1percent Real Estate s. r. o.

1percent Real Estate s. r. o.

Blažov 111 92901 Kútniky Slovensko

1percent Real Estate s. r. o.

1percent Real Estate s. r. o.

Blažov 92901 Kútniky Slovensko

26 inzerátov v ponuke

Samostatne stojací rodinný dom v novej časti Povoda

Reality Povoda

Rodinný dom | Nezadaná | 116 m²

K rodinnému domu prislúcha 640 m2 pozemok a nachádza sa v obci Povoda. Z obce sa dostaneme na d

Publikované: 11.05.2023 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Povoda

224,900 € 1939 €/m²

STANDARD | Pri kanáli | Exkluzívny veľkometrážny 4-izbový dvojdom

Reality Povoda

Rodinný dom | Nezadaná | 101.68 m²

V obci Povoda pri kanáli sa nachádza stavba rodinného dvojdomu. Dom nám ponúka skvelú lokalitu,

Publikované: 14.03.2025 Aktualizované: 24.03.2026
Domy na predaj Povoda

229,000 € 2252 €/m²

Priestranný 4-izbový rodinný dom | STANDARD

Reality Vydrany

Rodinný dom | Námestie Svätého Štefana | 136.5 m²

Luxusný veľkometrážny rodinný dom s altánkom na autá v novovybudovanej časti obce Vydrany blízk

Publikované: 06.08.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Vydrany

269,900 € 1977 €/m²

Luxusný 4-izbový rodinný dom s garážou blízko Bratislavy | ŠTANDARD

Reality Vydrany

Rodinný dom | Námestie Svätého Štefana | 148.83 m²

Exkluzívne riešenie fúzií moderného rodinného domu s prírodou vo veľmi pokojnej a tichej novej

Publikované: 23.02.2024 Aktualizované: 22.04.2026
Domy na predaj Vydrany

269,900 € 1813 €/m²

Krásne 4-izbové domy v trojdome v štandarde

Reality Dunajská Streda

Rodinný dom | Dunajská | 124 m²

Veľkometrážne domy v radovej výstavbe (trojdom) na predaj v srdci obce Vrakúň. V cene je aj tep

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Domy na predaj Dunajská Streda

182,000 € 1468 €/m²

Krásne 4-izbové domy v trojdome v štandarde

Reality Vrakúň

Rodinný dom | Pod záhradami | 124 m²

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Domy na predaj Vrakúň

182,000 € 1468 €/m²

Veľkometrážny luxusný rodinný dom s garážou | ŠTANDARD

Reality Vydrany

Rodinný dom | 137.31 m²

Exkluzívna ponuka moderného rodinného domu v tvare L, ktorý harmonicky prepája komfort bývania

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Vydrany

289,000 € 2105 €/m²

NA PREDAJ EXKLUZÍVNE | Luxusný 4 izbový - Rodinný dom | 185 m² | Garážou | Pozemkom o výmere 500 m² | V blízkosti mesta Dunajská Streda

Reality Kráľovičove Kračany

Rodinný dom | Nezadaná | 156 m²

Ponúkame vám 4 izbový rodinný dom s garážou – so zastavanou plochou 185 m² a pozemkom o výmere

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Kráľovičove Kračany

279,900 € 1794 €/m²

Rezervovaný | ŠTANDARD | Exkluzívny 4-izbový rodinný dom 25 min. od Bratislavy

Reality Vydrany

Rodinný dom | 113.35 m²

Exkluzívne riešenie moderného rodinného domu v novovybudovanej časti obce blízko k prírode. V t

Publikované: 09.07.2025 Aktualizované: 04.03.2026
Domy na predaj Vydrany

238,000 € 2100 €/m²

Znížená cena! | Na predaj 3 – izbový byt | Novostavba | Výborná občianska vybavenosť | Dunajská Streda

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | 86.3 m²

Najväčšie trojizbové byty vo výbave Style v obľúbenej časti mesta Dunajská Streda. Byt má komp

Publikované: 20.05.2021 Aktualizované: 09.02.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

187,600 € 1842 €/m²

Krásny 1-izbový byt so záhradkou

Reality Bátorove Kosihy

1 izbový byt | Bátorove Kosihy | 29 m²

1 - izbový byt so záhradkou v krásnej novostavbe na predaj. Nehnuteľnosť sa nachádza v centre

Publikované: 15.01.2024 Aktualizované: 04.12.2025
Byty na prenájom Bátorove Kosihy

300 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Investičné apartmány na Kapverdách

Reality Dunajská Streda

Apartmán | 74 m²

Ponúkame vám investičnú príležitosť v lokalite Kapverdské ostrovy, presnejšie na ostrove Sal. K

Publikované: 24.07.2023 Aktualizované: 23.09.2024
Byty na predaj Dunajská Streda

140,000 € 1892 €/m²

NA PREDAJ 4 izbový - Rodinný dom 103,91 m² | S vlastným parkovacím státím pre 3 vozidlá | Pozemkom 400 m² | Michal na Ostrove | R7 | Dunajská Streda

Reality Michal na Ostrove

Rodinný dom | Nezadaná | 104 m²

EXKLUZÍVNY RODINNÝ DOM SO ZÁHRADKOU A VLASTNÝM PARKOVACÍM STÁTÍM V BLÍZKOSTI DUNAJSKEJ STREDY V

Publikované: 03.07.2025 Aktualizované: 09.04.2026
Domy na predaj Michal na Ostrove

184,900 € 1778 €/m²

Pozemok na krásnom mieste v obci Bodíky

Reality Bodíky

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 600 m²

Ponúkame na predaj pozemok o výmere 600 m2 vo veľmi vyhľadávanej lokalite v obci Bodíky. Je cca

Publikované: 11.06.2024 Aktualizované: 30.11.2025
Pozemky na predaj Bodíky

90,000 € 150 €/m²

Luxusná chata pri vode so stavebným povolením

Reality Gabčíkovo

Rodinný dom | 80 m²

Ponúkame rekreačnú chatu (tehlová stavba) na objednávku priamo od developera. Na tieto nehnuteľ

Publikované: 09.07.2025 Aktualizované: 10.07.2025
Domy na predaj Gabčíkovo

Cena dohodou

2-izbový byt v novostavbe

Reality Bátorove Kosihy

2 izbový byt | 35.5 m²

2 - izbový byt v krásnej novostavbe na predaj. Nehnuteľnosť sa nachádza v centre obce Bátorove

Publikované: 15.01.2024 Aktualizované: 04.12.2025
Byty na prenájom Bátorove Kosihy

350 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

PRED DOKONČENÍM !!! 3 – izbový byt so záhradkou v Dunajskej Strede /štvorbytovka/

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | 78.5 m²

3 IZBOVÉ BYTY SO ZÁHRADKOU V TICHEJ ČASTI MESTA DUNAJSKÁ STREDA. Ponúkame vám veľký 3 izbové b

Publikované: 20.05.2021 Aktualizované: 16.04.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

189,400 € 2413 €/m²

NOVINKA | Zrekonštruovaný 2-izbový byt v centre obci

Reality Bátorove Kosihy

2 izbový byt | Bátorove Kosihy | 36 m²

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 01.04.2026
Byty na predaj Bátorove Kosihy

69,000 € 1917 €/m²

Prekrásny pozemok v obci Mad

Reality Mad

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,615 m²

Tento krásny pozemok sa nachádza na južnej časti obce Mad. Je určený na výstavbu rodinných domo

Publikované: 24.10.2025 Aktualizované: 26.10.2025
Pozemky na predaj Mad

195,000 € 121 €/m²

Zariadený 3 – izbový byt v Nadštandarde | So záhradou a vlastným parkovacím státím | Novostavba | Výborná občianska vybavenosť | Dunajská Streda

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | 78.5 m²

3 IZBOVÝ BYT SO ZÁHRADKOU V TICHEJ ČASTI MESTA DUNAJSKÁ STREDA. Ponúkame vám veľký 3 izbové by

Publikované: 08.11.2022 Aktualizované: 30.08.2023
Byty na predaj Dunajská Streda

222,000 € 3019 €/m²

17 m2 garáž v centre obce Bátorove Kosihy

Reality Bátorove Kosihy

Garáž | Bátorove Kosihy | 17.39 m²

Ponúkame na predaj garáž s výmerou 17 m², ktorá sa nachádza v centre obce vo dvore výškovej bud

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 01.04.2026
Objekty na predaj Bátorove Kosihy

20,000 € 1150 €/m²

Veľkometrážny rodinný dom v srdci obce Trstice

Reality Trstice

Rodinný dom | 208 m²

Rodinný dom sa nachádza vo veľmi pokojnej a tichej lokalite v obci Trstice. K domu prislúcha 8

Publikované: 07.08.2024 Aktualizované: 14.10.2025
Domy na predaj Trstice

205,000 € 986 €/m²

NA PREDAJ !!! 5 izbový - Rodinný dom | 204 m² | S pozemkom 889 m² | S vlastnou garážou | Malé Dvorníky | Pri meste Dunajská Streda

Reality Malé Dvorníky

Rodinný dom | Orechový rad | 204 m²

Ponúkame vám na predaj 5 izbový rodinný dom – s úžitkovou plochou 204 m², pozemkom o výmere 889

Publikované: 14.03.2024 Aktualizované: 02.09.2025
Domy na predaj Malé Dvorníky

239,000 € 1172 €/m²

Krásny pozemok vedľa zalesnenej ploche

Reality Dunajský Klátov

Pozemok pre rodinné domy | 949 m²

Tento krásny stavebný pozemok sa nachádza v novovybudovanej a pokojnej časti obce Dunajský Klát

Publikované: 01.07.2025 Aktualizované: 11.12.2025
Pozemky na predaj Dunajský Klátov

125,000 € 132 €/m²