Kancelária na prenájom - GREEN PARK

Reality Martin

Kancelárie, administratívne priestory | Robotnícka | 66.7 m²

Ponúkame na prenájom kancelársky priestor v GREEN PARKU, na ulici Robotníckej č. 5880/38, v Mar

Publikované: 18.03.2024 Aktualizované: 22.04.2026
Priestory na prenájom Martin

6.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Prenájom kancelárie - obchod. priestoru 200m2 v NZ

Reality Nové Zámky

Obchodné priestory | Zelená | 200 m²

Ponúkam Vám na prenájom priestor na bývanie prípadne kanceláriu vo výmere 200m2 v Nových Zámkoc

Publikované: 07.03.2024 Aktualizované: 27.04.2026
Priestory na prenájom Nové Zámky

500 €/mesiac 3 €/mesiac/m²

Polyfunkčný objekt

Reality Ostrovany

Iný priestor | Nezadaná | 350 m²

Typ: Polyfunkčná budova ( Výrobné, skladové haly a administratívne zázemie s vlastnou kotolnou

Publikované: 07.03.2024 Aktualizované: 07.03.2024
Priestory na prenájom Ostrovany

Cena dohodou

Predaj priestoru v hale - bývalý areál ZŤS

Reality Martin

Priestor pre sklad | Československej armády | 2,600 m²

Ponúkame na predaj priestor v hale, bývalý areál ZŤS v Martine. Hala sa nachádza na ulici Česko

Publikované: 06.03.2024 Aktualizované: 25.11.2025
Priestory na predaj Martin

470 €/m2 0 €/m2

Predaj priestoru v hale - bývalý areál ZŤS

Reality Martin

Priestor pre sklad | Československej armády | 1,440 m²

Publikované: 06.03.2024 Aktualizované: 25.11.2025
Priestory na predaj Martin

495 €/m2 0 €/m2

Priemyselný areál s vlastným pozemkom na predaj

Reality Hanušovce nad Topľou

Priestor pre výrobu | Hlavná | 3,000 m²

EXKLUZÍVNY PREDAJ PRIEMYSELNÉHO AREÁLU S TECHNOLÓGIOU V CENE Lokalita: Hanušovce nad Topľou, o

Publikované: 04.03.2024 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na predaj Hanušovce nad Topľou

Cena dohodou

Prenájom kancelársky priestor, úplne centrum mesta, 13m2

Reality Nitra

Kancelárie, administratívne priestory | Štefánikova trieda | 13.3 m²

Realitná kancelária Pavlik&Partners s.r.o. Vám ponúka na prenájom kancelársky priestor v Nitre

Publikované: 29.02.2024 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na prenájom Nitra

220 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Sklad na prenájom o ploche 314 m2

Reality Bratislava-Nové Mesto

Priestor pre sklad | 314 m²

S 3-655 Na prenájom plechový sklad o ploche 314 m2. prístup do skladu je cez dve brány. Cena:3

Publikované: 29.02.2024 Aktualizované: 08.12.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

3.5 €/m2/mesiac 4 €/m2/mesiac

Na predaj polyfunkčná budova v Nových Zámkoch

Reality Nové Zámky

Reštauračné priestory | Nové Zámky | 660 m²

Realitná kancelária TRINITY Vám predstavuje na predaj polyfunkčnú budovu na strategicky umiestn

Publikované: 20.02.2024 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na predaj Nové Zámky

Cena dohodou

Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory s parkovaním v novostavbe Bratislava-Nové Mesto, Stará Vajnorská v súkromnom chránenom objekte s výb

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Stará Vajnorská | 95.35 m²

Ponúkame Vám na prenájom komerčné a prevádzkové priestory , v trojpodlažnej budove s recepciou

Publikované: 11.12.2023 Aktualizované: 09.04.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

10.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Prenájom skladových priestorov - areál - 2500 m2

Reality Martin

Priestor pre sklad | Československej armády | 2,500 m²

Ponúkame na prenájom priestory v hale „LOMBARDINI, bývalý areál ZŤS v Martine. V ponuke je prie

Publikované: 19.02.2024 Aktualizované: 21.04.2026
Priestory na prenájom Martin

2.75 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Prenájom skladových priestorov - areál ZŤS - 1800 m2

Reality Martin

Priestor pre sklad | Československej armády | 1,800 m²

Publikované: 19.02.2024 Aktualizované: 21.04.2026
Priestory na prenájom Martin

2.9 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Prenájom skladových priestorov - areál ZŤS - 1350 m2

Reality Martin

Priestor pre sklad | Československej armády | 1,350 m²

Publikované: 16.02.2024 Aktualizované: 21.04.2026
Priestory na prenájom Martin

2.95 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Prenájom skladových priestorov - areál ZŤS - 1000 m2

Reality Martin

Priestor pre sklad | Československej armády | 1,000 m²

Publikované: 16.02.2024 Aktualizované: 21.04.2026
Priestory na prenájom Martin

3.15 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Prenájom skladových priestorov - areál ZŤS - 800 m2

Reality Martin

Priestor pre sklad | Československej armády | 800 m²

Publikované: 16.02.2024 Aktualizované: 21.04.2026
Priestory na prenájom Martin

3.25 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Prenájom skladových priestorov - areál ZŤS - 600 m2

Reality Martin

Priestor pre sklad | Československej armády | 600 m²

Publikované: 16.02.2024 Aktualizované: 21.04.2026
Priestory na prenájom Martin

3.35 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Prenájom skladových priestorov - areál ZŤS - 400 m2

Reality Martin

Priestor pre sklad | Československej armády | 400 m²

Publikované: 16.02.2024 Aktualizované: 21.04.2026
Priestory na prenájom Martin

3.45 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Prenájom skladových priestorov - areál ZŤS - 200 m2

Reality Martin

Priestor pre sklad | Československej armády | 200 m²

Publikované: 15.02.2024 Aktualizované: 21.04.2026
Priestory na prenájom Martin

3.85 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Prenájom skladových priestorov - areál ZŤS - 100 m2

Reality Martin

Priestor pre sklad | Československej armády | 100 m²

Ponúkame na prenájom priestory v hale "LOMBARDINI", bývalý areál ZŤS v Martine. V ponuke je pri

Publikované: 15.02.2024 Aktualizované: 21.04.2026
Priestory na prenájom Martin

3.95 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Kancelárske priestory na Pluhovej ulici

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Pluhová | 321 m²

Ponúkame na prenájom kancelárske priestory na Pluhovej ulici, v mestskej časti Nové mesto. DIS

Publikované: 15.02.2024 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

1,600 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

Exkluzívne obchodné priestory na prenájom

Reality Bratislava-Nové Mesto

Obchodné priestory | Račianska | 183 m²

Dom nábytku LIGHTPARK na Račianskej 90 ponúka na prenájom voľný obchodný priestor s výmerou 183

Publikované: 13.09.2023 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

1 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Prenájom kancelárii a priestorov pre kozmetický salón v centre mesta Strokov

Reality Stropkov

Kancelárie, administratívne priestory | Mlynská | 1 m²

Ponúkame Vám kancelárie so zázemím v širšom centre mesta Stropkov na Mlynskej ulici. Kancelá

Publikované: 05.02.2024 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na prenájom Stropkov

8 €/m2/mesiac 6 €/m2/mesiac

Prenájom komerčných priestorov-výroba,sklady a kancelárie-Š.Michaľany

Reality Šarišské Michaľany

Iný priestor | 930 m²

Ponúkame Vám na prenájom komerčné a prevádzkové priestory v Šarišských Michaľanoch v samostatno

Publikované: 02.02.2024 Aktualizované: 10.04.2025
Priestory na prenájom Šarišské Michaľany

1,500 €/mesiac 2 €/mesiac/m²

Predaj nebytového priestoru č. 17 v bytovom dome s.č. 2992 na Šustekovej ul. v Bratislave

Reality Bratislava-Petržalka

Iný priestor | Šustekova | 117.43 m²

Železnice Slovenskej republiky ponúkajú na predaj prostredníctvom ponukového konania formou ele

Publikované: 22.02.2023 Aktualizované: 08.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Petržalka

78,000 € 664 €/m²

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1391)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Byty na predaj v Bratislave (8548)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1308)
Reality v Martine (742)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Rodinné domy na predaj (23075)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30410)
Upresniť hľadanie