LD TRAVEL & REALITY s.r.o.

Ružová 45 Zvolen Slovensko

Naša realitná kancelária je mladá, dynamická realitná spoločnosť poskytujúca kvalitný právny servis pre všetkých účastníkov kúpy, predaja či prenájmu nehnuteľností. Poskytujeme kompletný servis v oblasti nakladania s nehnuteľnosťami.

Prečítať viac

LD Reality

Štúrova 3216 96212 Detva Slovensko

26 inzerátov v ponuke

Rodinný Dom s Hospodárskou Budovou a Pozemkom

Reality Hriňová

Rodinný dom | Murínka | 150 m²

LDreality s. r. o., Vám exkluzívne ponúka na predaj dvojpodlažný rodinný dom postavený na štedr

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Hriňová

159,900 € 1066 €/m²

Novinka
Novinka

Rezervované - 3i Byt po Rekonštrukcii | Vígľaš | IBA 10 Minút od Zvolena

Reality Vígľaš

3 izbový byt | Železničná | 65 m²

Rezervované - LDreality, s. r. o. Vám exkluzívne ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný 3 -

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Vígľaš

119,900 € 1845 €/m²

3i byt ul. gen. Svobodu | Po Kompletnej Rekonštrukcii

Reality Zvolen

3 izbový byt | Gen. Svobodu | 74 m²

LDreality, s. r. o. Vám exkluzívne ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný, presvetlený a na

Publikované: 17.01.2026 Aktualizované: 19.04.2026
Byty na predaj Zvolen

167,900 € 2269 €/m²

3i Byt | Novostavba | Vlastná Záhrada

Reality Detva

3 izbový byt | Štúrova | 51 m²

LDreality, s. r. o. Vám exkluzívne ponúka na predaj 3 -izbový zariadený byt s vlastnou záhradou

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 18.04.2026
Byty na predaj Detva

98,700 € 1935 €/m²

Záhradná Chatka v Detve na Predaj

Reality Detva

Záhradná chatka | Novosady | 142 m²

Ponúkame Vám na predaj menšiu útulnú záhradnú chatku v záhradkárskej osade nad Novosadmi. • ro

Publikované: 05.01.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Detva

9,500 € 67 €/m²

Veľká Záhradná Chatka | Priestranný Pozemok | Na predaj

Reality Detva

Záhradná chatka | Novosady | 30 m²

Výhradne LDreality Vám ponúka na predaj veľkú dvojpodlažnú záhradnú chatku so skvelým vybavením

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 07.04.2026
Chaty a chalupy na predaj Detva

18,000 € 600 €/m²

Rezervované - Exkluzívne na predaj rodinný dom v tichej lokalite

Reality Detva

Rodinný dom | Laštek | 164 m²

Rezervované - LDreality Vám v exkluzívnom zastúpení ponúka na predaj novostavbu jednopodlažného

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Domy na predaj Detva

275,000 € 1677 €/m²

3i Byt | Slatinské Lazy

Reality Slatinské Lazy

3 izbový byt | Nezadaná | 70 m²

LDreality, s. r. o. Vám exkluzívne ponúka na predaj 3-izbový byt s veľkou pivnicou, nachádzajúc

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 30.03.2026
Byty na predaj Slatinské Lazy

76,900 € 1099 €/m²

Rodinný Dom s Veľkým Humnom | Ideálne na Podnikanie

Reality Detva

Rodinný dom | Partizánska | 125 m²

LDreality s. r. o., Vám ponúka na predaj starší jednopodlažný rodinný dom postavený v blízkosti

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Domy na predaj Detva

79,900 € 639 €/m²

1i Byt na Prenájom | Hriňová - Školská

Reality Hriňová

1 izbový byt | Školská | 38 m²

LDreality, s. r. o. Vám ponúka na prenájom 1-izbový byt v bytovom dome situovanom na Školskej u

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 31.03.2026
Byty na prenájom Hriňová

400 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

PRENÁJOM 1 IZBOVEHO BYTU S PARKOVANÍM - ZVOLEN

Reality Zvolen

1 izbový byt | Ľ. Kubániho | 34 m²

Ponúkame na prenájom luxusný 1 izbový byt s vonkajším parkovacím státim vo Zvolene pri OC EUROP

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na prenájom Zvolen

600 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

Záhrada so Skleníkom na Predaj | Bez Chatky

Reality Detva

Záhradná chatka | Novosady | 334 m²

Ponúkame Vám na predaj väčší pozemok v záhradkárskej osade nad Novosadmi, ideálny na výstavbu z

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 10.03.2026
Chaty a chalupy na predaj Detva

11,000 € 33 €/m²

Rezervované | 2i Priestranný Byt | Andreja Hlinku

Reality Detva

2 izbový byt | A. Hlinku | 64 m²

LDreality, s. r. o. Vám exkluzívne ponúka na predaj priestorovo veľkorysý 2-izbový byt s dobrou

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 09.04.2026
Byty na predaj Detva

94,900 € 1483 €/m²

3i Byt v Super Lokalite na Prenájom | Novosady

Reality Detva

3 izbový byt | Novosady | 65 m²

LDreality, s. r. o. Vám ponúka na prenájom 3-izbový byt v bytovom dome situovanom v obľúbenej D

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 05.03.2026
Byty na prenájom Detva

600 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Záhradná chatka so skvelým vybavením | Na predaj

Reality Detva

Záhradná chatka | Novosady | 216 m²

Výhradne LDreality Vám ponúka na predaj plnohodnotnú a skvelo vybavenú záhradnú chatku v záhrad

Publikované: 27.01.2026 Aktualizované: 27.01.2026
Chaty a chalupy na predaj Detva

24,900 € 115 €/m²

Veľký Stavebný Pozemok | Hriňová - Murínka

Reality Hriňová

Pozemok pre rodinné domy | Partizánska | 1,637 m²

LDreality Vám vo výhradnom zastúpení ponúka k odkúpeniu veľký stavebný pozemok v blízkosti hlav

Publikované: 04.12.2025 Aktualizované: 22.12.2025
Pozemky na predaj Hriňová

83,900 € 51 €/m²

Garáž na Predaj

Reality Detva

Garáž | Záhradná | 20 m²

LDreality s. r. o., Vám vo výhradnom zastúpení ponúka na predaj garáž na Záhradnej ulici na síd

Publikované: 26.05.2025 Aktualizované: 22.12.2025
Objekty na predaj Detva

18,500 € 925 €/m²

4i Priestranný Byt | Po Rekonštrukcii | U - čko

Reality Detva

4 izbový byt | Štúrova | 106 m²

LDreality, s. r. o. Vám exkluzívne ponúka na predaj 4 -izbový, priestorovo naozaj veľkorysý a d

Publikované: 26.02.2025 Aktualizované: 22.12.2025
Byty na predaj Detva

134,900 € 1273 €/m²

Rozostavané RD v lokalite Detva - Piešť I.

Reality Detva

Rodinný dom | Piešť 1 | 170 m²

Exkluzívne LDreality Vám ponúka k odkúpeniu dve rozostavané stavby rodinných domov v lokalite D

Publikované: 30.03.2025 Aktualizované: 08.04.2026
Domy na predaj Detva

180,000 € 1059 €/m²

Gazdovstvo s Veľkým Pozemkom | Kostolná

Reality Detva

Rodinný dom | Nezadaná | 250 m²

LDreality s. r. o., Vám ponúka na predaj hospodársku usadlosť/gazdovstvo na jedinečnom pokojnom

Publikované: 11.09.2025 Aktualizované: 26.03.2026
Domy na predaj Detva

220,000 € 880 €/m²

Nadštandardne Veľký Stavebný Pozemok | Krásny Výhľad

Reality Detva

Pozemok pre rodinné domy | Detva | 4,897 m²

LDreality Vám vo výhradnom zastúpení ponúka stavebný pozemok o nadštandardnej výmere 4897m v kr

Publikované: 20.05.2024 Aktualizované: 22.12.2025
Pozemky na predaj Detva

46,900 € 10 €/m²

Stavebný Pozemok v Centre Mesta

Reality Hriňová

Pozemok pre rodinné domy | Pod Grapou | 695 m²

LDreality Vám vo výhradnom zastúpení ponúka k odkúpeniu lukratívny stavebný pozemok v centre me

Publikované: 05.05.2025 Aktualizované: 22.12.2025
Pozemky na predaj Hriňová

62,900 € 91 €/m²

1i Byt na Prenájom | Hriňová

Reality Hriňová

1 izbový byt | Partizánska | 41 m²

LDreality, s. r. o. exkluzívne ponúka 1-izbový byt na prenájom pre jednu osobu. Byt je čiasto

Publikované: 26.08.2024 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Hriňová

400 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

2i Prerobený Byt | Centrum Mesta | Skvelý Výhľad

Reality Zvolen

2 izbový byt | Zvolen | 56 m²

LDreality, s. r. o. Vám exkluzívne ponúka na predaj prerobený 2-izbový byt s balkónom, v úpln

Publikované: 16.05.2023 Aktualizované: 23.01.2026
Byty na predaj Zvolen

139,900 € 2498 €/m²