34 inzerátov v ponuke
2 izbový byt | Bartoškova | 48 m²
Tehlový bytový dom v tichej nenápadnej uličke v širšom centre Bratislavy, kde auto nie je potre
229,000 € 4771 €/m²
Rodinný dom | Pod Rovnicami | 480 m²
Priestor? Súkromie? Adresa, ktorá si drží svoju hodnotu! V jednej z najvyhľadávanejších rezid
999,500 € 2082 €/m²
3 izbový byt | Klenová | 110 m²
Nájom 3 izbový moderný byt s terasou s jedným parkovacím státím, lokalita Kramáre, ul. Klenová,
1,500 €/mesiac 14 €/mesiac/m²
5 a viac izbový byt | 340 m²
Bývanie, ktoré si nemôže dovoliť každý. Rodinný dom v bytovom dome. Unikátna kombinácia výhod r
Cena dohodou
Rodinný dom | Nezadaná | 1 m²
Hľadáme súrne pekný rodinný dom 3-4 izbový na prenájom v Malackách alebo blízkom okolí pre konk
2,000 € 2000 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 212 m²
Započatá rekonštrukcia rodinného domu vhodného na bývanie, rekreáciu alebo podnikanie. Pôvodná
135,000 € 637 €/m²
Apartmán | Poľsko
Projekt v poľskom Zakopanom predstavuje unikátnu investičnú príležitosť v srdci Vysokých Tatier
177,000 € 7080 €/m²
2 izbový byt | Panónska cesta | 44 m²
Zhodnoťte vašu investíciu do termínu kolaudácie. So svojími službami a polohou je projekt ideál
230,700 € 5243 €/m²
Reštauračné priestory | 160 m²
Postúpime nájom zabehnutej reštaurácie – pizzerie na Palisádach. Reštaurácia má svoju históriu
90,000 € 563 €/m²
3 izbový byt | Pajštúnska | 1,550 m²
Ponúkame na predaj jedinečný priestor s rozlohou 1 550 m² v modernom polyfunkčnom objekte Skybo
Cena dohodou
Garáž | Hanulova | 17 m²
Predám samostatne stojacu garáž v Dúbravke, 17m2, na Hanulovej ulici. V garáži je rozvod elktt
45,000 € 2647 €/m²
Rekreačný pozemok | 1,100 m²
Ponúkame na prenájom lukratívny pozemok s rozlohou 1 100 m² v obci Klasov (okres Nitra), ideáln
1,500 €/mesiac 1 €/mesiac/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Vajnorská | 1,000 m²
Dáme do prenájmu rekonštruované a svetlé kancelárske priestory od 15m2 do 800m2 na Vajnorskej u
8 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
5 a viac izbový byt | Na Štyridsiatku | 284 m²
Ponúkame na predaj exkluzívne bývanie v lukratívnej časti Bratislavy-hradný kopec - ul. Na Št
2,009,700 € 7076 €/m²
Orná pôda | Vápenka | 5,891 m²
Ponúkame na predaj ornú pôdu v Devínskej Novej Vsi v časti Vápenice neďaleko Hornbachu a Penzi
Cena dohodou
Kancelárie, administratívne priestory | Lichardova | 272 m²
REPREZENTATÍVNE SÍDLO (272 m²) NA HRADNOM VRCHU – FIXÁCIA CENY V ČASE NEISTOTY PRENAJÍMATEĽ: AL
12 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
4 izbový byt | Nezadaná | 272 m²
12 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
5 a viac izbový byt | Nezadaná | 90 m²
Objavte Nový Majer v Stupave: Kde sa kvalita života snúbi s investičnou istotou Predstavte si d
Cena dohodou
Rodinný dom | 300 m²
Elegancia v interiéri rodinného domu , na velikánskej záhrade, vo vonkajšej spoločenskej časti
569,900 € 1900 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Nezadaná | 65 m²
Ponúkame na prenájom moderné kancelárske priestory 64,51 m2- v polyfunkčnej novostavbe na Račia
968 € 15 €/m²
Rodinný dom | Lichardova | 272 m²
12 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
Rodinný dom | Nezadaná | 240 m²
Chcete mať pokojné a bezproblémové bývanie so všetkým , čo k nemu patrí? Ponúkame Vám 7-izbový
415,000 € 1729 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Suché mýto | 513 m²
Ponúkame na predaj komplex moderných nadštandardných administratívnych priestorov v novom kompl
1,690,000 € 3294 €/m²
Rodinný dom | 725 m²
RK ARTHUR uvádza na trh exkluzívny predaj modernej vily s prvkami histórie pri Slavíne. Priestr
Cena dohodou
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.