PROXAM reality s.r.o.

PROXAM reality s.r.o.

M. Rázusa 29 98401 Lučenec Slovensko

PROXAM reality s.r.o.

PROXAM reality Lučenec

Martina Rázusa 29 98401 Lučenec Slovensko

PROXAM reality s.r.o.

PROXAM reality s.r.o. (86  inzerátov)

Martina Rázusa 29 98401 Lučenec

86 inzerátov v ponuke

Predaj, panelový 1izb-byt v širšom centre Lučenca

Reality Lučenec

1 izbový byt | Vajanského | 37 m²

Na predaj:útulný 1-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii v meste Lučenec-Vajanského ulica P

Publikované: 24.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Lučenec

67,500 € 1824 €/m²

Novinka
Novinka

Predaj, tehlový 2-izb.byt v obci Cinobaňa časť Katarínska Huta

Reality Cinobaňa

2 izbový byt | Katarínska Huta | 55 m²

Predám tehlový 2-izbový byt v obci Cinobaňa,časť Katarínska Huta Byt je vhodný na trvalé býv

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Cinobaňa

31,990 € 582 €/m²

Predaj,rodinný dom v meste Fiľakovo

Reality Fiľakovo

Rodinný dom | 200 m²

Znížená cena + dohoda na cene!!! PONUKA NA PREDAJ: DVOJGENERAČNÝ RODINNÝ DOM VO FIĽAKOVE Ponúk

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Fiľakovo

119,990 € 600 €/m²

Na prenájom slnečný 3-izbový byt s lodžiou BB Podlavice

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Podlavice | 62 m²

Hľadáte priestranné bývanie v pokojnom prostredí s prírodou na dosah? Tento zrekonštruovaný 3-i

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

650 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Predaj,rodinný dom s vačšou záhradou

Reality Ľuboreč

Rodinný dom | 150 m²

PREDAJ RODINNÉHO DOMU V POKOJNEJ DEDINKE Luboreč,okres Lučenec – IDEÁLNA VOĽBA PRE RELAX A ODPO

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Ľuboreč

64,900 € 433 €/m²

Na predaj rodinný dom v Adamovských Kochanovciach

Reality Adamovské Kochanovce

Rodinný dom | 170 m²

PROXAM -reality ponukame na predaj rodinný dom v pôvodnom stave , nachádza v pokojnej obci Adam

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Adamovské Kochanovce

234,000 € 1376 €/m²

Na predaj 4-izbový byt v Starej Turej

Reality Stará Turá

4 izbový byt | SNP | 86 m²

Ponúkame na predaj priestranný 4-izbový byt nachádzajúci sa v meste Stará Turá na ulici SNP. By

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Stará Turá

149,000 € 1733 €/m²

Moderný trojizbový byt s loggiou

Reality Poltár

3 izbový byt | 79 m²

Predaj 3-izbového bytu s balkónom v meste Poltár Ponúkame na predaj 3-izbový panelový byt s ba

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Poltár

82,990 € 1051 €/m²

Znížená cena. Predaj rodinného domu a komplex budov v Lučenci časť Opatová

Reality Lučenec

Rodinný dom | Opatová | 927 m²

Ponúkame Vám na predaj rodinný dom budovy ako garáže a budovy na podnikanie v Lučenci časť Opat

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Lučenec

155,000 € 167 €/m²

Predaj,4-izb.byt v meste Poltár - Fučíkova ulica

Reality Poltár

4 izbový byt | Fučíkova | 87 m²

Predaj 4-izbového bytu s balkónom v meste Poltár – Fučíkova ulica Ponúkame na predaj priestran

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Poltár

77,500 € 891 €/m²

Ponúkame na predaj peknú rekreačnú chatu v blízkosti Hotel Zerrenpach Látky

Reality Látky

Chalupa, rekreačný domček | Hlavná | 120 m²

PROXAM reality ponúkame na predaj peknú rekreačnú chatu v blízkosti Hotel Zerrenpach Látky.

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Látky

75,000 € 625 €/m²

Trojizbový byt po NOVEJ KOMPLETNEJ rekonštrukcii s loggiou

Reality Lučenec

3 izbový byt | 63 m²

Ponúkam na predaj 3-izbový byt po novej kompletnej rekonštrukcii v Lučenci na Rúbanisku II v ob

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Lučenec

89,000 € 1413 €/m²

REZERVOVANÉ

Reality Lučenec

Polyfunkčný objekt | Fiľakovská cesta | 2,653 m²

Exkluzívne ponúkam na predaj výnimočnú prevádzkovú budovu, ktorá predstavuje ideálnu investičnú

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na predaj Lučenec

430,000 € 162 €/m²

Ponúkame na predaj slnečný pozemok v Hornej Štubni

Reality Horná Štubňa

Pozemok pre rodinné domy | Horná Štubňa Y | 0 m²

PRO/MAX reality ponúkame na predaj pozemok v Hornej Štubni, blízko kúpeľného mesta Turčianske T

Publikované: 14.07.2022 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Horná Štubňa

26 €/m2

Predaj,murovaná garáž v širšom centre Lučenca

Reality Lučenec

Garáž | Dobrá | 18 m²

PONUKA NA PREDAJ:Murovaná garáž zo súpisným číslom a vlastným pozemkom v Lučenci ZÁKLADNÉ INFO

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na predaj Lučenec

16,990 € 944 €/m²

Na predaj stavebné pozemky. Výrazne znížená cena za jeden.

Reality Klokoč

Pozemok pre rodinné domy | žiadna | 1,156 m²

Ponúkame na predaj pozemky vhodné na výstavbu rodinného domu, chaty, prípadne ako investícia. P

Publikované: 05.04.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Klokoč

38,000 € 33 €/m²

Na predaj rodinný dom s projektom na rekonštrukciu v Mýtnej

Reality Mýtna

Rodinný dom | Mýtna | 100 m²

Predstavujeme Vám možnosť kúpy rodinného domu postaveného z váľku na rovinatom a slnečnom poze

Publikované: 01.12.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Mýtna

45,000 € 450 €/m²

Na predaj rozsiahly pozemok na výstavbu rodinného domu

Reality Nové Hony

Pozemok pre rodinné domy | žiadna | 2,535 m²

Na na predaj pozemok v obci Nové Hony o výmere 2535 m2. Na pozemku sa nachádza starší rodinný d

Publikované: 14.08.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Nové Hony

16.6 €/m2 17 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka

predaj polyfunkčnej budovy.

Reality Lučenec

Skladový objekt | Fabiánka | 550 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj skladový priestor (výrobnú halu) v meste Lučenec, ideálny pre

Publikované: 20.06.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na predaj Lučenec

119,000 € 216 €/m²

Neprehliadnite!!! Dvojizbový byt na predaj.

Reality Trenčianske Teplice

2 izbový byt | 55 m²

PROXAM -reality , ponúkame na predaj útulný , kompletne prerobený , dvojizbový byt v Trenčiansk

Publikované: 18.06.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Trenčianske Teplice

133,000 € 2418 €/m²

Výhodná ponuka- dve chatky s veľkým pozemkom v Beckove

Reality Beckov

Chalupa, rekreačný domček | 60 m²

PROXAM -reálity ponúkame na predaj dve murované chatky v záhradkárskej osade v Beckove. Hlav

Publikované: 20.11.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Beckov

62,000 € 1033 €/m²

Predaj rodinného domu v obci Divín s výhľadom na hrad

Reality Divín

Rodinný dom | žiadna | 90 m²

Rodinný dom s rozsiahlym pozemkom v obci Divín - Exkluzívne Ponúkame Vám vo výhradnom zastúpen

Publikované: 03.11.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Divín

144,000 € 1600 €/m²

Na predaj zabehnutý autoservis v Lučenci

Reality Lučenec

Opravárenský objekt | Maloveská | 378 m²

Ponúkame na predaj budovu autoservisu, ktorá stojí na rovinatom pozemku o celkovej výmere 586m²

Publikované: 07.07.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na predaj Lučenec

185,000 € 489 €/m²

Predaj rekreačnej chaty v lokalite Kokava Línia

Reality Kokava nad Rimavicou

Chalupa, rekreačný domček | Kokava Línia | 50 m²

Exkluzívne Predaj Rekreačnej Drevenej Chaty v Malebnej Lokalite Kokava Línia ZÁKLADNÉ INFORMÁ

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Kokava nad Rimavicou

65,000 € 1300 €/m²