TOREA Topoľčany

TOREA s.r.o.

Pod Kalváriou 1163 95501 TOPOĽČANY
TOREA je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Sídlime priamo v Topoľčanoch a staneme sa spoľahlivým sprievodcom pri hľadaní alebo predaji práve tej Vašej nehnuteľnosti. Ak uvažujete o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľnosti alebo ste sa tak už rozhodli, radi s Vami preberieme podrobnosti realizácie každého obchodu v našej kancelárií. Obráťte sa na nás a budete spokojní, pretože každú požiadavku riešime individuálne a komplexne. Vybavíme všetky komplikácie za Vás a zjednodušíme Vám vašu cestu v zložitom svete realít. Tešíme sa na Vás v kancelárii na adrese - Pod Kalváriou 1163/85, Topoľčany, 95501
Prečítať viac

22 inzerátov v ponuke

Rodinný dom Velušovce: pozemok 3 670 m²+ stolárska dielňa

Reality Velušovce

Rodinný dom | Nezadaná | 120 m²

Realitná kancelária TOREA Topoľčany ponúka na predaj 3-izbový rodinný dom v obci Velušovce, okr

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Velušovce

Cena dohodou

Na predaj 4-izbový murovaný rodinný dom – Oponice | IHNEĎ VOĽNÝ

Reality Oponice

Rodinný dom | Nezadaná | 130 m²

Realitná kancelária TOREA Topoľčany ponúka na predaj moderný a udržiavaný 4-izbový murovaný ro

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Oponice

218,000 € 1677 €/m²

BYT, KTORÝ MÁ VŠETKO: 3 IZBY + GARÁŽ + BALKÓN

Reality Preseľany

3 izbový byt | Nezadaná | 75 m²

Realitná kancelária TOREA Topoľčany ponúka: 3 IZBOVÝ BYT S GARÁŽOU, BALKÓNOM A PIVNICOU v obci

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Preseľany

Cena dohodou

Rodinný dom s pozemkom 1978 m2 v lokalite – Prašice.

Reality Prašice

Rodinný dom | Nezadaná | 90 m²

Realitná kancelária TOREA Topoľčany ponúka na predaj rodinný dom v obci Prašice, situovaný mimo

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Prašice

85,000 € 944 €/m²

Rekreačný rodinný dom v obci PODHRADIE -TOPOĽČANY.

Reality Podhradie

Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 160 m²

Realitná kancelária TOREA ponúka na predaj rekreačný rodinný dom s krásnym výhľadom na hrad

Publikované: 27.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Podhradie

145,000 € 906 €/m²

Vlastné bývanie za skvelú cenu:dom s 690 m² pozemkom Veľkých Ripňany

Reality Veľké Ripňany

Rodinný dom | Nezadaná | 120 m²

Realitná kancelária TOREA Topoľčany ponúka na predaj 3-izbový rodinný dom v pokojnej obci Veľk

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Veľké Ripňany

77,000 € 642 €/m²

NA PREDAJ–Rodinný dom s pozemkom 785 m2, garáž:VEĽKÉ RIPŇANY

Reality Veľké Ripňany

Rodinný dom | Nezadaná | 110 m²

Realitná kancelária TOREA Topoľčany - Ponúkame na predaj rodinný dom v pôvodnom stave v obci Ve

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Veľké Ripňany

Cena dohodou

PREDAJ - pozemok 550 m2 v obci Dolné Chlebany

Reality Topoľčany

Pozemok pre rodinné domy | Dolné Chlebany | 550 m²

Realitná kancelária TOREA Topoľčany ponúka na predaj slnečný stavebný pozemok o výmere 550 m² v

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Topoľčany

Cena dohodou

Priestranný 4izbový rodinný dom s garážou Hurbanova Ves

Reality Hurbanova Ves

Rodinný dom | Nezadaná | 147 m²

Realitná kancelária TOREA Topoľčany ponúka na predaj kvalitnú 5-ročnú novostavbu samostatne sto

Publikované: 27.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Hurbanova Ves

343,000 € 2333 €/m²

Pokojné bývanie s vlastnou záhradkou: 3-izbový byt v Ludaniciach.

Reality Ludanice

3 izbový byt | 75 m²

Realitná kancelária TOREA ponúka na predaj 3-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii, situovaný

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Ludanice

125,000 € 1667 €/m²

Veľkorysý 5-izbový rodinný dom v pokojnej časti Topoľčany – Mravenisko

Reality Topoľčany

Rodinný dom | 300 m²

TOREA Topoľčany- realitná kancelária ponúka na predaj priestranný 5-izbový rodinný dom v pokojn

Publikované: 27.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Topoľčany

Cena dohodou

Prenájom komerčného objektu – Krušovce na hlavnom ťahu TO – PE

Reality Topoľčany

Obchodné priestory | Dolné Chlebany | 150 m²

Prenájom komerčného objektu v Krušovciach – Dolné Chlebany, priamo pri hlavnom ťahu Topoľčany –

Publikované: 27.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Topoľčany

650 €/mesiac 4 €/mesiac/m²

Na predaj 4-izbový rodinný dom v Kovarciach s garážou a záhradou.

Reality Kovarce

Rodinný dom | Nezadaná | 200 m²

Realitná kancelária TOREA Topoľčany ponúka na predaj samostatne stojaci rodinný dom v obci Kov

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Kovarce

153,000 € 765 €/m²

Moderný 4-izb. rodinný dom s garážou, zimnou záhradou, okr. SENEC.

Reality Hurbanova Ves

Rodinný dom | Nezadaná | 147 m²

Realitná kancelária TOREA Topoľčany ponúka na predaj 5-ročnú novostavbu samostatne stojaceho 4-

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Hurbanova Ves

343,000 € 2333 €/m²

POSLEDNÝ VOĽNÝ DOM V NOVEJ VÝSTAVBE – HRUŠOVANY

Reality Hrušovany

Rodinný dom | 92 m²

Rodinný dom na predaj Hrušovany – novostavba pri Nitre | Realitná kancelária TOREA Topoľčany p

Publikované: 27.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Hrušovany

Cena dohodou

TOREA -NOVOSTAVBA - OPONICE

Reality Oponice

Rodinný dom | Nezadaná | 100 m²

Realitná kancelária TOREA Vám ponúka moderný nízkoenergetický rodinný dom, ktorý svojou dispozí

Publikované: 27.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Oponice

Cena dohodou

PREDAJ - obchodný priestor – Krušovce na hlavnom ťahu TO – PE

Reality Topoľčany

Obchodné priestory | Dolné Chlebany | 150 m²

Realitná kancelária TOREA Topoľčany ponúka na predaj obchodný priestor situovaný v obci Krušovc

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na predaj Topoľčany

135,000 € 900 €/m²

SLNEČNÝ POZEMOK 790 m² – IDEÁLNY NA ZÁHRADKU - LUDANICE

Reality Ludanice

Záhrada | Nezadaná | 790 m²

SLNEČNÝ POZEMOK 790 m² – IDEÁLNY NA ZÁHRADKU |UDANICE Realitná kancelária TOREA TOPOĽČANY ponú

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Ludanice

15,000 € 19 €/m²

Priestor pre ambulanciu v centre mesta Topoľčany na prenájom.

Reality Topoľčany

Kancelárie, administratívne priestory | 17. novembra | 22 m²

Realitná kancelária TOREA Topoľčany Vám ponúka na prenájom praktický nebytový priestor s výmer

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Topoľčany

250 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

REZERVOVANÉ – MODERNÁ NOVOSTAVBA V OBCI Chrabrany

Reality Chrabrany

Rodinný dom | Nezadaná | 137 m²

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ – MODERNÝ RODINNÝ DOM V OBCI Chrabrany Ponúkame na predaj kvalitný, murov

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Chrabrany

Cena dohodou

Miesto pre rodinný život – 4-izbový dom s garážou v Novej Bani.

Reality Nová Baňa

Rodinný dom | Kamenárska | 150 m²

Dom ponúka pokojné bývanie s dostatkom priestoru pre každodenný rodinný život. Realitná kancel

Publikované: 27.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Nová Baňa

129,900 € 866 €/m²

Bývanie, podnikanie – polyfunkčný objekt + chata, Krnča 1884 m2

Reality Krnča

Obchodné priestory | Nezadaná | 500 m²

Realitná kancelária TOREA Topoľčany ponúka na predaj polyfunkčný objekt s možnosťou bývania aj

Publikované: 11.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na predaj Krnča

200,000 € 400 €/m²