Bosen Group s.r.o.

MKRE

Trnavská cesta 110/B 821 01 Bratislava
„Veríme, že náš výnimočný prístup, vytrvalosť a zmysel pre dizajn sú základnými prvkami pri vytváraní špičkovej služby. Sme hrdí na prácu, ktorú robíme a na klientov, ktorých zastupujeme“.
Bosen Real Estate Group je renomovanou realitnou kanceláriou na slovenskom realitnom trhu od roku 2014 s počtom viac ako 140 realitných maklérov. Sme progresívnou firmou, ktorá prináša inovatívne riešenia v prípade, že sa jedná o kúpu, predaj alebo prenájom nehnuteľnosti. Naša realitná kancelária pôsobí na celom území Slovenskej republiky.
Prečítať viac

26 inzerátov v ponuke

BOSEN | 4 izbový výnimočný mezonet s dvoma terasami, 3 veže

Reality Bratislava-Ružinov

Mezonet | Bajkalská | 225 m²

Bosen Group Vám ponúka na prenájom novozariadený výnimočný 4-izbový mezonetový byt s dvoma tera

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

5,000 €/mesiac 22 €/mesiac/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

BOSEN | 2-izbový vkusný byt s možnosťou parkovania - Slnečnice UNIQ

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Fialová | 62.01 m²

Bosen Group Vám ponúka na prenájom úplne nový a krásne moderne zariadený 2-izbový byt v lokalit

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

670 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

BOSEN | 2 izbový kompletne zariadený byt v Starom meste, Kyčerského

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Kýčerského | 72 m²

Bosen Group Vám ponúka na prenájom štýlový, kompletne zrekonštruovaný a ešte neobývaný 2-izbový

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

990 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

člen NARKS

BOSEN | 2 izbový priestranný zariadený byt, Ovocné sady

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Ivanská cesta | 44.9 m²

Bosen Group Vám ponúka na prenájom štýlový a plne zariadený 2-izbový byt v žiadanej lokalite Ov

Publikované: 13.08.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

650 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

BOSEN | STAVEBNÝ POZEMOK S PROJEKTOM CHALETU – MÝTO POD ĎUMBIEROM, LOKALITA FONGRUB

Reality Mýto pod Ďumbierom

Pozemok pre bytovú výstavbu | 445 m²

Bosen group Vám ponúka na predaj atraktívny stavebný pozemok s ideálnou výmerou 445 m² situovan

Publikované: 28.04.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Mýto pod Ďumbierom

144,800 € 325 €/m²

člen NARKS

BOSEN | 2 izbový byt v projekte Eurovea Tower, 35. LUX poschodie

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Pribinova | 66.84 m²

Bosen Group Vám ponúka na predaj priestranný a nadštandardný 2-izbový byt v ikonickom projekte

Publikované: 06.10.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

člen NARKS

BOSEN | Zrekonštruovaný, ešte neobývaný, 3izbový byt, Koliba

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Na Varte 4B | 74 m²

Bosen Group Vám ponúka na predaj ešte neobývaný 3-izbový byt s terasou a súkromnou predzáhradko

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

429,000 € 5797 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

BOSEN | 3 izbový zariadený byt v projekte Dúbravy, Bratislava

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | 67.03 m²

Bosen Group Vám ponúka na predaj moderne zariadený a klimatizovaný 3-izbový byt na 5. poschodí

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

320,000 € 4774 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

BOSEN | 2- izbový byt v prémiovom projekte DownTown Yards, Bratislava

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | 58.41 m²

Bosen Group vám ponúka na predaj moderný 2-izbový byt v prémiovom projekte DownTown Yards, ktor

Publikované: 02.09.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

328,000 € 5615 €/m²

člen NARKS

BOSEN | parkovacie státie Bratislava - Dúbravka - Dúbravy

Reality Bratislava-Dúbravka

Garáž | Pri Hrubej lúke | 12 m²

Bosen Group Vám ponúka na predaj vonkajšie parkovacie miesto - Bratislava - Dúbravka, projekt D

Publikované: 05.03.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Dúbravka

Cena dohodou

člen NARKS

BOSEN | Exkluzívny 5-izbový byt s wellness zázemím, Bratislava – Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

5 a viac izbový byt | Drotárska cesta | 165 m²

Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj luxusný 5-izbový byt s rozlohou 165m², situovaný v

Publikované: 07.05.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena na vyžiadanie

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

BOSEN | Exkluzívny drevodom za cenu bytu s modernou architektúrou v Bratislava - Rusovce

Reality Bratislava-Rusovce

Rodinný dom | Kovácsova | 61 m²

Realitná kancelária BOSEN GROUP Vám ponúka na predaj krásny 4 izbový rodinný dom ktorý sa nachá

Publikované: 31.10.2024 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Rusovce

275,000 € 4508 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

BOSEN | 5 izbový nadštandarný byt, Moyzesova - Staré mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

5 a viac izbový byt | Moyzesova | 155 m²

Bosen Group vám ponúka na predaj nadštandardný 5-izbový byt v secesnom dome na Moyzesovej ulici

Publikované: 15.10.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

990,000 € 6387 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

BOSEN | 4 izbový byt s predzáhradkou, Koliba - Bratislava

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Pod Vachmajstrom | 99.21 m²

Bosen Group Vám ponúka na predaj priestranný 4-izbový byt v tichej lokalite s predzáhradkou a t

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

540,000 € 5443 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

BOSEN | 2-izbový byt s možnosťou parkovania - Slnečnice Uniq

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Fialová | 60 m²

Bosen Group Vám ponúka na prenájom úplne nový a vkusne zariadený 2-izbový byt v lokalite Slnečn

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

670 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

BOSEN | Krásne moderne zariadený 2-izbový byt - Palác Motešických

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Gorkého | 77.04 m²

Bosen Group Vám ponúka na prenájom krásny 2-izbový byt na najlepšej adrese v centre mesta v kom

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,300 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

BOSEN | Nadštandardný 5-izbový byt, Gorkého - Palác Motešických

Reality Bratislava-Staré Mesto

5 a viac izbový byt | Gorkého | 299.61 m²

Bosen Group Vám ponúka na prenájom 5-izbový veľkometrážny byt na najlepšej adrese v centre mest

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

4,800 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

REZERVOVANÉ | BOSEN | Svetlý 1 izbový byt s balkónom - zariadený, 36,38 m2

Reality Bratislava-Karlova Ves

1 izbový byt | Jána Stanislava | 32.91 m²

Bosen Group Vám ponúka na predaj sympatický presvetlený 1 izbový byt v mestskej časti Karlova V

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

180,000 € 5469 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

BOSEN | 3 izbový rodinný dom so záhradou, Horné Mýto

Reality Dunajská Streda

Rodinný dom | 70 m²

Bosen Group Vám ponúka na predaj novostavbu moderného 3-izbového rodinného domu v dvojdome so z

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Dunajská Streda

189,000 € 2700 €/m²

člen NARKS

BOSEN | 6 izbový rodinný dom s vinohradom, 889 m2, Líščie údolie

Reality Bratislava-Karlova Ves

Rodinný dom | Líščie údolie | 889 m²

Bosen Group Vám ponúka na predaj priestranný, technicky výborne riešený rodinný dom s vínnou pi

Publikované: 25.07.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Karlova Ves

Cena dohodou

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

BOSEN | 4 izbový rodinný dom so záhradou, Horné Mýto

Reality Dunajská Streda

Rodinný dom | 105 m²

Bosen Group Vám ponúka na predaj novostavbu moderného 4-izbového rodinného domu v dvojdome so z

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Dunajská Streda

239,000 € 2276 €/m²

člen NARKS

BOSEN | 4 izbový rodinný dom, Záhorská Bystrica

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Rodinný dom | Záhumenská | 140 m²

Bosen Group Vám ponúka na predaj 4 izbový rodinný dom nachádzajúci sa v dvojdome v Záhorskej By

Publikované: 18.06.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

434,900 € 3139 €/m²

člen NARKS

BOSEN | 4 izbový priestranný byt, Bratislava - Vinohrady

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Višňová | 133 m²

Bosen Group Vám ponúka na prenájom priestranný a elegantný 4-izbový byt na ulici Višňová v Brat

Publikované: 04.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

1,300 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

BOSEN | Štýlový 1,5 izbový byt, Ľadová ulica - Staré mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Ľadová | 41.21 m²

Bosen Group Vám ponúka na prenájom moderný a klimatizovaný 1,5 izbový byt v srdci Bratislavy, s

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

610 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka