15 inzerátov v ponuke
4 izbový byt | Bajkalská | 81.51 m²
Predstavujeme novú kapitolu obľúbenej mestskej štvrte Nový Ružinov. Rozširujeme ponuku bývania
446,736 € 5481 €/m²
Obchodné priestory | Bajkalská | 150 m²
Ponúkame na predaj priestranný obchodný priestor s výbornou polohou na adrese Bajkalská 53A, bu
375,000 € 2500 €/m²
3 izbový byt | Bajkalská | 98 m²
Developer CZ Slovakia, a.s. ponúka na predaj priestranný 3+kk s veľkým balkónom v Novom Ružino
321,891 € 3043 €/m²
2 izbový byt | Pribinova | 51 m²
Ponúkame na prenájom úplne nový, ešte neobývaný 2-izbový byt, situovaný na 28. podlaží najvyšše
1,700 €/mesiac 33 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Bajkalská | 58.79 m²
245,385 € 4174 €/m²
2 izbový byt | Bajkalská | 55.43 m²
258,792 € 4669 €/m²
2 izbový byt | Bajkalská | 51.58 m²
250,182 € 4850 €/m²
Obchodné priestory | Dunajská | 325 m²
Ponúkame na prenájom obchodný/administratívny priestor o rozlohe 325 m², situovaný v historicko
17 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
Kancelárie, administratívne priestory | Dunajská | 325 m²
17 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
2 izbový byt | Bajkalská | 70.31 m²
246,984 € 3513 €/m²
2 izbový byt | Pribinova | 60 m²
ÚPLNE NOVÝ 2-IZBOVÝ BYT S VÝHĽADOM NA DUNAJ V EUROVEA RIVERSIDE – NA PRENÁJOM Ponúkame na pren
1,900 €/mesiac 32 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Bajkalská | 77.53 m²
350,058 € 4515 €/m²
3 izbový byt | Bajkalská | 83 m²
319,923 € 3854 €/m²
2 izbový byt | Bajkalská | 48.82 m²
227,550 € 4661 €/m²
3 izbový byt | Bajkalská | 92.22 m²
322,998 € 3502 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.