127 inzerátov v ponuke
Rodinný dom | 100 m²
UPgreat exkluzívne ponúka 4 - izbový samostojaci dom v obci Cífer - Pác. Jedná sa o veľmi dobr
267,800 € 2678 €/m²
3 izbový byt | Budyšínska | 79.51 m²
UPgreat exkluzívne ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Bratislav
329,900 € 4149 €/m²
Rodinný dom | 277 m²
UPgreat exkluzívne ponúka veľkometrážny 5 izbový RD v Cíferi iba 20 min od Bratislavy. RD je s
290,000 € 1047 €/m²
2 izbový byt | Horný Slavkov | 92 m²
Ponúkame na predaj: priestranný 2-izbový mezonetový byt pod VYSOKÝMI TATRAMI – Veľký Slavkov, č
Cena dohodou
2 izbový byt | Eduarda Wenzla 8 | 51 m²
Realitná kancelária UPgreat ponúka na prenájom nový moderný 2-izbový byt v mestskej časti Brati
830 €/mesiac 16 €/mesiac/m²
Pozemok pre rodinné domy | Dunajská | 0 m²
Realitná kancelária UPgreat ponúka exkluzívne na predaj posledný stavebný pozemok v pokojnej ča
159,990 €
Rekreačný pozemok | 6,029 m²
INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ V RÁMCI REKREAČNEJ ZÓNY – POZEMOK V BERNOLÁKOVE PRI SENECKEJ CESTE (6029
16 €/m2 16 €/m2
1 izbový byt | Prístavná | 51.6 m²
Ponúkame na prenájom moderný 1,5-izbový byt s balkónom v novostavbe na Prístavnej ulici 7. Byt
700 €/mesiac 14 €/mesiac/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu | Rakúsko | Kittsee
UPgreat ekluzívne ponúka posledný voľný stavebný pozemok v Kittsee Seepark len pár minút od Bra
230,000 € 503 €/m²
2 izbový byt | Mozartova 12 | 48 m²
Moderný kompletne zrekonštruovaný 2 izbový byt na prenájom na Mozartovej ulici UPgreat ponúka
550 €/mesiac 11 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Tavarikova osada | 130 m²
Realitná kancelária UPgreat exkluzívne ponúka na prenájom moderný a priestranný 5-izbový rodinn
1,900 €/mesiac 15 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Jalovcova | 205 m²
Realitná kancelária UPgreat Vám exkluzívne ponúka na predaj priestranný 4-izbový rodinný dom s
Cena dohodou
3 izbový byt | Svätoplukova | 70 m²
Realitná kancelária UPgreat ponúka na prenájom príjemný 3-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite b
675 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Strmý vŕšok | 184.29 m²
Ponúkame na predaj krásny, kompletne zrekonštruovaný rodinný dom. Prehľad miestností 1.NP Sch
880,000 € 4775 €/m²
3 izbový byt | Brigádnická | 77 m²
LEN U NÁS v UPgreat realitnej kancelárii 🏡 Ponúkame na predaj veľký 3-izbový byt s garážou, záh
Cena dohodou
Rodinný dom | 69 m²
Moderné 3-izbové byty so záhradou v Macove – kolaudácia prebieha Vlastná záhrada, nové býva
170,000 € 2464 €/m²
Rodinný dom | 665 m²
EXKLUZÍVNA ARCHITEKTONICKÁ VILA S RODINNÝM WELLNESS NA POZEMKU 2 548 m² – ROVINKA | LEN PÁR MIN
Cena dohodou
3 izbový byt | 69 m²
170,000 € 2464 €/m²
2 izbový byt | Podunajská | 68 m²
Exkluzívne na predaj štýlový 2-izbový byt s balkónom a parkovaním – Bratislava, Podunajská ulic
250,000 € 3676 €/m²
2 izbový byt | Severná | 0 m²
Hľadáte pokojné bývanie s výbornou dostupnosťou? Ponúkame na predaj útulný 2-izbový byt v príje
125,000 €
Pozemok pre rodinné domy | Svätovavrinecká | 742 m²
UPgreat ponúka na predaj exkluzívny stavebný pozemok s panoramatickým výhľadom na Kolibe. Hľad
549,000 € 740 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 773 m²
UPgreat realitná kancelária vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj stavebný pozemok v
89,000 € 115 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 4,456 m²
Realitná kancelária UPgreat ponúka na predaj rozľahlý a strategický umiestnený stavebný pozemok
134,900 € 30 €/m²
Rodinný dom | 260 m²
Exkluzívne na predaj: Priestranný 6-izbový dom v Malých Levároch – Ideálny pre rodinu, dvojgene
195,000 € 750 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.