MB REAL, realitná a finančná agentúra

MB REAL, realitná a finančná agentúra

Š. Moysesa 63/424 96501 Žiar nad Hronom Slovensko

10 inzerátov v ponuke

KÚPA - Dvojizbový byt, Žiar nad Hronom

Reality Žiar nad Hronom

2 izbový byt | 0 m²

Pre konkrétneho klienta hľadám dvojizbový byt v Žiari nad Hronom. Bližšie informácie Vám rád

Publikované: 18.06.2024 Aktualizované: 01.05.2026
Byty na kúpa Žiar nad Hronom

Cena dohodou

KÚPA - Garsónka v Žiari nad Hronom

Reality Žiar nad Hronom

Garsónka | 22 m²

Byt hľadám pre konkrétneho klienta, ktorý má záujem o kúpu garsónky v Žiari nad Hronom. Ak taký

Publikované: 29.06.2020 Aktualizované: 01.05.2026
Byty na kúpa Žiar nad Hronom

Cena dohodou

REZERVOVANÉ - Jednoizbový byt, Banská Bystrica, Fončorda, rekonštrukcia

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | Tulská | 29.24 m²

Ponúkam na predaj jednoizbový byt (bauring) v Banskej Bystrici, sídlisko Fončorda, s celkovou

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

124,000 € 4241 €/m²

Rodinný dom, Nová Baňa, pozemok 2 079 m2

Reality Nová Baňa

Rodinný dom | Podhorská | 220 m²

Ponúkam na predaj dvojpodlažný rodinný dom v meste Nová Baňa, smer Stará Huta, na slnečnom, mie

Publikované: 22.02.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Nová Baňa

191,000 € 868 €/m²

Trojizbový byt, Žiar nad Hronom, Etapa, 82 m2

Reality Žiar nad Hronom

3 izbový byt | Nezadaná | 82 m²

Ponúkam na predaj veľký 3 izbový byt v Žiari nad Hronom, sídlisko Etapa, s celkovou plochou 82

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Žiar nad Hronom

114,000 € 1390 €/m²

Dva a pol izbový byt, Žiar nad Hronom, ul. Sládkovičova

Reality Žiar nad Hronom

2 izbový byt | Nezadaná | 65 m²

Ponúkam na predaj veľký, dva a pol izbový byt v Žiari nad Hronom, na ul. Sládkovičova, v bezpr

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Žiar nad Hronom

113,000 € 1738 €/m²

KÚPA - Jednoizbový byt, Žiar nad Hronom

Reality Žiar nad Hronom

1 izbový byt | 0 m²

Pre konkrétneho klienta hľadám na kúpu jednoizbový byt v Žiari nad Hronom. Cena dohodou, v záv

Publikované: 26.04.2025 Aktualizované: 01.05.2026
Byty na kúpa Žiar nad Hronom

Cena dohodou

REZERVOVANÉ - Garáž, Žiar nad Hronom, Etapa

Reality Žiar nad Hronom

Garáž | M. Chrásteka | 16 m²

Ponúkam na predaj garáž v Žiari nad Hronom, sídlisko Etapa, na ulici M. Chrásteka ( za políciou

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na predaj Žiar nad Hronom

Cena dohodou

REZERVOVANÉ - Trojizbový byt, Žiar nad Hronom, Etapa, 82 m2

Reality Žiar nad Hronom

3 izbový byt | Vansovej | 82 m²

Ponúkam na predaj veľký 3,5 izbový byt v Žiari nad Hronom, sídlisko Etapa, s celkovou plochou 8

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 01.05.2026
Byty na predaj Žiar nad Hronom

Info v RK

KÚPA - GARÁŽ, Žiar nad Hronom

Pre konkrétneho klienta hľadám garáž v Žiari nad Hronom - sídlisko ETAPA, centrum mesta, ul. Du

Publikované: 26.04.2025 Aktualizované: 01.05.2026
Objekty na kúpa Žiar nad Hronom

Cena dohodou