOK V LIPT. MIKULÁŠI PRIPRAVENÝ NA VÝSTAVBU !

Reality Liptovský Mikuláš

Pozemok pre rodinné domy | 653 m²

VÝHRADNE V NAŠEJ PONUKE KONEČNE STAVEBNÝ POZEMOK BEZ PROBLÉMOV A NEDOSTATKOV ! ► Pozemok sa na

Publikované: 13.02.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Liptovský Mikuláš

190 €/m2 190 €/m2

NOVINKA - EXKLUZÍVNE iba v TUreality ponúkam pozemok /842m2/ na výstavbu RD - obec Kráľova Lehota

Reality Liptovský Hrádok

Pozemok pre rodinné domy | 842 m²

NOVINKA *** youtu.be/7KTCDEtre4s *** EXKLUZÍVNE iba v TUREALITY ponúkam na predaj POZEMOK s p

Publikované: 11.02.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Liptovský Hrádok

Cena na vyžiadanie

Video prehliadka
Video prehliadka

TUreality Vám ponúka na predaj moderný chalet v Demänovskej Doline

Reality Demänovská Dolina

Chalupa, rekreačný domček | 163 m²

TUreality exkluzívne ponúka na predaj dva horské chalety v Demänovskej doline – ideálna investí

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Demänovská Dolina

347,000 € 2129 €/m²

SUPER CENA - EXKLUZÍVNE iba v TUreality ponúkam pozemok /1360m2/ na výstavbu RD - obec Dúbrava

Reality Liptovský Mikuláš

Pozemok pre rodinné domy | 1,360 m²

NOVINKA - poprosím, stiahnite si link na videovizualizáciu *** youtu.be/0cBLJySx2j8 *** _____

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Liptovský Mikuláš

Cena na vyžiadanie

Video prehliadka
Video prehliadka

TUreality ponúkajú exkluzívne na predaj útulnú Rekreačnú chatu v srdci Demänovskej Doline

Reality Demänovská Dolina

Chalupa, rekreačný domček | 63 m²

Prémiová dvojpodlažná chata s wellness v srdci Demänovskej Doliny – Jasná TUreality ponúka na p

Publikované: 29.01.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Demänovská Dolina

315,000 € 5000 €/m²

TUreality ponúka na predaj jedinečný investičný bungalov priamo v Holiday Village Tatralandia

Reality Liptovský Mikuláš

Chalupa, rekreačný domček | 56 m²

TUreality ponúkajú exkluzívne na predaj investičný bungalov v exkluzívnom rezorte Holiday Villa

Publikované: 23.01.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Liptovský Mikuláš

175,000 € 3125 €/m²

TUreality exkluzívne ponúka na predaj rodinný dom v obci Mlynčeky s pozemkom

Reality Mlynčeky

Rodinný dom | 306 m²

TUreality exkluzívne ponúka na predaj kvalitnú a udržiavaná rekreačná chalupa vhodná na trvalé

Publikované: 23.01.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Mlynčeky

221,000 € 722 €/m²

Predaný TUreality ponúka Exkluzívne na predaj rodinný dom v Demänovej s krásnym rovinatým pozemkom

Reality Demänovská Dolina

Rodinný dom | 0 m²

TUreality ponúka na predaj rodinný dom v pôvodnom stave v jednej z najžiadanejších lokalít – De

Publikované: 16.01.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Demänovská Dolina

255,000 €

Video prehliadka
Video prehliadka

TUreality ponúka na predaj útulnú Chatu v Jakubovanoch priamo v lese

Reality Jakubovany

Chalupa, rekreačný domček | 70 m²

TUreality ponúka na predaj útulnú drevenú chatu s jedinečnou atmosférou, situovanú priamo v les

Publikované: 17.12.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Jakubovany

133,000 € 1900 €/m²

Tureality ponúka na predaj veľmi zaujímavý viacúčelový Objekt v Lipt.Mikuláši-Okoličné

Reality Liptovský Mikuláš

Polyfunkčný objekt | 3,500 m²

TUreality ponúka na predaj polyfunkčný objekt s pozemkom 3500 m² – Okoličné, Liptovský Mikuláš

Publikované: 16.12.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Objekty na predaj Liptovský Mikuláš

750,000 € 214 €/m²

SUPER CENA-POSLEDNÝ VOĽNÝ DOM TUreality predáva Exkluzívne rodinný dom v Liptovských Kľačanoch

Reality Liptovský Mikuláš

Rodinný dom | 75 m²

TUreality ponúka na predaj krásnu rodinnú novostavbu s obytnou plochou 75 m², ktorá sa nachádza

Publikované: 12.12.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Liptovský Mikuláš

215,000 € 2867 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NOVINKA - EXKLUZÍVNE v TUreality ponúkam POZEMOK 2759m2 /164X17m/, v tesnej blízkosti Liptovskej Mary - obec Bobrovník

Reality Liptovský Mikuláš

Rekreačný pozemok | 2,759 m²

NOVINKA *** youtu.be/7Gqqdj9FWvI *** EXKLUZÍVNE iba v TUreality ponúkam na predaj INVESTIČNÝ

Publikované: 08.12.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Liptovský Mikuláš

Cena na vyžiadanie

Video prehliadka
Video prehliadka

TUreality ponúka na predaj lukratívne pozemky V Novej Lesnej

Reality Nová Lesná

Pozemok pre rodinné domy | 690 m²

TUreality ponúka na predaj 4 stavebné pozemky o výmere cca 690-720 m² nachádzajúce sa v katastr

Publikované: 28.11.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Nová Lesná

160 €/m2 160 €/m2

POSLEDNÉ BYTY - EXKLUZÍVNE iba v TUreality ponúkam na predaj - 3 izbové byty /74m2/ vo vyhľadávanej lokalite - Jelšava

Reality Jelšava

3 izbový byt | 74 m²

Skopírujte a pozrite si link bytu v pôvodnom a zvizualizovanom stave: ***youtu.be/yMf33nyrVzY*

Publikované: 20.11.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Jelšava

27,500 € 372 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NA PREDAJ NOVÝ 3-IZBOVÝ APARTMÁN "P16" SO ZARIADENÍM V REZORTE S ODPOČTOM DPH !

Reality Liptovský Hrádok

3 izbový byt | 83 m²

Zaujímajú vás INVESTIČNÉ NEHNUTEĽNOSTI, ODPOČET DPH Z CENY PRI KÚPE ? Chcete bezpečne uložiť sv

Publikované: 27.10.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Liptovský Hrádok

216,000 € 2602 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PONÚKAME 3-IZBOVÝ BYT "B6" V NOVOSTAVBE S LUXUSNÝMI PARAMETRAMI !

Reality Liptovský Hrádok

3 izbový byt | 89 m²

Zvažujete bývanie v byte, ktorý má konečne dostatok priestoru a nechcete mať starosti so zariaď

Publikované: 24.10.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Liptovský Hrádok

199,800 € 2245 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

ŠPECIALITA ! - NA PREDAJ PODKROVNÝ BYT S TERASOU V NOVOSTAVBE BYT. DOMU HNEĎ VEDĽA REZORTU !

Reality Liptovský Hrádok

1 izbový byt | 51 m²

HĽADÁTE INVESTIČNÚ PRÍLEŽITOSŤ ? TOTO JE PRESNE BYT, KTORÝ HĽADÁTE ! S VEĽKOU TERASOU SITUOVAN

Publikované: 24.10.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Liptovský Hrádok

135,000 € 2647 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PONÚKAME 3-IZBOVÝ BYT "B2" V NOVOSTAVBE S PARAMETRAMI RODINNÉHO DOMU !

Reality Liptovský Hrádok

3 izbový byt | 89 m²

Zvažujete bývanie v rodinnom dome, no nechcete mať starosti s údržbou, kosením a odpratovaním s

Publikované: 24.10.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Liptovský Hrádok

230,350 € 2588 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

► STAVEBNÉ POZEMKY LEN 2km OD LIPTOVSKÉHO MIKULÁŠA

Reality Podtureň

Pozemok pre rodinné domy | 0 m²

NA PREDAJ STAVEBNÉ POZEMKY VO VÝLUČNOM VLASTNÍCTVE v katastri obce Podtureň. OD NASLEDUJÚCEHO

Publikované: 30.07.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Podtureň

123 €/m2