reality BIČIAR, s.r.o.

reality BIČIAR, s.r.o.

Hlavná 7/13 91701 Trnava Slovensko
Naše služby
► kompletný právny servis zahŕňajúci bezpečný prevod vlastníckych práv nehnuteľností: zmluvy autorizované notárom, notárska úschova, vklad na kataster
► právny servis pri prenájme nehnuteľností
► pomoc pri riešení financovania nehnuteľností prostredníctvom hypotekárnych úverov
► efektívna propagácia nehnuteľnosti v printových médiách a na realitných portáloch
► individuálny prístup založený na báze profesionality a diskrétnosti
► istota pre kupujúcich:
- všetky ponúkané nehnuteľnosti sú overené a ponúkané so súhlasom majiteľa
► istota pre predávajúcich:
- obhliadky nehnuteľností s relevantnými klientmi a zabezpečenie skutočného vyplatenia požadovanej ceny

Naša realitná kancelária exkluzívne spolupracuje s Advokátskou kanceláriou Mgr. Marianna Paulíková
► Advokátska kancelária Mgr. Marianny Paulíkovej je dynamicky sa rozvíjajúca advokátska kancelária založená v roku 2005, ktorej cieľom je poskytovať prvotriedne právne služby pre svojich klientov v tuzemskom, v českom a v európskom priestore.
► Advokátska kancelárie ponúka široké spektrum právnych služieb so špecializáciou na oblasť obchodného práva, práva obchodných spoločností, občianskeho práva, práva nehnuteľností a zmluvného práva. Takisto poskytuje právne služby v oblasti pracovného práva, rodinného a dedičského práva, správneho práva, zmenkového práva a konkurzu a reštrukturalizácie.
► Klientom sa venuje pri ich zastupovaní pred súdmi Slovenskej republiky najmä v obchodných a občiansko-právnych sporoch a v neposlednom rade pri ich zastupovaní v správnom konaní pred orgánmi verejnej správy Slovenskej republiky.
► Advokátska kancelária disponuje zaručeným elektronickým podpisom - ZEP, spolupracuje s notárskymi a exekučnými úradmi, daňovými poradcami a poradcami z oblasti účtovníctva a realít v záujme poskytnutia efektívneho a komplexného právneho poradenstva.
► Tím advokátskej kancelárie Mgr. Marianny Paulíkovej v súčasnosti tvorí advokát a advokátsky koncipient, ktorí ovládajú anglický, český, ruský a portugalský jazyk.
► Mgr. Marianna Paulíková absolvovala: KARLOVA UNIVERZITA V PRAHE, www.cuni.cz

Kancelária sa nachádza Karloveské rameno 8/A, 941 04 Bratislava.
Tel./Fax: + 421 2 59 324 234
Mobil: + 421 904 699 239
E -Mail: paulikova@akpaulikova.sk
Web: www.akpaulikova.sk
Prečítať viac

reality BIČIAR, s.r.o.

reality BIČIAR, s.r.o.

Hlavná 91701 Trnava Slovensko

reality BIČIAR, s.r.o.

reality BIČIAR, s.r.o. (60  inzerátov)

Hlavná 7 91701 Trnava

60 inzerátov v ponuke

Predaj rodinného domu, Hlohovec

Reality Dvorníky

Rodinný dom | Nezadaná | 280 m²

Exkluzívny 4‑izbový rodinný dom v Dvorníkoch pri Hlohovci – pokojné bývanie s výbornou dostupno

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Dvorníky

145,000 € 518 €/m²

EXKLUZÍVNE NA PRENÁJOM – PRIESTRANNÝ 1-IZBOVÝ BYT 60 m², LEOPOLDOV

Reality Leopoldov

1 izbový byt | Šulekovská | 60 m²

EXKLUZÍVNE NA PRENÁJOM – PRIESTRANNÝ 1-IZBOVÝ BYT 60 m², LEOPOLDOV – ŠULEKOVSKÁ ULICA TEL.ČÍSL

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Leopoldov

550 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Na predaj stavebný pozemok v rekreačnej oblasti Buková - Prievaly

Reality Buková

Rekreačný pozemok | Nezadaná | 502 m²

Na predaj samostatný stavebný pozemok nachádzajúci sa na rozhraní obcí Buková a Prievaly.

Publikované: 03.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Buková

34,900 € 70 €/m²

Predaj rodinného domu, Sládkovičova, Sládkovičova, Hlohovec

Reality Leopoldov

Rodinný dom | Sládkovičova | 280 m²

EXKLUZÍVNA PONUKA | Priestranný dvojpodlažný rodinný dom s garážou, kompletným podpivničením a

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Leopoldov

225,000 € 804 €/m²

Moderný rodinný dom v Ratkovciach s priestrannou dispozíciou a výbornou dostupnosťou

Reality Ratkovce

Rodinný dom | Nezadaná | 250 m²

Ponúkame na predaj exkluzívny rodinný dom v malebnej obci Ratkovce, ktorá sa nachádza v Trnavsk

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Ratkovce

450,000 € 1800 €/m²

Chata v srdci Malých Karpát

Reality Dobrá Voda

Chalupa, rekreačný domček | Dobrá Voda | 96 m²

Chata s úžitkovou plochou 96 m² prešla pred dvomi rokmi rekonštrukciou. Zabudnite na starosti s

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Dobrá Voda

111,900 € 1166 €/m²

Slnečný stavebný pozemok v tichom srdci Dolného Dubového

Reality Dolné Dubové

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 790 m²

Hľadáte ideálne miesto pre svoj nový domov, kde sa spája vidiecky pokoj s výbornou dostupnosťou

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Dolné Dubové

Cena dohodou

PREDANÉ/Predaj rodinného domu, Seredská, Seredská, Hlohovec

Reality Hlohovec

Rodinný dom | Seredská | 140 m²

Na predaj priestranný rodinný dom s veľkorysým pozemkom v mestskej časti Šulekovo – Hlohovec

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Hlohovec

154,000 € 1100 €/m²

Veľkorysý pozemok s obrovským potenciálom v Dolných Orešanoch

Reality Dolné Orešany

Rodinný dom | Dolné Orešany | 115 m²

Realitná kancelária Reality Bičiar vám exkluzívne ponúka na predaj slnečný stavebný pozemok so

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Dolné Orešany

139,000 € 1209 €/m²

Rezervované/ predaj: 3-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii

Reality Hlohovec

3 izbový byt | Vinohradská | 69.7 m²

Na predaj: 3-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii – Vinohradská ulica, Hlohovec TEL.ČÍSLO: 0

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Hlohovec

154,000 € 2209 €/m²

Veľkorysý stavebný pozemok Cífer

Reality Cífer

Pozemok pre rodinné domy | Cífer | 1,017 m²

Veľkorysý stavebný pozemok s výbornou šírkou – Cífer Reality BIČIAR Vám ponúka na predaj atrakt

Publikované: 07.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Cífer

357,990 € 352 €/m²

Predaj rodinného domu, Hlohovec

Reality Madunice

Rodinný dom | Nezadaná | 240 m²

Priestranný rodinný dom v centre obce Madunice TEL.ČÍSLO: 0910 656 252 Komfortné bývanie s ve

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Madunice

165,000 € 688 €/m²

Čiastočne zrekonštruovaný 3-izbový byt na Bottovej (93m2)

Reality Trnava

3 izbový byt | J.Bottu | 93 m²

INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ: 3i byt (93 m²) s 3 vstupmi a možnosťou mezonetu POPIS NEHNUTEĽNOSTI:

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Trnava

249,000 € 2677 €/m²

Lukratívny pozemok v obci Pavlice

Reality Pavlice

Pozemok pre rodinné domy | Pavlice | 1,500 m²

Predaj lukratívneho pozemku v obci Pavlice – 1 500 m² s možnosťou rozdelenia Ponúkame na preda

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Pavlice

200,000 € 133 €/m²

Cífer 2 prémiové stavebné pozemky

Reality Cífer

Pozemok pre rodinné domy | Cífer | 508 m²

NA PREDAJ: 2 prémiové pozemky so šírkou 27 m – Cífer Reality BIČIAR vám exkluzívne ponúka dva v

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Cífer

179,900 € 354 €/m²

EXKLUZÍVNE NA PRENÁJOM – 4-IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM, HLOHOVEC, UL. MATEJA

Reality Hlohovec

4 izbový byt | M.Bela | 80 m²

EXKLUZÍVNE NA PRENÁJOM – 4-IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM, HLOHOVEC, UL. MATEJA BÉLA TEL.ČÍSLO : 0910 6

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na podnájom Hlohovec

800 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

REZERVOVANÉ-1izbový útulný byt blízko centra na ulici V. Clementisa

Reality Trnava

1 izbový byt | Vladimíra Clementisa | 29 m²

Ponúkame na predaj útulný 1-izbový byt v obľúbenej lokalite na ulici Vladimíra Clementisa v Trn

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Trnava

126,000 € 4345 €/m²

Rodinný dom v obci Dobrá Voda

Reality Dobrá Voda

Rodinný dom | 162 m²

Rodinný dom bol postavený v roku 1978, je zateplený, s novou zrekonštruovanou strechou. Výhodo

Publikované: 05.11.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Dobrá Voda

150,000 € 926 €/m²

Predaj investičného pozemku – Zvončín

Reality Zvončín

Záhrada | Zvončín | 3,408 m²

Realitná kancelária Reality Bičiar Vám ponúka na predaj slnečný pozemok v katastrálnom území ob

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Zvončín

68,000 € 20 €/m²

PREDANE/Rodinný dom s veľkorysým pozemkom a výbornou dostupnosťou

Reality Siladice

Rodinný dom | Nezadaná | 71 m²

Rodinný dom s veľkorysým pozemkom a výbornou dostupnosťou – ideálny základ pre váš vysnívaný do

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Siladice

73,000 € 1028 €/m²

Predaj pozemku na bývanie, Hlohovec

Reality Hlohovec

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 2,550 m²

Ponúkame na predaj veľkorysý stavebný pozemok o výmere 2 550 m², nachádzajúci sa v meste Hlohov

Publikované: 11.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Hlohovec

Cena dohodou

Predaj rodinného domu, Ladislava Novomeského, Ladislava Novomeského, H

Reality Hlohovec

Rodinný dom | Ladislava Novomeského | 120 m²

Rodinný dom s veľkým pozemkom v tichej lokalite – Hlohovec, časť Šulekovo TEL.ČÍSLO : 0910 656

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Hlohovec

Cena dohodou

Rezervované/Prenájom 3-izbového bytu, Vinohradská, Hlohovec

Reality Hlohovec

3 izbový byt | Vinohradská | 70 m²

EXKLUZÍVNE NA PRENÁJOM – 3-IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM, HLOHOVEC TEL.ČÍSLO: 0910 656 252 Ponúkame

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Hlohovec

680 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Veľký stavebný pozemok na výstavbu rodinného domu - domov

Reality Majcichov

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 2,600 m²

Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok priamo v Majcichove, je ideálnym miestom vhodným na výs

Publikované: 21.05.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Majcichov

257,000 € 99 €/m²