Mark real

Šikmá 13 82106 Bratislava - Podunajské Biskupice

8 inzerátov v ponuke

Exkluzívny pozemok s rodinným domom, úplne centrum Dunajská Lužná

Reality Bratislava-Staré Mesto

Pozemok pre rodinné domy | Kováčska | 443 m²

Centrum realít exkluzívne ponúka na predaj atraktívny pozemok o výmere 443 m² nachádzajúci sa v

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Staré Mesto

189,990 € 429 €/m²

Novinka
Novinka

Pozemok s rodinným domom, úplne centrum Dunajská Lužná

Reality Dunajská Lužná

Rodinný dom | Kováčska | 240 m²

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Dunajská Lužná

189,990 € 792 €/m²

Novinka
Novinka

Na predaj - pozemok 924m² s rodinným domom - Rusovce

Reality Bratislava-Rusovce

Rodinný dom | 160 m²

Centrum realít ponúka na predaj pozemok s rozlohou 924 m² priamo v centre Rusoviec, v tichej ul

Publikované: 25.09.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Rusovce

Cena dohodou

2-izbový byt v novostavbe Diamant Vajnory

Reality Bratislava-Vajnory

2 izbový byt | Rybničná | 51.28 m²

Ponúkame na predaj 2-izbový byt v novostavbe Diamant Vajnory nachádzajúcej sa na križovatke ulí

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vajnory

196,763 € 3837 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj 3-podlažná chata s nádherným výhľadom - Bratislava - Rača

Reality Bratislava-Rača

Chalupa, rekreačný domček | 75 m²

Centrum realít ponúka na predaj celoročne obývateľnú chatu v záhradkárskej oblasti nad Slalomko

Publikované: 25.09.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Bratislava-Rača

206,900 € 2759 €/m²

Novostavba 2-izbový byt v bytovom dome Diamant Vajnory

Reality Bratislava-Vajnory

2 izbový byt | Rybničná | 55.33 m²

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vajnory

180,416 € 3261 €/m²

Moderný 2-izbový apartmán s parkovaním, Vila Leonardo, Bajkalská

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Bajkalská | 59.77 m²

Ponúkame Vám na predaj elegantný a výborne dispozične riešený 2-izbový apartmán situovaný v obľ

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

249,900 € 4181 €/m²

Priestranný 4- izbový rodinný dom s veľkou záhradou, Orechová Potôň

Reality Orechová Potôň

Rodinný dom | Nezadaná | 130 m²

Ponúkame Vám na predaj 4-izbový tehlový rodinný dom v obci Orechová Potôň. Dom môže byť ideálny

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Orechová Potôň

229,000 € 1762 €/m²