HIRA REALITY

HIRA REALITY

Panónska cesta 9 85104 Bratislava-Petržalka Slovensko
Sme menšia, butiková kancelária, v ktorej pracuje starostlivo vybraný tím skúsených profesionálov. Nejde nám o kvantitu, prvoradý je maximálny dôraz na kvalitu obchodov a osobný prístup ku klientom. Presne v tom sa odlišujeme a prinášame hodnotu, ktorú klienti skutočne ocenia.
Prečítať viac

HIRA REALITY

HIRA REALITY

Vajnorská 21 83103 Bratislava-Nové Mesto Slovensko

24 inzerátov v ponuke

Byt s balkónom a pivnicou – možnosť vytvoriť štvrtú izbu

Reality Bratislava-Vrakuňa

3 izbový byt | Rajčianska | 73 m²

Pôvodný stav bytu ponúka novému vlastníkovi voľnu ruku pri prispôsobení si nehnuteľnosti presne

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

199,950 € 2739 €/m²

člen NARKS

REZERVOVANÉ - Zariadený byt s balkónom a pivnicou v novostavbe na Kazanskej

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

2 izbový byt | Kazanská | 61.65 m²

Tento byt je perfektnou voľbou pre vlastné bývanie, ale aj ako investičná kúpa na zhodnotenie p

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 13.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

190,000 € 3082 €/m²

člen NARKS

Komerčný pozemok s územným rozhodnutím na výstavbu hál

Reality Trnava

Komerčná zóna | 45,000 m²

Pozemok je vhodný na výstavbu hál, skladov, showroomov alebo ľahkej výroby. Výborná dostupnos

Publikované: 12.12.2025 Aktualizované: 12.04.2026
Pozemky na predaj Trnava

Info v RK

člen NARKS

Slnečný pozemok pre vysnívané bývanie pri lese

Reality Šípkové

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 750 m²

Ponúkame vám priestranný a slnečný pozemok, ideálneho tvaru a výmer na výstavbu rodinného domu.

Publikované: 12.12.2025 Aktualizované: 12.04.2026
Pozemky na predaj Šípkové

66,750 € 89 €/m²

člen NARKS

Polyfunkčný industriálny areál s vysokou nosnosťou podláh

Reality Humenné

Polyfunkčný objekt | Laborecká | 5,058 m²

Ponúkame rozsiahly súbor dvoch polyfunkčných budov, ku ktorým prislúcha aj samostatná montovaná

Publikované: 07.12.2025 Aktualizované: 12.04.2026
Objekty na predaj Humenné

Info v RK

člen NARKS

REZERVOVANÉ - budova na Stromovej ulici pri nemocnici Kramáre

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Stromová | 537 m²

Ponúkame vám perfektnú nehnuteľnosť pre vaše podnikanie na frekventovanom a výborne dostupnom m

Publikované: 26.02.2024 Aktualizované: 12.04.2026
Priestory na predaj Bratislava-Nové Mesto

799,000 € 2296 €/m²

člen NARKS

REZERVOVANÉ - Postúpenie Monsters cafe&bar s terasou na Petržalskej promenáde

Reality Bratislava-Petržalka

Reštaurácia | Rusovská cesta | 220 m²

Ponúkame investičnú príležitosť, ktorou je možnosť prevziať alebo aj kúpiť dlhodobo úspešne fun

Publikované: 22.11.2025 Aktualizované: 04.03.2026
Objekty na predaj Bratislava-Petržalka

15,000 € 68 €/m²

člen NARKS

Logisticko-priemyselná hala s pozemkom

Reality Košice-Nad jazerom

Skladový objekt | Textilná | 5,000 m²

Obchodná príležitosť pre vaše podnikanie. Objekt môžete využívať na vlastné účely, ale je možné

Publikované: 06.12.2025 Aktualizované: 12.04.2026
Objekty na predaj Košice-Nad jazerom

Info v RK

člen NARKS

Bývanie bez kompromisov - vila s kompletným zázemím

Reality Rovinka

Rodinný dom | Riečna | 423.01 m²

Ponúkame vám stavebne a technologicky prepracovaný trojpodlažný 6-izbový rodinný dom s posilňov

Publikované: 20.02.2025 Aktualizované: 12.04.2026
Domy na predaj Rovinka

799,000 € 1889 €/m²

člen NARKS

Strategický pozemok s budovou na hlavnej mestskej tepne

Reality Humenné

Priemyselná zóna | Mierová | 16,817 m²

Táto nehnuteľnosť sa nachádza na najstrategickejšej adrese v Humennom – na hlavnej obchodno-pri

Publikované: 06.12.2025 Aktualizované: 03.05.2026
Pozemky na predaj Humenné

Info v RK

člen NARKS

Byt v plnej výbave v najžiadanejšom projekte Nového Mesta

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Vajnorská | 44.38 m²

Jedinečná príležitosť vlastniť nehnuteľnosť v žiadanom projekte Vajnorská 21. V komornom projek

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

280,000 € 6309 €/m²

člen NARKS

Budova v centre – stabilný výnos z nájmu + možná konverzia na byty

Reality Bratislava-Staré Mesto

Administratívny objekt | 2,800 m²

Ponúkame na predaj administratívnu budovu v centre mesta, ktorá je 100% prenajatá na dlhoročné

Publikované: 12.12.2025 Aktualizované: 12.04.2026
Objekty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

člen NARKS

Pozemok s projektom na hotel a nákupné centrum

Reality Humenné

Polyfunkčný objekt | Vihorlatská | 1,708 m²

Ponúkame priestrannú dvojpodlažnú, podpivničenú budovu vo výnimočnej lokalite priamo v centre m

Publikované: 07.12.2025 Aktualizované: 12.04.2026
Objekty na predaj Humenné

Info v RK

člen NARKS

Pozemok a rekreačný areál s potenciálom rozšírenia a výstavby

Reality Brestov

Polyfunkčný objekt | Nezadaná | 2,000 m²

Ponúkame jedinečný penzión a bývalé školiace stredisko ukryté v srdci lesa, v nádhernom prírodn

Publikované: 06.12.2025 Aktualizované: 12.04.2026
Objekty na predaj Brestov

Info v RK

člen NARKS

Byt s balkónom a pivnicou – možnosť vytvoriť štvrtú izbu

Reality Bratislava-Vrakuňa

4 izbový byt | Rajčianska | 73 m²

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

199,950 € 2739 €/m²

člen NARKS

Priestranný, rovinatý a slnečný pozemok pod lesom na rodinný dom

Reality Šípkové

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 2,445 m²

Ponúkame vám priestranný a slnečný pozemok, ideálneho tvaru a výmer na výstavbu rodinných domov

Publikované: 05.12.2025 Aktualizované: 12.04.2026
Pozemky na predaj Šípkové

199,000 € 81 €/m²

člen NARKS

REZERVOVANÉ - Prenájom obľúbeného MONSTERS cafe&bar s veľkou terasou

Reality Bratislava-Petržalka

Reštaurácia | Rusovská cesta | 220 m²

Ponúkame investičnú príležitosť, ktorou je možnosť prevziať dlhodobo úspešne fungujúcu a vyhľad

Publikované: 06.08.2025 Aktualizované: 04.03.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Petržalka

3,000 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

člen NARKS

Reprezentatívna budova s parkovaním v pešej zóne

Reality Humenné

Administratívny objekt | Námestie Slobody | 480 m²

Klimatizované kancelárske priestory sa rozprestierajú na 3 nadzemných podlažiach. V budove sa

Publikované: 23.12.2025 Aktualizované: 12.04.2026
Objekty na predaj Humenné

Info v RK

člen NARKS

Polyfunkčný objekt s možnosťou bytovej prestavby

Reality Humenné

Administratívny objekt | Chemlonská | 6,080 m²

Ponúkame na predaj priestrannú a dobre situovanú administratívnu budovu s 10 nadzemnými podlaži

Publikované: 12.12.2025 Aktualizované: 12.04.2026
Objekty na predaj Humenné

Info v RK

člen NARKS

Rezervované - Zrekonštruovaný, zariadený a ihneď pripravený bar v centre Bratislavy

Reality Bratislava-Staré Mesto

Reštaurácia | Kollárovo námestie | 215 m²

Ponúkame vám perfektnú podnikateľskú príležitosť, ktorou je možnosť prevziať zrekonštruovaný, z

Publikované: 10.12.2025 Aktualizované: 01.04.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

3,000 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

člen NARKS

REZERVOVANÉ - Postúpenie reštaurácie s najväčšou terasou v OC Eurovea

Reality Bratislava-Staré Mesto