24 inzerátov v ponuke
Rodinný dom | Andreja Hlinku | 107 m²
BOSEN NITRA Vám exkluzívne ponúka na predaj rodinný dom s rozprávkovým altánkom a vínnou pivnič
Cena na vyžiadanie
Objekt pre obchod | Štúrova | 160 m²
BOSEN NITRA Vám ponúka na prenájom obchodný priestor v srdci Nitry – TABÁŇ Hľadáte miesto, kde
Cena na vyžiadanie
Rodinný dom | Turistická | 350 m²
BOSEN NITRA Vám v exkluzívnom zastúpení ponúka na predaj nadštandardný 5 izbový rodinný dom, po
569,000 € 1626 €/m²
Rodinný dom | Liesková | 90.27 m²
Bosen Nitra ponúka exkluzívne na predaj 4-izb montovaný rodinný dom, ktorý sa nachádza priamo n
260,000 € 2880 €/m²
Hotel, penzión, ubytovňa | R1 | 503 m²
Bosen Group Vám ponúka na predaj objekt novostavby penziónu pri známom kúpalisku Vodný raj v ok
Cena dohodou
Pozemok pre rodinné domy | 1,449 m²
BOSEN NITRA Vám exkluzívne ponúka na predaj veľkorysý pozemok so starším domom v tichej lokalit
119,600 € 83 €/m²
4 izbový byt | Botanická | 93 m²
Bosen Group Nitra ponúka exkluzívne na predaj priestranný 4-izbový byt s 90 m² úžitkovej plochy
279,000 € 3000 €/m²
Priestor pre výrobu | Továrenská | 300 m²
Ponúkame na predaj výrobný objekt v priemyselnom parku v Zlatých Moravciach. Objekt so železob
Cena dohodou
Rodinný dom | 70 m²
BOSEN | Moderný rodinný dom Veľký Lapáš BOSEN NITRA Ponúkame na predaj zariadený rodinný dom v
239,000 € 3414 €/m²
Rodinný dom | Pri Studničke | 131.1 m²
BOSEN NITRA Vám ponúka exkluzívne na predaj novostavbu rodinného domu v Nitre – mestská časť Ja
288,400 € 2200 €/m²
Rodinný dom | Veľké Chyndice 36 | 135 m²
BOSEN NITRA Vám v exkluzívnom zastúpení ponúka na predaj útulný starší domček s dvoma izbami, j
80,000 € 593 €/m²
Obchodné priestory | Fraňa Mojtu | 1 m²
BOSEN NITRA Vám ponúka na prenájom rôzne komerčné priestory podľa aktuálnej dostupnosti, ktoré
Cena dohodou
Administratívny objekt | Štúrova | 449 m²
BOSEN NITRA Vám ponúka prestížne kancelárske priestory na prenájom | 449 m² | Tabáň, Nitra V e
Cena na vyžiadanie
Rodinný dom | 285 m²
Bosen Nitra ponúka 8-izb penzión s kapacitou 24 lôžok v blízkosti vyhľadávaného termálneho kúpa
249,900 € 877 €/m²
3 izbový byt | Petzwalova | 78 m²
Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj priestranný, presvetlený 3-izbový byt s loggiou, na
183,600 € 2354 €/m²
Rodinný dom | 208 m²
Bosen Nitra ponúka exkluzívne na predaj rodinný dom s hospodárskym zázemím v obci Unín. DOM: Z
Cena dohodou
Rodinný dom | 84 m²
Bosen Nitra ponúka exkluzívne na predaj rodinný dom v absolútnej oáze pokoja v dedinke Veľká Do
109,000 € 1298 €/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu | 3,114 m²
Bosen Group ponúka exkluzívne na predaj developerský pozemok s právoplatným stavebným povolením
Cena dohodou
Pozemok pre rodinné domy | Riegler | 1,432 m²
BOSEN NITRA Vám exkluzívne ponúka na predaj pozemok 14á s vidieckym domčekom, 15 km od Nitry R
95,000 € 66 €/m²
Garáž | Piaristická 16 | 1 m²
BOSEN NITRA, hľadá pre konkrétneho klienta garážové státie na kúpu v Rezidencii Tabáň. Máme kon
Cena dohodou
Administratívny objekt | Štúrova | 151.32 m²
BOSEN NITRA Vám ponúka prestížne kancelárske priestory na prenájom | 151,32 m² | Tabáň, Nitra
Cena na vyžiadanie
Administratívny objekt | Štúrova | 218 m²
BOSEN NITRA Vám ponúka prestížne kancelárske priestory na prenájom | 218 m² | Tabáň, Nitra V e
Cena na vyžiadanie
Rodinný dom | Na medzi | 133 m²
Bosen Group ponúka exkluzívne na predaj 4-izb bungalov, ktorý spája pokoj a komfort. Tento dom
579,000 € 4504 €/m²
Rodinný dom | 57 m²
Bosen Group Nitra Vám exkluzívne ponúka na predaj zariadený rodinný dom na tichom okraji obce Č
89,990 € 1579 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.