HERRYS s.r.o.

HERRYS s.r.o.

Bottova 4 81109 Bratislava-Staré Mesto Slovensko

HERRYS s.r.o.

HERRYS s.r.o. (88  inzerátov)

Bottova 4 81109 Bratislava - Staré Mesto

88 inzerátov v ponuke

HERRYS - Na prenájom priestranný 3 izbový byt na Cyrilovej ulici

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Cyrilova | 117 m²

HERRYS - Na prenájom priestranný 3 izbový byt na Cyrilovej ulici Realitná kancelária HERRYS po

Publikované: 08.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,400 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

HERRYS - Na prenájom 4-izbový rodinný dom s garážou a záhradou, Trstínska – Záhorská Bystrica

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Rodinný dom | Trstínska | 178 m²

Publikované: 22.04.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na prenájom Bratislava-Záhorská Bystrica

1,200 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

HERRYS - Na prenájom nadštandardný 6 izbový byt s krbom v blízkosti centra

Reality Bratislava-Staré Mesto

5 a viac izbový byt | Námestie Martina Benku | 240 m²

HERRYS - Na prenájom nadštandardný 6 izbový byt s krbom v blízkosti centra Realitná kancelária

Publikované: 14.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

3,200 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

HERRYS – Na prenájom elegantný 3-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii v historickom dome na ulici Fraňa Kráľa

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Fraňa Kráľa | 120 m²

HERRYS – Na prenájom elegantný 3-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii v historickom dome na u

Publikované: 04.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,750 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

HERRYS - Na prenájom jedinečný 4-izbový byt s terasou v RD na Kolibe

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Hlavná | 170 m²

HERRYS - Na prenájom jedinečný 4-izbový byt s terasou v RD na Kolibe Realitná kancelária HERRY

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

Cena dohodou

HERRYS - na prenájom garáž na Černyševského ulici v Petržalke

Reality Bratislava-Petržalka

Garáž | Černyševského | 17 m²

HERRYS - na prenájom garáž na Černyševského ulici v Petržalke Realitná kancelária HERRYS ponúk

Publikované: 22.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Petržalka

130 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

HERRYS - Na prenájom obchodné priestory vo frekventovanej lokalite

Reality Bratislava-Petržalka

Obchodné priestory | Blagoevova | 262 m²

HERRYS - Na prenájom obchodné priestory vo frekventovanej lokalite HERRYS - Na prenájom obchod

Publikované: 12.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Petržalka

3,222 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

HERRYS - Na predaj stavebný pozemok pre rodinný dom v Lamači

Reality Bratislava-Lamač

Pozemok pre rodinné domy | Cesta na Klanec | 545 m²

HERRYS - Na predaj stavebný pozemok pre rodinný dom v Lamači Realitná kancelária HERRYS ponúka

Publikované: 27.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Lamač

240,000 € 440 €/m²

HERRYS - Na prenájom útulný 3 izbový byt v Starom meste

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Sokolská | 72 m²

HERRYS - Na prenájom útulný 3 izbový byt v Starom meste Realitná kancelária HERRYS ponúka na p

Publikované: 05.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

850 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

HERRYS - Na prenájom 1 parkovacie miesto v podzemnej garáži, RETRO

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Nevädzová | 14 m²

HERRYS - Na prenájom 1 parkovacie miesto v podzemnej garáži, RETRO Realitná kancelária HERRYS

Publikované: 03.09.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Ružinov

100 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

HERRYS - Na prenájom očarujúci 3-izbový byt s vysokými stropmi v srdci Starého Mesta

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Panská | 98 m²

HERRYS - Na prenájom očarujúci 3-izbový byt s vysokými stropmi v srdci Starého Mesta Realitná

Publikované: 06.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,200 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

HERRYS - Na predaj priemyselná hala s kanceláriami a skladovými priestormi pri obchvate - Svätý Jur

Reality Svätý Jur

Administratívny objekt | Na Pažiti | 2,400 m²

HERRYS - Na predaj priemyselná hala s kanceláriami a skladovými priestormi pri obchvate - Svätý

Publikované: 24.02.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Svätý Jur

Cena dohodou

HERRYS - Na prenájom priestranný 2 izbový byt v novostavbe Slovenský Grob

Reality Slovenský Grob