16 inzerátov v ponuke
Objekt pre obchod | 483 m²
Realitná kancelária 33Reality Vám ponúka na predaj atraktívnu investičnú nehnuteľnosť v meste G
350,000 € 725 €/m²
Rodinný dom | 102 m²
Moderný 4-izbový dvojdom - novostavba s priamym vstupom k vodnému kanálu v pokojnej lokalite ob
219,000 € 2147 €/m²
3 izbový byt | 81.67 m²
Realitná kancelária 33Reality Vám exkluzívne ponúka na predaj veľký, zrekonštruovaný 3- izbový
149,000 € 1824 €/m²
Rodinný dom | Agátová | 120 m²
Realitná kancelária 33 REALITY Vám ponúka na predaj moderný 3-izbový rodinný dom – novostavbu v
390,000 € 3250 €/m²
Rodinný dom | Varjašská | 77 m²
33 REALITY Vám ponúka na predaj moderný 3-izbový rodinný dvojdom v pokojnej lokalite mesta Gabč
155,000 € 2013 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Prístav | 84 m²
33 Reality ponúka na predaj obývateľnú chatu v Gabčíkove – prístav, priamo v chatovej oblasti p
135,000 € 1607 €/m²
Obchodné priestory | 10 m²
Ponúkame Vám na prenájom lukratívny prevádzkový priestor v modernej, novopostavenej polyfunkčne
Cena dohodou
Rodinný dom | 140 m²
Realitná kancelária 33 Reality Vám predstavuje na predaj moderný 4-izbový rodinný dom, situovan
290,000 € 2071 €/m²
3 izbový byt | 83.8 m²
Realitná kancelária 33 Vám ponúka na predaj 3-izbové byty v novostavbe na kľúč na sídlisku Nová
187,600 € 2239 €/m²
4 izbový byt | 102 m²
Realitná kancelária 33Reality Vám ponúka na predaj výborne dispozične riešené 4.izbové dvojpodl
157,650 € 1392 €/m²
Rodinný dom | 180 m²
Realitná kancelária 33Reality Vám ponúka na predaj nadštandardný 5-izbový poschodový rodinný ra
228,000 € 1267 €/m²
Rodinný dom | 150 m²
Realitná kancelária 33Reality Vám ponúka na predaj nadštandardný 4-izbový rodinný dom s parkova
354,000 € 2300 €/m²
Rodinný dom | 181.29 m²
Realitná kancelária 33Reality Vám ponúka na predaj nadštandardný 4-izbový r
299,000 € 1649 €/m²
Rodinný dom | 0 m²
Realitná kancelária 33Reality Vám ponúka na predaj apartmánový trojpodlažný dom s 3
450,000 €
Garáž | Nevädzova | 18 m²
Ponúkame Vám na prenájom novú garáž, ktorá sa nachádza v pokojnej a bezpečnej časti mesta Dunaj
100 €/mesiac 6 €/mesiac/m²
Garáž | Nezadaná | 19.8 m²
Ponúkame Vám na predaj nové garáže situované v novovybudovanej a pokojnej súkromnej štvrti obce
21,000 € 1061 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.