REALFINANC, s.r.o.

REALFINANC, s.r.o.

Štefánikova č.36 0 91701 TRNAVA Česká republika

26 inzerátov v ponuke

REALFINANC 100% aktuálny!!! Po rekonštrukcii 3-izbový byt 73,02 m2 + 4 m2 loggia, Trnava.

Reality Trnava

3 izbový byt | 73.02 m²

Ponúkame na predaj slnečný 3 i byt v pokojnej časti mesta Trnavy na Rovnej ulici, byt sa nachád

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trnava

189,900 € 2601 €/m²

Novinka
Novinka

Reality Trnava

3 izbový byt | Rovná | 73.02 m²

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trnava

189,900 € 2601 €/m²

Novinka
Novinka

REALFINANC – 100% aktuálny! 35 ročný - 5 izbový rodinný dom s garážou, pozemok 692 m2, Opoj !

Reality Trnava

Rodinný dom | 180 m²

Ponúkame na predaj 5 izbový Rodinný Dom v Osobnom Vlastníctve o výmere zastavanej plochy 140 m2

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Trnava

225,000 € 1250 €/m²

Reality Opoj

Rodinný dom | 180 m²

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Opoj

225,000 € 1250 €/m²

Ponúkame Vám na prenájom 3 izbový tehlový byt v Trnave, ul. Študentská max. pre 6 osôb v blízkosti centra mesta a žel. stanice

Reality Trnava

3 izbový byt | Študenská | 77 m²

Ponúkame Vám na prenájom 3 izbový tehlový byt v Trnave, ul. Študentská max. pre 6 osôb v blízko

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Trnava

900 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Ponúkame na prenájom 1 izbový byt na sídl.Družba ul. Tehelná 33 Trnava

Reality Trnava

1 izbový byt | Tehelná 33 | 30 m²

Ponúkame na prenájom 1 izbový byt na sídl.Družba ul. Tehelná 33 Trnava. Byt bol kompletne prero

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Trnava

550 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

POSLEDNÝ VOĽNÝ, dokončenie v štandarde!!! NOVOSTAVBA 4.-izb. RD, hliníkové žalúzie, 2x park. miesto, obec Dolná Krupá

Reality Dolná Krupá

Rodinný dom | Podhájska | 81.2 m²

SKOLAUDOVANÉ!!! Ponúkame na predaj NOVOSTAVBU 4 izb. rodinného domu (v radovej zástavbe 3 BJ)

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Dolná Krupá

205,000 € 2525 €/m²

Na predaj slnečný stavebný pozemok o rozlohe 534m2, všetky IS, Záhumenská ul. Veľké Kostoľany

Reality Veľké Kostoľany

Pozemok pre rodinné domy | Záhumenská | 534 m²

Ponúkame na predaj slnečný stavebný pozemok o rozlohe 534m2 v obci Veľké Kostoľany. Nachádza sa

Publikované: 05.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Veľké Kostoľany

50,000 € 94 €/m²

Zariadená 3,5.-izb. chata po rekonštrukcii v malebnej prírode Malých Karpát

Reality Píla

Chalupa, rekreačný domček | bočná | 150 m²

Ponúkame Vám na predaj zariadenú 3,5.-izb. chatu s možnosťou celoročného využitia v malebnej ča

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Píla

180,000 € 1200 €/m²

REALFINANC – 100% aktuálny! 2 x stavebný pozemok 1077 m2, Sereď !

Reality Sereď

Pozemok pre rodinné domy | Sereď | 1,077 m²

Ponúkame na predaj 2 stavebné pozemky v Seredi v tichej lokalite mimo hlavnej cesty s vlastnou

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Sereď

125,000 € 116 €/m²

# CITY RESIDENCE # Exkluzívny 2.-izb. kompletne zariadený byt s terasou, 2x šatník, CENTRUM MESTA

Reality Trnava

2 izbový byt | Františkánska | 94 m²

Ponúkame Vám na predaj kompletne zariadený 2 izbový priestranný byt s terasou v prestížnej novo

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trnava

299,900 € 3190 €/m²

DOKONČENIE PODĽA VL. VÝBERU DO ŠTANDARDU V CENE!! NOVOSTAVBA 4.-izb. RD, hliníkové žalúzie, 2x park. miesto, obec Dolná Krupá

Reality Dolná Krupá

Rodinný dom | Podhájska | 81.2 m²

Ponúkame na predaj NOVOSTAVBU 4 izb. rodinného domu (v radovej zástavbe 3 BJ) v obci Dolná Krup

Publikované: 14.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Dolná Krupá

209,000 € 2574 €/m²

Na predaj NOVOSTAVBA 4.-izb. RD - bungalov, slnečný pozemok 552m2, hliníkové žal. v cene, tichá lokalita, tepelné čerpadlo, Dolná Krupá

Reality Dolná Krupá

Rodinný dom | Hlavná | 109 m²

Ponúkame na predaj NOVOSTAVBU 4 izbového rodinného domu (bungalov) v obci Dolná Krupá vzdialene

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Dolná Krupá

269,000 € 2468 €/m²

100% aktuálny ! Novostavba 4 izbový Rodinný Dom, 3x parkovacie miesto, pozemok 582 m2, fotovoltaika, Hrnčiarovce nad Parnou !

Reality Hrnčiarovce nad Parnou

Rodinný dom | Sv. Martina | 90 m²

Ponúkame na predaj novostavbu, priestranného 4 izbového Rodinného Domu v obci Hrnčiarovce nad P

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Hrnčiarovce nad Parnou

Cena dohodou

100% aktuálny ! Novostavba 4 izbový Rodinný Dom, 3x parkovacie miesto, pozemok 304 m2, fotovoltaika, Hrnčiarovce nad Parnou !

Reality Hrnčiarovce nad Parnou

Rodinný dom | SV. Martina | 90 m²

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Hrnčiarovce nad Parnou

Cena dohodou

REALFINANC – 100% aktuálny! 3 izbový rodinný dom 323 m2 + 2 x stavebný pozemok 1077 m2, Sereď !

Reality Sereď

Rodinný dom | Sereď | 175 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom + 2 stavebné pozemky a rodinný dom v pôvodnom stave v Seredi v

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Sereď

200,000 € 1143 €/m²

REALFINANC – 100% aktuálny, murovaný skladovací ako aj obchodný objekt, 234 m2- pozemok 783 m2 !!!

Reality Sereď

Objekt pre obchod | Šintava | 162 m²

100% aktuálny, murovaný skladovací ako aj obchodný objekt, 234 m2 !!! Dobré miesto pre vaše p

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Sereď

175,000 € 1080 €/m²

REALFINANC – 100% aktuálny! Stavebný pozemok celkom 959 m2, tichá ulica obec Madunice !!!

Reality Madunice

Pozemok pre rodinné domy | 959 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok v centre obce Madunice v tichej lokalite mimo hlavnej cesty

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Madunice

85,000 € 89 €/m²

REALFINANC – 100% aktuálny! Predaj stavebný pozemok so stavebným povolením v obci Voderady.

Reality Voderady

Pozemok pre rodinné domy | Pánske pozemky | 735 m²

Ponúkame na predaj slnečný stavebný pozemok na realizáciu výstavby vášho vysnívaného bývania! C

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Voderady

170,000 € 231 €/m²

Reality Trnava

Pozemok pre rodinné domy | Pánske pozemky | 735 m²

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Trnava

170,000 € 231 €/m²

Na predaj rodinný dom s 10 árovým pozemkom a podnikateľským potenciálom v obci Veľké Kostoľany

Reality Veľké Kostoľany

Rodinný dom | tichá | 99 m²

REZERVOVANÝ!!! Ponúkame na predaj samostatne stojaci 3.-izb. rodinný dom situovaný na rozsiah

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Veľké Kostoľany

149,900 € 1514 €/m²

Na predaj zrekonštruovaný a plne vybavený penzión (15 lôžok) v malebnej obci Smolenice.

Reality Smolenice

Hotel, penzión, ubytovňa | Budovatelská | 265 m²

Ponúkame Vám na predaj zabehnutý a kompletne vybavený penzión v malebnej obci Smolenice vzdiale

Publikované: 26.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Smolenice

269,000 € 1015 €/m²

REALFINANC – 100% aktuálny! Novostavba 4 izbový tehlový rodinný dom byt 122 m2 + 3 x parkovacie miesto!

Reality Cífer

Rodinný dom | 102.2 m²

Ponúkame na predaj samostatne stojaci murovaný – tehlový rodinný dom, situovaný na slnečnom rov

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Cífer

265,000 € 2593 €/m²

REALFINANC – 100% aktuálny! Novostavba 2 izbový murovaný byt 67,28 m2 v štandarte s kuchynskou linkou !

Reality Cífer

2 izbový byt | Slnečné pozemky | 60 m²

Ponúkame na predaj byty nadštandardnej výmery a výbavy v novostavbe v bytových domoch v lokalit

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Cífer

158,900 € 2648 €/m²