35 inzerátov v ponuke
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 872 m²
Center Reality . sk ponúka v predaji na žiadosť majiteľa POZEMOK v obci Horná Ves - okres Priev
46,000 € 53 €/m²
2 izbový byt | P.O. Hviezdoslava | 64 m²
Center Reality. sk - Ponúka na predaj v EXKLUZÍVNOM zastúpení majiteľa 2 izbový byt v Topoľčan
128,900 € 2014 €/m²
2 izbový byt | Terézie Vansovej | 47 m²
Center Reality. sk Vám so súhlasom majiteľa ponúka v exkluzívnom zastúpení na predaj elegantný
109,900 € 2338 €/m²
2 izbový byt | Malinovského | 62 m²
Center Reality. sk - ponúka so súhlasom majiteľa na prenájom 2 izbový byt v Partizánskom, sídli
490 €/mesiac 8 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Horská | 77 m²
Center Reality. sk - ponúka so súhlasom majiteľa na predaj 3 izbový byt, ktorý bol rekonštrukci
Cena dohodou
Rodinný dom | Nezadaná | 150 m²
!!! EXTRÉMNE ZNÍŽENÁ CENA !!! ( pôvodná cena 186 000 eur )- ( CENA TERAZ 169 990 EUR ) !!!
169,990 € 1133 €/m²
Rodinný dom | 178 m²
Center Reality. sk - ponúka so súhlasom majiteľa na predaj RODINNÝ DOM v obci OSLANY. Rodinný d
Cena dohodou
Rodinný dom | Nezadaná | 154 m²
!! NOVINKA !! Center Reality. sk - ponúka na predaj Rodinný dom v meste Nováky - okres Pr
164,990 € 1071 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 16 m²
Center Reality. sk - ponúka na predaj Záhradnú chatku v Partizánskom - časť Brodzany. Chatka s
Cena dohodou
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 786 m²
CenterReality.sk Vám, so súhlasom majiteľa ponúka na predaj slnečný stavebný pozemok na okraji
Cena dohodou
Rodinný dom | Dvorníky nad Nitricou | 130 m²
Dobrý deň, Realitná kancelária Center Reality. sk Vám ponúka na predaj pôvodný rodinný dom v m
Cena dohodou
Rodinný dom | 120 m²
Dobrý deň, S radosťou Vám predstavujem na predaj rodinný dom v malebnej obci Baďan v Štiavnick
Cena dohodou
Záhrada | Nezadaná | 385 m²
Center Reality. sk - Dáva EXKLUZÍVNE do predaja na žiadosť majiteľa Záhradnú chatku, ktorá je p
48,000 € 125 €/m²
3 izbový byt | 5 Apríla | 64 m²
Center Reality.sk - ponúka na predaj 3 izbový byt v Bánovciach nad Bebravou - sídlisko Sever. B
Cena dohodou
Rodinný dom | . | 110 m²
Center Reality.sk - ponúka na predaj Rodinný pol dom v centre mesta Partizánske. Dom je postave
134,990 € 1227 €/m²
Rodinný dom | . | 280 m²
Center Reality.sk Vám v exkluzívnom zastupeni so súhlasom majiteľa predstavuje jedinečnú nehnu
1 € 0 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 163 m²
! NOVO SKOLAUDOVANÝ V r. 2026 RODINNÝ DOM - NOVOSTAVBA ! Center Reality.sk - ponúka so súhlaso
Cena dohodou
Rodinný dom | Nezadaná | 180 m²
Center Reality. sk - v EXKLUZÍVNOM zastúpení majiteľa Vám ponúka na predaj rodinný dom v obci
Cena dohodou
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 988 m²
Center Reality. sk - ponúka v zastúpení majiteľa pozemok na predaj v obci Veľké Kršteňany okres
44,990 € 46 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,079 m²
48,990 € 45 €/m²
Záhrada | Nezadaná | 172 m²
Center Reality.sk Vám, so súhlasom majiteľa ponúka na predaj záhradku s chatkou v chatovej obla
1 €/m2 1 €/m2
Garáž | Nezadaná | 17 m²
Center Reality.sk Vám vo výhradnom zastúpení so súhlasom majiteľa ponúka na predaj murovanú gar
12,500 € 735 €/m²
3 izbový byt | Makarenkova | 63 m²
Center Reality. sk - IBA U NÁS V PONUKE je na žiadosť majiteľov v predaji 3 izbový byt v centre
95,000 € 1508 €/m²
Záhrada | Nezadaná | 132 m²
Center Reality. sk - ponúka v predaji na žiadosť majiteľa Záhradku v záhradnej osade Partizáns
13,000 € 98 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.