DreamReality s.r.o.

DreamReality s.r.o.

Republiky 4 01001 Žilina Slovensko
Komletné realitné služby
Prečítať viac

124 inzerátov v ponuke

PRENÁJOM 4-IZBOVÉHO BYTU V CENTRE

Reality Žilina

4 izbový byt | 101 m²

Dream Reality Vám exkluzívne ponúka na prenájom 4-izbový byt v novostavbe v Žiline - centrum.

Publikované: 03.04.2025 Aktualizované: 03.02.2026
Byty na prenájom Žilina

1,200 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

člen NARKS

Na predaj podkrovné priestory - centrum Žiliny

Reality Žilina

Iný priestor | 475 m²

Ponúkame na predaj dva priestranné podkrovné priestory s výmerou 230 m² a 240 m², situované

Publikované: 08.07.2025 Aktualizované: 08.07.2025
Priestory na predaj Žilina

Cena dohodou

člen NARKS

Atraktívny pozemok na záhradnú chatku v blízkosti vlakovej zastávky - Rudina

Reality Rudina

Orná pôda | Nezadaná | 0 m²

Dream Reality Vám exkluzívne ponúka na predaj pozemok registra E o výmere 1260 m2 s využitím

Publikované: 04.02.2025 Aktualizované: 04.02.2025
Pozemky na predaj Rudina

Cena dohodou

člen NARKS

Na predaj 2 izbový byt

Reality Žilina

2 izbový byt | Bajzova | 65 m²

Dream Reality Vám exkluzívne ponúka na predaj priestranný 2‑izbový byt v obľúbenej lokalite Hli

Publikované: 09.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Žilina

195,000 € 3000 €/m²

člen NARKS