CANADY s. r. o.

CANADY s. r. o.

Budatínska 16/3230 85106 Bratislava-Petržalka Slovensko

CANADY s. r. o.

Kristína Čanády

Fedinova 85101 Bratislava-Petržalka Slovensko

26 inzerátov v ponuke

Moderný 3-izbový rodinný dom s krytým parkovacím státím a terasou v obci Dunakiliti

Reality Maďarsko

Rodinný dom | Maďarsko

Popis nehnuteľnosti: Ponúkame Vám na predaj moderný 3-izbový rodinný dom v obci Dunakiliti s úž

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj

229,000 € 2544 €/m²

Príjemný 2-izbový byt s predzáhradkou a klimatizáciou neďaleko centra Mosonmagyaróváru

Reality Maďarsko

2 izbový byt | Maďarsko

Popis nehnuteľnosti: Ponúkame na predaj útulný 2-izbový byt s rozlohou 36 m2, nachádzajúci sa v

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj

90,000 € 2500 €/m²

Nadštandardný 3-izbový rodinný s príjemnou atmosférou v starej časti obce Rajka

Reality Maďarsko

Rodinný dom | Maďarsko

Ponúkame Vám na predaj samostatne stojaci 3-izbový montovaný rodinný dom 100 m2 na pozemku o ro

Publikované: 06.10.2025 Aktualizované: 09.02.2026
Domy na predaj

298,000 € 2980 €/m²

Nadštandardný 3-izbový byt s garážovým státím v obci Rajka

Reality Maďarsko

3 izbový byt | Maďarsko

Ponúkame Vám na predaj nadštandardný 3-izbový byt 79 m2 v tehlovom bytovom dome s garážovým stá

Publikované: 25.10.2025 Aktualizované: 09.02.2026
Byty na predaj

176,000 € 2228 €/m²

Posledný Pozemok na rodinné domy v Trenčianskom Jastrabí, Trenčín

Reality Trenčianske Jastrabie

Pozemok pre rodinné domy | 635 m²

AKTUALIZÁCIA: začína výstavba prístupovej komunikácie a elektrickej prípojky a prvých rodinných

Publikované: 19.12.2024 Aktualizované: 08.04.2026
Pozemky na predaj Trenčianske Jastrabie

58,400 € 92 €/m²

Priestranná a slnečná novostavba 4-izbového rodinného domu v obľúbenej časti obce Rajka

Reality Maďarsko

Rodinný dom | Maďarsko

Ponúkame Vám na predaj priestrannú a slnečnú novostavbu 4-izbového rodinného domu 120 m2 na poz

Publikované: 24.04.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj

259,000 € 2158 €/m²

Ihneď voľná 4-izbová novostavba rodinného domu na lukratívnom mieste v Rajke

Reality Maďarsko

Rodinný dom | Maďarsko

Ponúkame Vám na predaj novostavbu 4-izbového tehlového rodinného domu (časť dvojdomu) na pozemk

Publikované: 08.04.2025 Aktualizované: 09.02.2026
Domy na predaj

227,000 € 2495 €/m²

Unikátny 4-izbový rodinný dom na samote v obci Stará Turá stavaný z prírodných materiálov s panoramatickým výhľadom na hory

Reality Stará Turá

Rodinný dom | Nezadaná | 140 m²

Popis nehnuteľnosti Predstavujeme Vám jedinečný ekologický dom na samote, zasadený do krásnej p

Publikované: 12.04.2026 Aktualizované: 13.04.2026
Domy na predaj Stará Turá

349,000 € 2493 €/m²

6-izbový rodinný dom vhodný ako dvojgeneračné bývanie v centre obce Rajka

Reality Maďarsko

Rodinný dom | Maďarsko

Ponúkame Vám na predaj 6-izbový rodinný dom 150 m2, ktorý je vhodný aj ako dvojgeneračné bývani

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Domy na predaj

215,000 € 1433 €/m²

3-izbový rodinný dom neďaleko jazera v obľúbenej časti obce Rajka

Reality Maďarsko

Rodinný dom | Maďarsko

Popis nehnuteľnosti: Predstavujeme vám na predaj jedinečný, priestranný 3-izbový rodinný dom (

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 10.02.2026
Domy na predaj

195,000 € 2500 €/m²

Kompletne zrekonštruovaný 5-izbový rodinný dom V obci Bezenye-Paprét

Reality Maďarsko

Rodinný dom | Maďarsko

Ponúkame Vám na predaj kompletne zrekonštruovaný 5-izbový tehlový rodinný dom 139 m2 na pozemku

Publikované: 25.10.2025 Aktualizované: 09.02.2026
Domy na predaj

175,000 € 1259 €/m²

Vytvorte si svoj vlastný ranč na pozemku so stajňami a kruhovkou, vlastným prírodným jazierkom a 3-izbovým rodinným domom

Reality Bezenye

Rodinný dom | Maďarsko | Bezenye |

Ponúkame Vám na predaj 3-izbový montovaný rodinný dom 70 m2 + garáž na rozľahlom pozemku o rozl

Publikované: 16.12.2024 Aktualizované: 09.02.2026
Domy na predaj Bezenye

329,000 € 5171 €/m²

Kompletne zrekonštruovaný veľkorysý 3-izbový byt s garážou, pivnicou a záhradou v obci Bezenye

Reality Maďarsko

3 izbový byt | Maďarsko

Ponúkame Vám na predaj kompletne zrekonštruovaný veľkorysý 3-izbový byt s garážou, pivnicou a v

Publikované: 11.05.2025 Aktualizované: 09.02.2026
Byty na predaj

159,000 € 1656 €/m²

Stavebný pozemok vhodný na výstavbu dvoch domov v obci Levél

Reality Levél

Pozemok pre rodinné domy | Maďarsko | Levél |

Ponúkame Vám na predaj pozemok o rozlohe 1124 m2 v centre obce Levél. Pozemok je rovinatý s pr

Publikované: 05.11.2024 Aktualizované: 09.02.2026
Pozemky na predaj Levél

56,250 € 50 €/m²

Priestranný 3-izbový byt s peknými výhľadmi v obľúbených VILA domoch v obci Rajka

Reality Maďarsko

3 izbový byt | Maďarsko

Na predaj ponúkame priestranný 3-izbový byt s rozlohou 69 m2, nachádzajúci sa na 1. poschodí te

Publikované: 04.12.2025 Aktualizované: 09.02.2026
Byty na predaj

159,000 € 2304 €/m²

Moderný 3-izbový byt s dvoma parkovacími miestami v obci Rajka

Reality Maďarsko

3 izbový byt | Maďarsko

Popis nehnuteľnosti: Ponúkame na predaj moderný 3-izbový byt s rozlohou 60 m2, nachádzajúci sa

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 25.03.2026
Byty na predaj

154,900 € 2582 €/m²

2-izbový byt s nadštandardnou rozlohou v centre obce Rajka

Reality Maďarsko

2 izbový byt | Maďarsko

Na predaj ponúkame priestranný 2-izbový byt s rozlohou 70 m2, nachádzajúci sa na 1. poschodí te

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 09.02.2026
Byty na predaj

143,000 € 2043 €/m²

Veľký 3-izbový byt v radovej zástavbe v obci Levél

Reality Levél

Rodinný dom | Maďarsko | Levél |

Ponúkame Vám na predaj domy a vily Levél. Ponúkame Vám na predaj veľký 3-izbový byt v radovej

Publikované: 05.11.2024 Aktualizované: 09.02.2026
Domy na predaj Levél

137,500 € 1375 €/m²

*UPDATE : zasieťovaný Stavebný pozemok 674 m2, Ovčiarsko, Žilina

Reality Ovčiarsko

Pozemok pre rodinné domy | Hričovská cesta | 674 m²

Znížená cena ! Výstavba sietí a cesty začala. Ponúkame na predaj pozemok so stavebnými povolen

Publikované: 03.10.2025 Aktualizované: 25.03.2026
Pozemky na predaj Ovčiarsko

79,900 € 119 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Útulný 4-izbový vidiecky dom v slepej ulici v obci Rajka

Reality Maďarsko

Rodinný dom | Maďarsko

Ponúkame Vám na predaj útulný 4-izbový vidiecky dom 105 m2 na pozemku o rozlohe 471 m2 s výborn

Publikované: 14.08.2025 Aktualizované: 09.02.2026
Domy na predaj

266,000 € 2533 €/m²

Novostavba modernej chaty na lyžiarskom svahu, MAKOV

Reality Makov

Chata, drevenica, zrub | Nezadaná | 45 m²

STAVAJTE, ODOVZDÁVAME PRVÉ CHATY v Roku 2024 začala výstavba prvých chát pre našich zákazníkov

Publikované: 19.09.2025 Aktualizované: 09.02.2026
Chaty a chalupy na predaj Makov

187,495 € 4167 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Priestranný 2-izbový byt v tehlovej novostavbe v Rajke

Reality Maďarsko

2 izbový byt | Maďarsko

Ponúkame Vám na predaj 2-izbyvý byt 48 m2 v tehlovej novostavbe bytového domu s vlastným parkov

Publikované: 13.02.2025 Aktualizované: 05.03.2026
Byty na predaj

139,000 € 2896 €/m²

Kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt s pivnicou a záhradou v obci Bezenye

Reality Maďarsko

3 izbový byt | Maďarsko

Publikované: 13.05.2025 Aktualizované: 09.02.2026
Byty na predaj

135,000 € 1800 €/m²

Nadštandardný 5-izbový rodinný dom s výbornou polohou v obci Levél

Reality Maďarsko

Rodinný dom | Maďarsko

Popis nehnuteľnosti: Ponúkame Vám na predaj moderný 5-izbový rodinný dom v obci Levél, Maďarsko

Publikované: 03.04.2026 Aktualizované: 03.04.2026
Domy na predaj

329,000 € 1778 €/m²