A-Byt Consult, s.r.o.

A-Byt Consult, s.r.o.

Podhora 48 03401 Ružomberok Slovensko

9 inzerátov v ponuke

NA PREDAJ VEĽKÝ RODINNÝ 4-IZBOVÝ BYT NA KĽAČNE * BALKÓN * ZARIADENIE * IHNEĎ VOĽNÝ

Reality Ružomberok

4 izbový byt | Klačno | 79 m²

Upozornenie: Snímky uverejnené v inzertáte NEBOLI UPRAVENÉ POMOCOU AI a zodpovedajú REÁLNEMU ST

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Ružomberok

160,000 € 2025 €/m²

OKAMŽITÉ BÝVANIE * 2- IZBOVÝ BYT PO KOMPLETNEJ REKONŠTRUKCII, LOKALITA PLAVISKO

Reality Ružomberok

2 izbový byt | Do Baničného | 46 m²

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Ružomberok

88,000 € 1913 €/m²

PREDANÉ * OKAMŽITÉ BÝVANIE * 1- IZBOVÝ BYT PO REKONŠTRUKCII 2025, LOKALITA PLAVISKO

Reality Ružomberok

1 izbový byt | Plavisko | 38 m²

BYT JE PREDANÝ! Napíšte nám aký byt hľadáte a my Vám zašleme nové ponuky ešte pred ich zverejne

Publikované: 25.09.2025 Aktualizované: 03.05.2026
Byty na predaj Ružomberok

73,000 € 1921 €/m²

Rezervované: VEĽKÝ 2-IZBOVÝ BYT PRIAMO V CENTRE, BALKÓN, ŠPAJZA

Reality Ružomberok

2 izbový byt | 61 m²

Rezervované! **********************************************************************************

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 01.05.2026
Byty na predaj Ružomberok

133,000 € 2180 €/m²

REZERVOVANÉ: 1-IZBOVÝ BYT S 2 LOGGIAMI PRI ÚVN

Reality Ružomberok

1 izbový byt | Poľná | 37 m²

A-Byt COnsult má super ponuku 1-izbového investičného bytu v zateplenom, renovovanom dome blízk

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Ružomberok

Info v RK

ZNÍŽENÁ CENA! 5-IZBOVÝ RODINNÝ DOM V REKONŠTRUKCII, PRI ZIMNOM ŠTADIÓNE

Reality Ružomberok

Rodinný dom | K. Sidora | 170 m²

Ak Vás ponuka zaujme, neváhajte a kontaktujte 0905/115500 alebo henoch@nehnuteľnosti-predaj.sk

Publikované: 03.06.2025 Aktualizované: 06.02.2026
Domy na predaj Ružomberok

205,000 € 1206 €/m²

REKREAČNÝ POZEMOK S DOMČEKOM NA PODSUCHEJ POD LESOM, 1570m²

Reality Ružomberok

Rekreačný pozemok | Vyšné Matejkovo | 1,570 m²

Publikované: 03.06.2025 Aktualizované: 16.09.2025
Pozemky na predaj Ružomberok

123,000 € 78 €/m²

PREDANÉ ! VEĽKÝ 3- IZBOVÝ BYT SO SLNEČNOU LOGGIOU A ZA DOBRÚ CENU

Reality Ružomberok

3 izbový byt | Žilinská cesta | 78 m²

Napíšte nám aký byt hľadáte a my Vám zašleme nové ponuky ešte pred ich zverejnením. ***********

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 10.04.2026
Byty na predaj Ružomberok

125,000 € 1603 €/m²

PREDANÉ: VEĽKÝ RODINNÝ 3-IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM, PRI NEMOCNICI

Reality Ružomberok

3 izbový byt | Roveň | 75 m²

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Ružomberok

135,000 € 1800 €/m²