Piešťany Reality

Piešťany Reality

Rázusova 11/1692 92101 Piešťany Slovensko
Iveta Peťovská je realitná maklérka, konzultantka a organizátorka s pôsobením v Piešťanoch a okolí.

Za 14 rokov kariéry sprostredkovala predaj viac ako 300 nehnuteľností. Klientom poskytuje komplexný servis pri predaji — od prvého stretnutia až po odovzdanie kľúčov — s dôrazom na rýchlosť, bezpečnosť a maximálnu predajnú cenu.

Paralelne pôsobí ako organizátorka **Veľtrhu bývania a nehnuteľností**, podujatia, ktoré v roku 2026 vstupuje do svojho tretieho ročníka a patrí k najvýznamnejším realitným podujatiam na Slovensku.

Prečítať viac

Piešťany Reality

Piešťany Reality s.r.o. (48  inzerátov)

Veľké Orvište 47 92201 Veľké Orvište

48 inzerátov v ponuke

*Na prenájom* moderné kancelárske priestory, celé podlažie 335 m² v Piešťanoch

Reality Piešťany

Kancelárie, administratívne priestory | 335 m²

Hľadáte reprezentatívne, priestranné a kompletne vybavené kancelárske priestory pre váš tím? Po

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Piešťany

9 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

člen NARKS

Moderný 4‑izbový RD v Moravanoch n/V – kompletne zariadený, 5 min od Piešťan

Reality Moravany nad Váhom

Rodinný dom | 114 m²

Súkromie, komfort a okamžité bývanie • tichá lokalita • bývanie bez investícií Predstavte si b

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Moravany nad Váhom

220,000 € 1930 €/m²

člen NARKS

*PRÍLEŽITOSŤ* v Banke pri Piešťanoch - 4i RD za lepšiu cenu

Reality Banka

Rodinný dom | 135 m²

Len 3 minúty cesty autom od mesta Piešťany v centre obce Banka je pre Vás pripravený okamžite k

Publikované: 06.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Banka

247,500 € 1833 €/m²

člen NARKS

*PREDAJ* pozemkov na stavbu RD v Ostrove pri Piešťanoch

Reality Piešťany

Pozemok pre rodinné domy | 2,146 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok v tichej a zaujímavej lokalite obce Ostrov. Pozemok o výmere 214

Publikované: 06.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Piešťany

58 €/m2 58 €/m2

člen NARKS

*Na prenájom* skladová hala 500 m2 v Piešťanoch

Reality Piešťany

Priestor pre sklad | Priemyselná | 500 m²

Ponúkame Vám na prenájom skladové priestory - hala na Priemyselnej ulici v Piešťanoch o výmere

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Piešťany

4 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

člen NARKS

*Kolaudácia čoskoro* 3i byt s predzáhradkou v projekte SELANKY pri Piešťanoch

Reality Piešťany

3 izbový byt | 139.77 m²

Nezmeškajte príležitosť, ešte pred kolaudáciou posledný voľný 3-izbový byt s predzáhradkou v pr

Publikované: 06.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Piešťany

177,827 € 1272 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj RD po kompletnej rekonštrukcii, Ratnovce, Piešťany

Reality Ratnovce

Rodinný dom | 80 m²

Na predaj tehlový rodinný dom v obci Ratnovce, len 5 minút autom od Piešťan, po kompletnej reko

Publikované: 20.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Ratnovce

210,000 € 2625 €/m²

člen NARKS

Skvelá lokalita - na predaj rodinný dom, Piešťany

Reality Piešťany

Rodinný dom | Matúškova | 200 m²

12300 - Na predaj veľký rodinný dom, ktorý sa nachádza v skvelej lokalite mesta Piešťany, v šir

Publikované: 06.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Piešťany

390,000 € 1950 €/m²

člen NARKS

Na predaj samostatná zvernica-poľovný revír 100 ha, Jablonica

Reality Jablonica

Lesná pôda | . | 1,000,000 m²

1101 - Na predaj samostatná zvernica nachádzajúca sa v Malých Karpatoch v nadmorskej výške 250

Publikované: 06.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Jablonica

Cena dohodou

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Na prenájom 1-izbový byt, Piešťany

Reality Piešťany

1 izbový byt | sv. Cyrila a Metoda | 34 m²

Na prenájom 1-izbový byt v bytovom dome "Zornica centrum" v Piešťanoch. Výmera bytu je 34 m2,

Publikované: 21.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Piešťany

500 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

člen NARKS

Štýlové bývanie v prestížnej časti Topoľčian - veľký pozemok, tichá ulica a výborný stav

Reality Topoľčany

Rodinný dom | 130 m²

V tichej a mimoriadne vyhľadávanej lokalite Topoľčian ponúkame na predaj rodinný dom s úžitkovo

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Topoľčany

195,000 € 1500 €/m²

člen NARKS

*VÝRAZNÁ ZĽAVA* nehnuteľnosť v centre Piešťan * vysoký potenciál výnosu z prenájmu

Reality Piešťany

Rodinný dom | Teplická | 327 m²

Ponúkame na predaj výnimočný objekt nachádzajúci sa v samotnom srdci Piešťan, na Teplickej ulic

Publikované: 06.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Piešťany

389,000 € 1190 €/m²

člen NARKS

*NOVÁ CENA* 4-izbový RD s potenciálom ďaľšieho 3i domčeka na prenájom

Reality Moravany nad Váhom

Rodinný dom | 106 m²

Predstavujeme Vám priestranný, tehlový 4-izbový rodinný dom o výmere 106 m2 len 5 minút cesty a

Publikované: 15.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Moravany nad Váhom

264,900 € 2499 €/m²

člen NARKS

Santa Rosalía Lake Costa Cálida Španielsko INVESTIČNÁ PONUKA

Reality Španielsko

Apartmán | Španielsko

Ponúkame na predaj exkluzívne turistické apartmány v prémiovom rezorte Santa Rosalía Lake & Lif

Publikované: 13.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj

281,900 € 3396 €/m²

člen NARKS

*VÝNIMOČNÝ* stavebný pozemok s nádherným výhľadom

Reality Banka

Pozemok pre rodinné domy | 633 m²

Ponúkame Vám na predaj tento výnimočný pozemok s rozlohou 633 m² ako ideálnu príležitosť pre vý

Publikované: 06.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Banka

136,900 € 216 €/m²

člen NARKS

Stavebný pozemok v blízkosti golfového ihriska a kúpeľov Piešťany

Reality Moravany nad Váhom

Pozemok pre rodinné domy | 537 m²

Ponúkame Vám na predaj nádherný stavebný pozemok v absolútnej blízkosti kúpeľov SPA Piešťany,

Publikované: 06.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Moravany nad Váhom

134,000 € 250 €/m²

člen NARKS

Na predaj Rodinný dom/chalupa po rekonštrukcii, Stará Myjava

Reality Stará Myjava

Rodinný dom | 100 m²

Ponúkame na predaj útulný rodinný dom – chalupu v obci Stará Myjava, ktorá prešla kompletnou re

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Stará Myjava

120,000 € 1200 €/m²

člen NARKS

Flexibilný komerčný objekt obec Podolie, hala, veľký pozemok - výborná investícia s potenciálom

Reality Podolie

Rodinný dom | 222 m²

Ponúkame na predaj jedinečný objekt v obci PODOLIE s veľkorysým pozemkom 1277 m², ktorý je prís

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Podolie

199,000 € 896 €/m²

člen NARKS

*Nová atraktívna cena* RD v Piešťanoch – výťah, garáž, záhrada, tichá lokalita

Reality Piešťany

Rodinný dom | Pod Párovcami | 159 m²

Predstavujeme Vám jedinečnú príležitosť bývať v priestrannom rodinnom dome v radovej zástavbe,

Publikované: 04.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Piešťany

255,000 € 1604 €/m²

člen NARKS

Vaše nové sídlo v Piešťanoch: moderné kancelárie 670 m² na dvoch podlažiach

Reality Piešťany

Administratívny objekt | 670 m²

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na prenájom Piešťany

9 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

člen NARKS

Atraktívna orná pôda 6 672 m² – Banka pri Piešťanoch, ideálna investícia

Reality Banka

Orná pôda | 6,672 m²

Ponúkame na predaj pozemok s výmerou 6 672 m² nachádzajúci sa v extraviláne obce Banka, v blízk

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Banka

3.5 €/m2 4 €/m2

člen NARKS

*Kolaudácia čoskoro* posledný 2i byt v projekte SELANKY pri Piešťanoch

Reality Piešťany

2 izbový byt | Pobedim | 71.23 m²

Nezmeškajte príležitosť ešte pre kolaudáciou, v ponuke už len jeden 2-izbový byt v prvom bytovo

Publikované: 12.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Piešťany

134,621 € 1890 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Prenájom obchodno/kancelárskeho priestoru s parkovaním v centre Piešťan

Reality Piešťany

Administratívny objekt | 35 m²

Ponúkame Vám na prenájom reprezentatívny obchodno-kancelársky priestor o výmere 35 m² alebo 48

Publikované: 22.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na prenájom Piešťany

390 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

člen NARKS

Reality Piešťany

Administratívny objekt | 48 m²

Ponúkame Vám na prenájom reprezentatívny obchodno-kancelársky priestor o výmere 48 m², nachádza

Publikované: 22.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na prenájom Piešťany

420 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

člen NARKS