Moderná kancelárie v centre mesta Novej Dubnice

Reality Nová Dubnica

Kancelárie, administratívne priestory | Mierové Námestie | 25 m²

Ponúkame Vám na prenájom kanceláriu v centre mesta Nová Dubnica, ktorá sa nachádza na Mierovom

Publikované: 12.01.2026 Aktualizované: 12.01.2026
Priestory na prenájom Nová Dubnica

300 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

OBCHODNÝ PRIESTOR v Ružinove

Reality Bratislava-Ružinov

Obchodné priestory | Ivanská cesta | 76 m²

Bellasity Real Estate exkluzívne ponúka na prenájom moderné, svetlé komerčné priestory v atrakt

Publikované: 10.11.2025 Aktualizované: 27.03.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

1,490 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

Prenájom moderných kancelárskych a obchodných priestorov v Twin City – Bratislava

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Mlynské nivy | 4,000 m²

Ponúkame na prenájom reprezentatívne priestory v jednom z najprestížnejších biznis centier Brat

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 27.04.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Ponúkame Vám na prenájom kancelársky priestor priamo v centre Trenčína.

Reality Trenčín

Kancelárie, administratívne priestory | Mierové nám. | 44 m²

Ponúkame Vám na prenájom kancelársky priestor v centre Trenčína. Priestor sa nachádza na Mierov

Publikované: 09.01.2026 Aktualizované: 09.01.2026
Priestory na prenájom Trenčín

400 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Ponúkame Vám na prenájom obchodný priestor v centre Trenčína.

Reality Trenčín

Obchodné priestory | Mierové nám. | 87 m²

Ponúkame Vám na prenájom obchodný priestor v centre Trenčína. Priestor sa nachádza priamo na Mi

Publikované: 09.01.2026 Aktualizované: 09.01.2026
Priestory na prenájom Trenčín

870 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Prenájom kancelárskeho priestoru

Reality Trenčín

Kancelárie, administratívne priestory | Švermova | 63.27 m²

Ponúkame Vám na prenájom kancelársky priestor v Trenčíne – Sihoť 1. Nachádza sa v administratí

Publikované: 09.01.2026 Aktualizované: 25.03.2026
Priestory na prenájom Trenčín

747.37 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Prenájom kancelárie na Sihoti, vyhradené parkovacie miesto

Reality Trenčín

Kancelárie, administratívne priestory | Švermova | 32.1 m²

Ponúkame Vám na prenájom kanceláriu v Trenčíne – Sihoť 1. Nachádza sa v administratívnom objek

Publikované: 09.01.2026 Aktualizované: 25.03.2026
Priestory na prenájom Trenčín

379.18 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

DRW / REPREZENTATÍVNE ADMINISTRATÍVNE PRIESTORY ...TERASA ... NAJLUKRATÍVNEJŠIA LOKALITA... KRYTÉ PARKOVANIE... 24 HOD. SBS

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Lazaretská | 300 m²

Ponúkame na prenájom moderné, slnečné a reprezentatívne kancelárske priestory, ktoré sa nachádz

Publikované: 29.06.2022 Aktualizované: 16.03.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

9.7 €/m2/mesiac 10 €/m2/mesiac

ASSENZIO - PRENÁJOM - OBCHODNÉ PRIESTORY - GALVANIHO - RUŽINOV

Reality Bratislava-Ružinov

Obchodné priestory | Galvaniho | 125 m²

ASSENZIO property ponúka na PRENÁJOM obchodné priestory na Galvaniho ulici v novo dokončenej bu

Publikované: 26.08.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Na Prenájom obchodné a kancelárske priestory - Ružinov - Komárnická

Reality Bratislava-Ružinov

Obchodné priestory | Komárnická | 96 m²

Ponúkame na prenájom moderné a priestranné obchodné a kancelárske priestory v srdci Ružinova. T

Publikované: 08.01.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

1,350 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Kancelárske priestory Bratislava Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Pestovateľská | 330 m²

Kancelárske priestory sú súčasťou obchodného centra Korzo s výbornou polohou a dostupnosťou v t

Publikované: 04.11.2025 Aktualizované: 12.02.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Obchodný priestor na prízemí Trenčín- Zlatovce, Rezidencia Vinohrady

Reality Trenčín

Obchodné priestory | Na kamenci | 186.95 m²

Ponúkame Vám na prenájom obchodný priestor na prízemí v novovybudovanej polyfunkčnej budove Zel

Publikované: 05.01.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Priestory na prenájom Trenčín

Info v RK

Video prehliadka
Video prehliadka

Kancelária/ obchodný priestor Trenčín- Zlatovce, Rezidencia Vinohrady

Reality Trenčín

Kancelárie, administratívne priestory | Na kamenci | 45.47 m²

Reprezentatívny priestor vhodný pre obchodné, komerčné aktivity, kanceláriu v novovybudovanej p

Publikované: 05.01.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Priestory na predaj Trenčín

118,813 € 2613 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Reality Trenčín

Kancelárie, administratívne priestory | Na kamenci | 41.02 m²

Publikované: 05.01.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Priestory na predaj Trenčín

107,185 € 2613 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Reality Trenčín

Kancelárie, administratívne priestory | Na kamenci | 23.84 m²

Publikované: 05.01.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Priestory na predaj Trenčín

62,294 € 2613 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Reality Trenčín

Kancelárie, administratívne priestory | Na kamenci | 27.41 m²

Publikované: 05.01.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Priestory na predaj Trenčín

71,622 € 2613 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Reality Trenčín

Kancelárie, administratívne priestory | Na kamenci | 40.93 m²

Publikované: 05.01.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Priestory na predaj Trenčín

106,950 € 2613 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Reality Trenčín

Kancelárie, administratívne priestory | Na kamenci | 36.62 m²

Publikované: 05.01.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Priestory na predaj Trenčín

95,688 € 2613 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

130m² pre váš sklad či e-shop

Reality Michalovce

Priestor pre sklad | Priemyselná | 130 m²

Tím Reality Zemplín ponúka na prenájom skladový priestor v priemyselnej zóne Michaloviec. Na p

Publikované: 24.12.2025 Aktualizované: 05.01.2026
Priestory na prenájom Michalovce

450 €/mesiac 3 €/mesiac/m²

NA PRENÁJOM – OBCHODNÝ PRIESTOR 45 m²

Reality Martin

Obchodné priestory | Jilemnického | 45 m²

Ponúkame na prenájom svetlý a dobre dostupný obchodný priestor v Martine na Severe ulica Jilemn

Publikované: 02.01.2026 Aktualizované: 16.03.2026
Priestory na prenájom Martin

10 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Prenájom obchodného priestoru

Reality Martin

Obchodné priestory | Jilemnického | 250 m²

Prenájom priestorov po herni na Severe Jílemníckeho 47 Máme pre vás jedinečnú príležitosť pren

Publikované: 02.01.2026 Aktualizované: 16.03.2026
Priestory na prenájom Martin

Cena dohodou

Jedinečná investičná príležitosť v obci Hodruša - Hámre

Reality Žarnovica

Priestor pre výrobu | 411 m²

???? [https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf6/1/16/1f3e0.png] IMG real Vám ponúka n

Publikované: 02.01.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na predaj Žarnovica

210,000 € 511 €/m²

Skladové priestory na prenájom v meste Nové Zámky - 931 m2, 5000 m2 (možnosť prenájmu aj menšej časti)

Reality Nové Zámky

Priestor pre sklad | Komárňanská cesta | 5,000 m²

Sklady, skladové priestory priestory na prenájom v meste Nové Zámky. 1/ Samostatná skladová

Publikované: 12.11.2024 Aktualizované: 27.03.2026
Priestory na prenájom Nové Zámky

4.5 €/m2/mesiac 5 €/m2/mesiac

Kancelárie na prenájom v Komárne v novostavbe polyfunkčnej budovy 44,64m2, 23,3m2

Reality Komárno

Kancelárie, administratívne priestory | 23.3 m²

Kancelárie na prenájom v novostavbe polyfunkčnej budovy. Kancelárie sa nachádzajú na 2.nadzemno

Publikované: 26.01.2023 Aktualizované: 27.03.2026
Priestory na prenájom Komárno

289.85 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (187)
Rodinné domy na predaj (23126)
Reality v Martine (739)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Byty na predaj v Bratislave (8536)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (175)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30461)
Byty v Banskej Bystrici (1380)
Upresniť hľadanie